0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Doguma 31 gun kaldi yani ortalama benim sacimin uclari omreli kendi rengime donmek istiyorum (koyu kahve) kimyasal olmayan boyayla tabiki esim hayr diyip duruyor nasil ikna ede bilirim foto cekiminde flan guzel gorunmek istiyorum en azindan hatira olarak kalicak suan ki sacim ç ali supurgesi(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
eşin izin vermiyorsa ne diyelim canım 
(12 puan) tarafından
Esim fuzili masraf olarak goruyor )
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dün haberlerde izledim kadin alerjim var dedigi halde bitkisel deyip kimyasal ile boyamislar cok kotu olmus hastalanmis. Lutfen dikkat et onca emek cektik sona geldik bi snti cikmasin ombreli aslinda daha guzel cikmaz mi resimlerde yaptirdigin zaman makyajla falan guzellesmez mi 
(12 puan) tarafından
Akrabamiz kuaför ben skilidim saridan (
tarafından
Anladimm esinle sorun yasamayacaksan boyat tabi doktorun da sakinca gormezse. Deilse bekle. Bende dogumdan sonrayi bekliyorumm
(12 puan) tarafından
Dogumdan sonra sut veriyorsun olmaz diyip durucaklar
tarafından
Aa simdii youtubedee takip ettgim kadin dogumcularin videolarini izledim ilk 10 hafta tehlikeli sonra bi zarari yokmus yani organ gelisimi tamamlandiktan sonra bi sorun olmaz cokk icin rahat etmesini istiyorsan da organik olanlarla boyayin diyor.  Bebege zarar verebilmeis icin kana karismasi lazim diyor. Kafa derinizde bi yara yoksa kana karismasi da imkansiz diyor.  Asil boya degil, boya yapilan ortamdaki solunan hava akciger gelisimini olumsuz etki eder diyor canlar
(12 puan) tarafından
Evet cok teşekkür ederim Allah razi olsun
tarafından
Senden de canimm. Yinede alerjin falan olmasin organikle boya . İyi geceler ❤️
0 oy
tarafından

Az kalmış organik ile boyanabilir.

Zaten organik olmayanın da ispatlı bir zararı yok.
Ben de doğuma yakın zamanda boyatacağım ki sonra emzirme muhabbetine yine aksayacak 
(12 puan) tarafından
Evet yoksa 1 sene sonra belki
tarafından
Aa bunu ogredigim ne iyi olduu emzirirken boyatamiyormuyuzzz
(12 puan) tarafından
Ayni durum yine zararli zararli diyip duruyorlar
tarafından
Aynen zararlı, süte geçer falan falan
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben 14.haftamdan sonra doğuma kadar 3 kere boyattim bitkisel boya ile eşin e amonyak olmadığını zarar vermeyeceğini söylesen de malesef düşüncesi değişmeyecek gibi canım.
tarafından
Bakayimmm canimm
(5,938 puan) tarafından
Natural colors kullandim hamileyken 12 numara turunculuk verir 12.01 al canim
tarafından
Biomagic baktimm 9.0 var birde platin sari gibi fildisi sarisi var keske hep kullandigimi kullanabilsem ya
tarafından
Bide ona bakayimm ❤️❤️
(5,938 puan) tarafından
Emzirirken kullandim valla normal boya yani bazısı boyuyor kuzum da bende bitkisel yapmıştım hamileyken
0 oy
(151 puan) tarafından
Ombreliyse sadece ombre olan sari yerleri boyatabilirsin canım koke gelmezse sorun olmaz bende yapmıştım cok şükür sıkıntı olmadi havali biyerde otur hatta kendin de yapabilirsin 
(12 puan) tarafından
Insallah sagolasin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sena00 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 439 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde Koala annesi (3,832 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 333 göst.
13 Aralık 2019 Aile kategorisinde aytenerdemli (12 puan) tarafından soruldu