0 oy
862 göst.
Diğer kategorisinde (382 puan) tarafından

Kızlar biz kayınvalidem ve gorumcemle birlikte yaşıyoruz evimiz dublex onlar üst katta ben alttayim mutfakta benim katimda görümcem önceden temizlenmesine felan yardım ederdi felan son 1 5 aydır hiç bişi yapmıyo inan kahvaltı yapıyo hemen yukarı çıkıyor sofra bende küçükse değil 20 yaşında bende 21 yaşındayım ve 29 haftalık hamileyim mutfağı toparliyorum temizliyorum artık yapmasın yani onda gözüm yok yaparım gücüm yettiğince temizledim her yeri dinlenmeye odama giderim bı kalkarım mutfakta tezgahın tam ortasında yeni bulaşık yukarda yemiş indirmiş ya da kesme tahtası bı yerde domates suyu kendisi biterse buluyorum yerleri saymiyorum yani sadece misafir gelince yardım eder sen otur ben yaparım felan diye o kadar mecalim yok zaten kimse bişi de demiyo kaç gündür halsizim bitkinim hala yapıyorum gene aynı makine dolu onu boşaltıp kirli koymuyo ki bizim makine bazen yikamiyo iyi ben elimde yıkıyorum hep karnım belim ağrıyor üstüm islandikca usutuyorum midemi surekli içimi döktüm istedim artık çok dilmusdum kusura bakmayın ki zaten sadece mutfak için de değil aşağı katın her yeri için bu böyle düşünün 5 gün annemlere gittim geldim hala makinede benim koyduğum bulaşıklar duruyordu 

7 Cevaplar

+1 oy
(5 puan) tarafından

Allah yardmcn olsun Allha havale et benimkilern yaptklri keske camasr bulask olsa icim oyle yarali ki Herks yasattgni çekecek insllh bin beterni ceksnler 

(382 puan) tarafından
Gamze aynen öyle anlatmiyim o üzülmesin diyorum ama içime artıkça daraliyorum hamileyim çocuk da daraliyo içimde dışardan her gören diyo ne güzel yardımcın var yardım ediyor onlara evet diyorum ama gel içimi gör bide ailem abim bile anlamış ama bana caktiemiyolar bişi demiyolar uzulmiyim diye
(5 puan) tarafından
tam olarak ayni seyleri yasiyorz ama keske benmki bulask olsa :( 7 aylk bebegm skntidan oldu karnmda smdi benimkler bna dediki insllh buda onun gbi ölür :(  ben onlra iyi olmaya calstkca onlr susmadi ben kötü olsamda o bebeğin me sucu varki o daha bir melek :'(
tarafından
Aglama kuzum ya onlarin lafiyla mi rabbim omur verecek yavruna sıkma canini
(382 puan) tarafından
Allah dan bulsunlar onlar gamze üzme kendini kuzum sen melegininde senin de hiçbir suçumuz yok onlar kör cahil ki görmüyor senicanim benim
(5 puan) tarafından
aynen oyle canm Allah sadce onlara hakettklerni versin baskada dilegim yok
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sen yukari ciksana :D

(382 puan) tarafından
Yukarısı aşağısı kadar geniş değil canım eşyalarım anca buraya sigiyo
tarafından
Aman ya kucukte degil esin flan bisi demiyo mu soylesen sonucta beraber yasiyosuniz birde hamilesin
(382 puan) tarafından
Nasıl dicegimi bilsem dicem canım ama kelimeleri toparliyamiyorum kafamda
tarafından
Laf carp niye kendini kasıyosun ki ayni yasta sayilirsiniz az yedinde gotune hizmetci tutsun insan kendi bulasigini yikamaz mi ya  
Bende yiyip biraksamda geri gelince mitfak tertemiz olsa ne iyi oluyo demi rahattir boyle falan de
(216 puan) tarafından
Bnce al karsina soyle boyle olmuyo de sirasiyla yapin yada bi gun sen yap bi gun bn de boyle olmuyo cok yoruluyorum falan de guzellikle soyle yoksa bas edemezsn bn gorumceme sakaya vurup soyluyodum yeyip icip kaciodu hemen kaynanamlarda hersey bna kaliodu yetmio tatli istiodu kalkip yapiodum baktim olack gbi dgl daha gtmeden diodum hadi kalk mutfagi halledelim diye
tarafından
En iyisi canim
(382 puan) tarafından
Canım ben de öyle diyodum önceden aşağı inen yanımda duran kız onunda yapmamaya başladı iş buyurucam diye diyodum hadi sen topla ben yikiyim yada hadi makineyi boşaltım temizleyin diye ama daha yemeğini bitirir bitirmez gidiyo yada dikkat ettim her sofrada yemek sonuna doğru karnım agriyo diyo cidden böyle
tarafından
Esin tek cozum bence
(216 puan) tarafından
Oooo  isini bulmus valla gunah ya millet hamile diye bi bardak su istemez bu is yaptrio hemde kendi yedigini cik cagir cnm bolesinin hakkindan ancak oyle gelirsin
tarafından
Aynen ya yazik gunah benim esim omsa bogar onu orda
(64 puan) tarafından
Yarın bir gün bebiş de gelecek bilmiyorum eşin mizaç olarak nasıl karışır mı benim ki karışmaz ama farklı bir durum bizde oldu görümceme ben ağzının payını verdim.
0 oy
tarafından

cikarma yikama sende yaoamadim hastayim agrim var de görümcen yapmıyorsa annesi yapsin

