0 oy
782 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bugun cok kotuyum haberlerde deprem haberleri felan goruyodum.actim baktim deprem sirasinda neler oluyo diye 4 bucuk aylik kizim var hep aklima kotu kotu seyler geldi durdu dusuncelere engel olamiuorum aglamaktan basima agrilar girdi lutfen benim durumumda olup duzelen yada bi fikri olan varsa yazsin ikidir bunu yasiyorum ankaradayim iki.kre Hafif sallandik ondan cok korkmustum

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Eline aç semaya yalvar mevlaya☺

Inş hiç bişeyde olmaz bol bol dua et 

Ayetel kürsi oku...

Salâvat getir...

Şeytan vesvese yapıyor hep besmele oku inş düzelir❤☺❤
tarafından
Allah razi olsun cok sagol
tarafından
Rica ederim canım bütün bunlar lanetlinin yaptığıdır bizde RABBİM ize sığınırsak atlatırız inş
tarafından
Insallah canm bana dua et olur mu
tarafından
İyilerin duası bizlerle olsun inş cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bol bol dua et cnm Allah'ın izniyle birşey olmaz:happy:

tarafından
Insallah cankm Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Kötüyü düşünürsen kötüyü çekersin iyiyi düşünürsen iyiyi çekersin herzmn kalbini ferah tut odaklanmişsin ona başka şeylerle ugraş dua et bişey olmaz inşallah, 
tarafından
Allah razi olsun canm haklisin
0 oy
tarafından

Yoo korkmuyom ilk başlarda korkuyodum ama artık nedendir bilemiyorum içim rahat olursada olur elden bişey gelmez ki rabbim bilir kimin öleceğini kimin kalacağını suçlu kimse yok allah ın dediği olur ancak kalbini ferah tut sen 

tarafından
Haklisin canm dusununce bende oyle diyorum ama sonra bi bakiyorum kendimi.aglarken buluyorum
tarafından
Sakin ol çık balkona nefes al bol bol ağlarken özellikle balkona çık için rahatlar emin ol ben agladigim zaman ya camı açarım sağıma soluma bakarım yada balkona çıkarım
tarafından
Deniycem insallah canm cok saol Allah razi olsun
tarafından
Sendende canım
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Bol bol rabbime dua et insallah bir sey olmaz 

Rabbim korusun sizi
tarafından
Cok saol canm.bnm o kadar cok ihtiyacim varki suan duaya
(5,519 puan) tarafından
Ben okurum sana rabbim yasatmasin
tarafından
Allah bin kez razi olsun canm senden ne dileğin varsa versin insallah hayirlisiyla
0 oy
(61 puan) tarafından
Cnm bnde cok korkuyodum  esimin dini bilgisi fazla yarı hoca deriz biz oturdum kıyametten dinden konuştuk inan bunlar hic bisey degil korkumu o gece yendim allah'ıma şükürler olsun
tarafından
Keske benimde konusabilecegim birileri olsa o kadar cok isterdimki
(61 puan) tarafından
Nihat hatipoglunu dinle cnm ahiret de olacaklar cennet cehennem kıyamet anı inan bu korkularımız hicbisey
0 oy
tarafından
Ben de korkuyorum kuzum ıstanbuldayiz kizimla evde yalnızım esim iste. Hep deprem olursa diye korku var icimde. Dua ediyorum bol bol. Rabbim korusun. Yasatmasin kimseye
tarafından
Amin canim.Rabbim sizinde yardimciniz olsun aklima geldikce dua ediyorum sizede
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Hemen aç dinle canım 

tarafından
Allah razi olsun canim icimi ferahlatti
tarafından
İyi geldiyse çok sevindim
0 oy
(160 puan) tarafından
kuzum balıkesirdeyiz o gün sallandik daha eşime ben dedim hadi girip uyuyalim soguk diye millet disardaydi biz evde uyuyoduk Allaha sığın olacagı varsa dışardada olur  dua et bol bol
tarafından
Cok haklisin canm helal olsun sanada me muhteşem bi irade masallah
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Allaha sığın canım kötüyü getirme aklına hem ankara risk bölgesinde değil en azından böyle rahatlar içini 
tarafından
Haklisin canm Allah razı olsun senden:))
0 oy
(25,224 puan) tarafından
99 depremini yaşamış biri olarak tabiki o korku bitmiyor geçmiyor. En son 5.8 lik depremi yaşadık birkaç ay önce ve benim dolap üstüme düşüyordu neye ugradıgımı şaşırdım, o gün lekelenmem oldu korkudan sancım oldu eve giremiyordum parkta oturduk. 10 gün evime giremedim eşim hergün işe giderken beni sağa sola arkadaşa komşuya bırakıyordu akşam gelince alıyordu. Yatak odasına 2 ay tek başıma giremedim eşimi çağırıp girdim hep çünkü yatak odasında yakalanmıştım. Allah bir daha yaşatmasın daha yeni yenç toparlandım ve bende panik atak var o yüzden bu kadar cok etkilendim. Duadan başka yapacak birşey yok malesef, aklıma getirmemeye çalışıyorum. 
tarafından
Rabbim sizede yardim etsin 99 depremine benim annemlerde yakalaanmis ben oz man 4 aylikmiymisim ne Rabbim bizi afetlerden koru lutfen bizi ve evlatlarimizi
0 oy
(299 puan) tarafından
Ben seninle ayni gbiyim cok korkuyom canim depremi yasadm bundan  4 5 yil once kırsehirde olmustu cok kotu bi duygu hamileydim ilk cocuguma yani duadan baska yapabilecegimz bisey yok aklim cikiyo bnmde ev anayolda tır filan geciyo sallaniyo ev ondan bile cok korkuyorum
tarafından
Rabbim yardimcimiz olsun cnm beni en iyi sen anlarsin antepden geldim deprem nedir bilmiyorum ilk kez oldu cok korktum
(299 puan) tarafından
Cok zor bilirim hergece uyumadan once deprem olsa cocuklarimi yanima nasil alirm diye dusunuyorm oğlum bnm odamda uyuyo o korkudan odasinda yatirmiyorum düsun
0 oy
tarafından
Benim fobim var ve deprem anında elim Ayağım titrer kaskatı kalirim  en son İstanbul depreminde çok kotu oldum bende bebeği aldığım gibi firladim çıktım dışarı sonrasında sizin gibi düşünceler geceleri uyuyamaz oldum. Hemen bi deprem çantası yaptım evde olan hayat üçgeni yerleri belirledim  ve zamanla o korku geçmeye basladi. Siz de kendinize bi deprem çantası yapın bi hayat üçgeni belirleyen evde. Depremden kacamayiz ama sunu da unutmamalıyız hepimiz Allahın elindeyiz dua edin hep.
tarafından
Aynen canm dogru diyosun Rabbim sanada yardim etsin insallah benim korkularimda gider hayirlisiyla

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 688 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 648 göst.
1 Eylül 2018 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 590 göst.
4 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 930 göst.
17 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,327 soru

11,291,920 cevap

34,710 kullanıcı

...