0 oy
10,762 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından

Kızlar merhaba 4 ay önce doğum yaptım. Sonra 3 aylık korunma iğnesi vuruldum. Ardından adet oldum.  Iki gündür de afedersiniz sadece kahverengi leke var. 

Internette yerleşme kanaması bu şekilde olur diyor. Telâş yaptım. Acaba iğnenin etkisi mi yoksa hamile olabilir miyim mümkün mü acaba? Çevremde arada duyuyorum üç aylık iğne kullanıpta hamile kaldım diyenler var. Siz ve veya çevrenizde bu üç aylık iğne ile hamile kalanlar varmı? Yorumlayabilirseniz?

image

8 Cevaplar

+1 oy
(253 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Canim hemsirenin tkr gel diye yazdigi tarihte tkr git yaptir ignenin etkisi varken hamile kalmazsin mrk etme ama aksattigin an oluyo bilgine ;)

(0 puan) tarafından
Mrb  bnde 40 gun once 3 aylik igde yptim  40 gunum bti ve lekelenmem oldu 4 gun suan asiri migdem bulaniyor ymk kokularından da normalmi sizce gebe olma ihtimalim yok demi
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ayda bir olan iğneden kullanıyordum eylül ayında bıraktım ekim ayında hamile olduğumu öğrendim:)

(4 puan) tarafından
Benim süresi devam ediyor canım. Diğer iğne 8 martta
+1 oy
(507 puan) tarafından
Canim sağlık ocağındami vurguluyor bu iğne ben bebek emziriuorum yan etkisi varmı bana bilgi verrirmsn
(1,509 puan) tarafından
Ilk 6 ay hem 3 aylik olan hemde 1 aylik olanini vurmuyolar ama 6. Aydan sonra emziriyorsan 3 aylik yapiyolar
0 oy
tarafından

Canım o iğneler 100 de 99 koruyor ama hemşirenin Seni çağırdı gün de Gidersen aksatmadan

(432 puan) tarafından
Bende onunla korunmayı düşünüyorum direk eczaneden mi alınıyo yoksa kadın doğum doktoruna mı yazdırılıyo
tarafından
Ezcaneden alip saglik ocagnda wuruluyosn hemsire tarafndan
(432 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(1,186 puan) tarafından
Niye eczaneden alyon ki boşuna para vermeyin sağlık ocağı ücretsiz veriyor
tarafından
Saglik ocagi wermiyo bzm burda
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Iğne ara kanamaları yapar demişti doktor bazen ara ara damlalar görebilirsiniz demişti bende 3 gündür öyleyim 
0 oy
tarafından
Igne ilk zamanlarda adet düzenini bozabilir oanik yapma 
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Ben dogum yapali 3 ay oldu. O igneleri sordum ebe 6 aylik olunca bebegin oyle yapariz dedi 
0 oy
(1 puan) tarafından
Merhaba bu 3 aylık iğneyi adetken mi vuruyolar? 
(1,358 puan) tarafından
Evet cnm adetliyken vuruyorlar benim adettim bitmisti vurmadilar saglik kabinine gittim vurdurdum
(1 puan) tarafından
Sağlık kabini neki
(1,358 puan) tarafından
Saglik kabini bizim burda var kucuk bi acil gibi birsey igne felan yapiyorlar oturdugun yerde mutlaka vardir
(81 puan) tarafından
Mrb eski post ama merak ettim ve ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim adet olmadan vurdurdunuz koruma sağladımı canım benimde adetime 1hafta var ama bellide olmaz doğumdan sonra düzensizleşti 7aylık bebeğim bende şimdi vurdursam adeti beklemesem koruma sağlarmı? Teşekkür ederim
(1,358 puan) tarafından
Evet korudu adet olmadan once test yap mutlaka cnm ve ben hic tavsiye etmiyorum kac ay oldu daha adet olamadimm
(1,358 puan) tarafından
Pardon igneden once test yap mutlaka
(81 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sağol

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 487 göst.
11 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 2,576 göst.
11 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balböceğim (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,267 göst.
0 oy
4 cevap 328 göst.
7 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denizyildizi (390 puan) tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,034 cevap

34,507 kullanıcı

...