0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (267 puan) tarafından
Memnun kalan en etkili olan hangisi nasıl nerden alabilirim birde lütfen yardımcı olun 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Trendyoldan forx5 aldim 7 kilo verdim tabi ben boğazımı da tuttum hala da devam ediyorum kahveyi bıraktım şimdi zaten ister istemez yemeye yemeye midem küçüldü sanırım istesem bile çok yiyemiyorum
tarafından
1 buçuk ayda canim
tarafından
Ay çok iyi ya süper darısı başıma inşallah.
tarafından
Amin inşallah canim ama ben bıraktım artık içmiyorum yeter o kadar yediğime ictigime dikkat ediyorum ama
tarafından
Sonrasında iştah falan artmıyor değil mi tekrar kilo almaktan korkuyorum
tarafından
Yok bende iştah kapandı sanırım benim midem de küçüldü artık öyle yemeğe pek iştahlı değilim
-Reklam-
0 oy
(472 puan) tarafından
Bir şey söyleme canım O böyle sürekli reklam yaptıkları çarların emin ol hiçbir faydası yok Ben hepsini denedim çoğu param çöp oldu 67 kiloydum Diyetisyene gittim 58'e düştüm yediğine içtiğine dikkat et kiraz sapı ve kayısı çayı öneririm
0 oy
(666 puan) tarafından
Benim bi tanıdığım zayıflama çayı kullandı ölüyordu. Şimdi de daha kilo alamıyor o kadar zayıfladı ki bi deri bi kemik kaldı 
0 oy
(1,411 puan) tarafından
O çaylar pek sağlıklı olmuyor allah korusun zayıflıcam diye sağlığınıza bir şey olmasın. İşinde iyi bir diyetisyen bulun listesine ve dediklerine uyun. 
0 oy
(294 puan) tarafından
6 yıldır eczanede zayıflama cayı satar eşim 1 kişinin. Zayıfladıgınj görmedim boş iş sağlıklı ve az az beslen

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.
27 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 310 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 5,467 göst.
31 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rüyam (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 2,206 göst.
21 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde İnurggunes (134 puan) tarafından soruldu

397,101 soru

11,877,077 cevap

35,992 kullanıcı

...