(382 puan) tarafından
Annesi hasta canım ondan yapamaz ona hizmet etmekten gocunmam zaten ben annem o benim ama görümcem beni zorluyo
(382 puan) tarafından
Kız ben yapmadan mutfak üç gün kalır öyle üç günün sonunda gene ben yaparım inan ki bazen ogure ogure yapıyorum o derece midem bulanıyor sabahları hele akşam yorgun olup yapamasam sabah vay halime kusmadan yapamıyorum inan akşam ben yapmıyorum diye yapmıyo oda
tarafından
eşin biliyor mu peki ne diyor bu duruma
(382 puan) tarafından
Canım görüyordur illaki oda gündüz işte telefonla konuşunca diyorum bunu yapıyorum felan annemler nerde diyo yukarda diyorum işte kendini çok yorma sen ben gelince devamını yaparım diyo
tarafından
sen tatli dille konus esinle madem anlayisli kardesin yardim etmiyor fenayim kotulemek istemiyorum ama zorlanıyorum de bebek olunca napcan
0 oy
(545 puan) tarafından

Canim ne diye kaldiriosun gorumcenin yedigi ictigini? Hayir senden buyuk olsa saygi maiyetinde hadi bibderece kabul gorebilir bisi ama az yesinde usak tutsin hanimefendi. Bence baktin bulasik koymus mutfaga kaldir lavaboya yada kenara biyere koy biriksin orda eninde sonunda sorucaklardir. Sonradan bulasik cikinca yoruluyorum dersinki bundada haksiz sayilmazsin hamilesin. Gorumcen yapmiosa annesi yapicak bi sure sonra is basa dusunce. Hic yorma bile kendini sonradan cikan bulasik icin sende kole degilsinki kuzum o evde her dk bulasik toplayasin Birak biriksin bakalim nolcak.

(382 puan) tarafından
Kız orda birikirde birikir o inan ki akşam yemeğinde kaçmasın hemen diye annesinin yanında dedim makineyi boşaltalım yerleştirelim felan diye makineyi ben akittim o dizdi bulaşıkları sigmayanlar vardı onları kenara yigsi çekti gitti bıraksam sabaha kadar tencere durmaz oyle bazen mecalim olmuyor bırakıyorum sabaha kadar bu sıcakta kokuyor midem bulanıyor hep
0 oy
(137 puan) tarafından

Cnm güzelce konuş gorumcnle ben artık zorlanıyorum biraz bana yardımcı olsan falan de baktın aynı eşine şöyle ama güzellikle şöyle cnm ben kardeşinle konuştum ama beni pek gale almadı bide sen güzelce konuşsan bide sen söylesen ama senden duymuş gibi değilde kendi gozlemleri gibi 

(382 puan) tarafından
Canım inan konuşmadım ama ima ediyorum agirlasdim iyice yoruluyorum işte karnım agriyo belim ağrıyor diye
(137 puan) tarafından
Direk şöyle cnm tatlı dillilikle önceden yapıyor diyordun seni sürekli iş yaparken gördüğü için çekilmişte olabilir huyunu suyunu bilirsin güzelce konuş baktın değişmiyor esinle konuş canım ben konuştum ama kardeşin biraz yardımcı olsa bana ağırlaştığim için artık yapamıyorum onu incitmeden kırmadan güzelce bide sen konuşsan de inan faydası olur bide bekar düşünceleri hızlı değişiyor kanı kaynıyor onun anlayacağı dilden konuş sen
0 oy
(3,149 puan) tarafından

Benimde gorumcem yaşca benden 3 yaş büyük bide okumuş öğretmen olmuş peh peh neyse birlikte oturduğumuz zaman aynen yemeği yer analı kızlı otururlardı birgün canıma tak etti artık ne kadar dolduysam yediğini makineye köy senin arkanı toplamk zorunda değilim dedi beni dövmeye üstüne yürüdü sen bu kapının kopegisin yapacaksın dedi anasi araya girdi bende sende bi kapının köpeği olacaksın tabi bulabilirsen anasinada kızına terbiyesini ver ben kimsenin köpeği olmam dedim eşşek kadar seni hizmetçi görüyor eşine soyle sen onlara duskunse sen kotu olursun bi şekilde çocuğun olunca al otur ağlıyor durmuyor de bırak birazda onlar senin işini görsün 

(355 puan) tarafından
Terbiyeszliqe bakarmisn sen bu kapinin kopeqimissin ne kadar aqir ne kadar acimasiz bi cumle hemde hemcinsimizden yani oda ewlncek oda bi kapiya qidecek Allah yasattiqini yasatmadan almazmis yanina insAllah o kurduqu cumle bi omur yaninda olur.  Cok uzuldum durumuna allah yardimcin olsun benim qorumcem yok Allahtan olsa bnada bole bi cumle kursa sacini basini yolmustum herlde..
(3,149 puan) tarafından
Daha neler yaşadım bu ailenin içinde ama asla onlara bi eyvallahim yok nede bi samimiyetim gelirler giderler bi hosgeldinden başka iyiki rabbimizin adaleti var koca diye ölüyor iş diye ölüyor ama rabbim nasip etmiyor
0 oy
(242 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun canım. Bu kadar taviz verme sende yapma bakalim nereye kadar gidicekm esin görüp laf ettigini söyle onada iyice ağırlastim artik yapamiyorum cok yoruluyorum kardesinde bana hic yardimci olmuyor bende biraktim yapmayi artik de. Yada gorumcene söyle yardim etmesini iste sessiz kalma tavoz verme yoksa daha dazlasini yapar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 95 göst.
11 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde sevgi.att (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 398 göst.
23 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pembemantoluleyla (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 469 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nrgz (769 puan) tarafından soruldu

374,663 soru

11,206,602 cevap

34,509 kullanıcı

...