0 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından

34 haftalık hamileyim kızlar camlar berbat durumda hamileliğimin 1. Ayında sildirmistim hala öyle duruyor o zaman birini tutmuştum ama şuan birini tutacak durumum yok kendim sileyim diyorum doğumdan önce bebeğime bı sıkıntı verirmiyim diye korkuyorum perdelerde yıkanması lazım ablamla küsüm kaynanamla temizlik muhabbetim yok annemde uzakta yaşıyor napsam sizce siz naptinizz bu temizlik işini ??halıları ay başı yikaticam ama perde ve camlar beni korkutuyor:(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Yavaş yavaş yap bence. Mesela bi gün bi odayı sil sabahtan başla. Bi cam sil otur bi yemek ye kalk bi cam daha sil otur biraz dinlen. Bi tane sil ayaklarını uzat bi çay iç :) böyle böyle her gün bir odayı anca bitirirsin zaten. Perde asma işini de eşine astırıver onu da yapar artık yani

(21 puan) tarafından
Artık yaparsam öyle yaparım canım sağolasın :)
-Reklam-
0 oy
(118,889 puan) tarafından

Ben eve yeni tasindim cogu isi esim yapti :ermm:

(21 puan) tarafından
Ne güzel canım eşim yorgun oluyor işten gelince hayatta yapmaz benim
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Canım kendini riske atmaa sadece cam silme için birini tut daha uygun olur o zaman bn birini tutcam valla riske atamam kendimi 21 haftalığım
(21 puan) tarafından
En mantıklısı o iste ama bakalım bu ay kalicakmi bize birsey yetişmiyor ki kiraydi bebeğin eksiydi eviydi Allah yardımcımız olsun
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bence esinin evde oldugu birgun hem perdeleri yika hemde camlari esin silsin perdeleride o taksin sen yapma
(21 puan) tarafından
Yok kuzum hayatta cam filan silmez perdeleri takaar belki ama uğraşamam ona yalvar yalvar bakalım durumum olursa sildireyim bari
(5,913 puan) tarafından
Sen silmede kndi silmiosa cagirsin birini silsin
0 oy
(162 puan) tarafından
Cam icin bisey diyemem ben yapmıştım ama sakincasi olabilir de perdeyi aksam kocan cıkarsin makineye at assin
(21 puan) tarafından
Belki küçük camları silerim boydan olanları değil de perdeyi asarmi bilmiyorum:/
(162 puan) tarafından
Benim esimde evde hic bi is yapmaz ama perdeyi asar cunku hem yetisemiyorum sen hamilesin yapar cann
(21 puan) tarafından
Bakalım artık canım sağol
0 oy
tarafından
Cnm agir agir kendini yormadan yapsan bence birsey olmaz camlari icten sen sil dıştan esin silsin perdeleri yıka eşin assın  hafiften temizle .

Ben 37 haftaligim her isi yapıyorum yani sukur agir agir yapınca bi sorun olmuyor. 
(21 puan) tarafından
Yavaş yavaş küçük camları bı sileyim bakalım perdeleride bı sorayım asarsa boşuna yikamaayim
tarafından
Öyle ağır ağır yapmak sorun olmaz kolay gelsin simdiden
0 oy
tarafından
Eşin yardım etsin cnm günün yaklaşmış kendini yorma 
(21 puan) tarafından
İnşallah canım bakalım bı sorcam ne diyecek ederse. Ne âlâ
0 oy
(437 puan) tarafından
Eşin silsin canım sen niye kendini riske atıp yorasın aman dikkat kendine ıyi bakman lazım gereken bir dönemdesin 
(21 puan) tarafından
O zaten saçma buluyor camlari silmeyi erkek işte :) bakalım napcaz ya bilmiyorum
0 oy
tarafından
Her gün bir camı dikkatli sil, perdeyi yıka. Akşam eşin assın bitti gitti. 
(21 puan) tarafından
Deniycem canım sağol
0 oy
(491 puan) tarafından
Aynı  dertten müzdaribim malesef 25 haftalik hamileyim bende kara kara düşünüyorum eve bebek gelecek güzel bi temizlik şart diye bakalım ne olacak para biriktirip 200 tl ye falan bi kadın tutarım camlar kapılar perdeler herşeyi yaptırrım mis gibi 
(21 puan) tarafından
İnşallah canım yaptırabilirsiniz bende yaptırırım inşallah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 241 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde hanimeli (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 198 göst.
18 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 553 göst.
6 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Mina (2,600 puan) tarafından soruldu