0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından

Kızlar 35+4 gunluguz oglusuma kavusmamiza az bi zaman kaldı bugün oglusumun beşiği geliyor , daha kendisi gelmeden beni heyecan sevinç bastı kendi doğduğunda neler yaparim Allah bilir , Allahim herkese bu sevgiyi tattirsin InşAllah :))

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ay ne guzel bizde bekliyoruz besigi dedesi alicak :)))

(38 puan) tarafından
Bizimde dedesi aldi aradi az once kizim evdeysen besigi getiriyorum dedi nasil sevindjm ;)
tarafından
Yaaa kendileri mi aldi biz beraber gidicez bekliyorum bakalim :)
(38 puan) tarafından
Beraber gitmistik 4 5 model vardı arasindan cok hosuma gideni seçtim babam tamam bunu aliyoruz dedi aldi adam tadilat yerlerini rengini ayarlamış babama hazır demiş oda şimdi getiriyorum dedi :)  Allah başımizdan eksik  etmesin onlari gerçekten buyuklerimiz iyiki var :)
tarafından
Amin canim insallah bende sabirisizlikla bekliyorum hadi gidiyoruz diyecekleri gunu alip gelcem direk bekleyemem daha :D
(38 puan) tarafından
Ben rengini felan değiştirdim canim o yüzden bekledim :) darisi sana InşAllah
tarafından
Insallah canim ben bi park yatak begendm alisveris yaparken onu alicam insallah stoklatinda bes tane flan var hala :)
(38 puan) tarafından
Ben park yatak almadım canim mobilya üzerine aldım , park besigi babannemiz kendi almak istiyor bakalim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

amin canim Allah isteyen herkese nasip etsin aratmasin

(38 puan) tarafından
Amin canim Allahim cumlemize nasip etsin :)
0 oy
tarafından

Amin canim insallah

(38 puan) tarafından
InsAllah canim :)
0 oy
(107 puan) tarafından

Emin ol doğduğunda sen havalarda bulutlar üstünde geziyor gibi olucaksin tarifi yok enim ol heyecanını az çok tahmin ediyorum bnde kizimin eşyalarını dolabi yatağı geldgnde çok mutlu olmuştum  oğlun dünyaya gelsin bak neler olcak dünyada sadece sen ve oğlun var gibi olucaksin

(38 puan) tarafından
:) Ay gerçekten karnımda suan onunla konuştuğum zaman çok güzel tepkiler veriyor , geldiğinde ben ona nasıl bakicam bilemiyorum esim diyor senden çok iyi  bir anne olacak :) yeterli saglicakla gelsinde. RABBIM Herkese nasip eder InşAllah bu sevgiyi :)
(107 puan) tarafından
İnsllh allahım herkez anne baba olmak nasip.eder insllh  şimdi kızım  gülücükler konuşmalara tepki vermesi  çok tatlı  konuşuyorum he he diyor oda konuşmaya çalışıyor    ozaman lar daha tatlı daha sevimli  daha bunlar hiç bişey  konuşmaya harketlemeye bi başlasın bak neler yapicak babasına yapacağı gülücükler konuşmalar insllh  bi an önce doğumunu üzü yapin
(38 puan) tarafından
Ben onu gelirsem yerim ya en tatlı zamanlar biz esimle o zamana agu gugu zamani diyoruz :)) Hareketlenmesi , seslere karşılık vermesine. Şimdiden icim kıpır kıpır Rabbim Bebeginizi size bağışlasın InşAllah. Amin canım insAllah :)
(107 puan) tarafından
Amin insllh hepimizi  bebeğini bagislasin insllh çok sevimli oluyolar
(38 puan) tarafından
Amin canim insAllah
0 oy
(645 puan) tarafından

Amin canım bende sabırsızlıkla oğluşuma kavuşmayı bekliyorum çarşıya çıksam kendime değil minik balığına alıyorum değişik şeyler:))

(38 puan) tarafından
Aynen artik annelik bunu gerektiriyor eskiden hep kendime alırdım şimdi eksiğim olsa bile ona gozum carpio :)
0 oy
(299 puan) tarafından

Rabbim mutluluğunu daim etsn saglkla kucagina al insallah canm bizimde tum kyafetlerni babannesi almsti herseyi burnumdan döktü cocugumun olduguna sevinemedm bile sen sakin hcbseye uzulme canm bak sutum gtti benim ne olrsa olsn canini skma sana tavsyemdr canm nrmal mi dusunuyosn sezeryan mi

(38 puan) tarafından
Amin canim Allah razi olsun , bir aksilik cikmadigi sürece normal dogum istiyorum canim. Rabbim sanada kolaulik versin.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 148 göst.
16 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birbalannesi (11,979 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 220 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 743 göst.
27 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı