0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (1,555 puan) tarafından
Kızlar bunu kullanmadan nolur içemiyorum ne yapsam hap yutma problemim var çocuğa zararı olur mu

15 Cevaplar

+1 oy
(4,510 puan) tarafından
Dun haberlerde gördüm otizmi etkiledği ve kadının yeterlı vıtamınlerı doğal besınlerden aldıgı takdırde folik asite ihtiyacı olmadıgını söylüyordu. Ben içmedim şükür 2 cocugum da sağlıklı. 
tarafından
Onu bilemem ama benim gitmem gerekiyor kalp hastasıyım en ufak vitamin eksikliği carpintimi arttırıyor ayrıca Akdeniz anemisiyim gitmesem bayiliyorum ambulans ugrasiyor:)
(4,510 puan) tarafından
Akdenız anemisi nasık oluyor canım. Tabı ki kötü örnek oömak da istemem beb de sık gitmedim kanımın olmadıgını 2 sınde de çok gec öğrendım daha doğrusu doktorlar öğrendı ıkı doğumda da bı tarafftan kan taakvıyesı aldım
(2,737 puan) tarafından
Kız kalp zor benimde ilk gebeliktwn hemen sonra kalbimden ameliyat oldum. Bana hamile kalman sakıncalı falan diyorlardı. Her zamanki gibi dinlemedim diye ama mutlaka o kalbi tedavi ettir. Çok fazla bayılıp morariyordum.
tarafından
Mutlaka kan verin basit şeyler değil. Akdeniz anemisi genetik bir kansızlık hastalığı canım iğneler gerekiyor. Bir vitamin eksikliğimiz bile çoğu yaşamsal faktorlerimizi etkiliyor
tarafından
Ah farklı kadın neler çekiyorum ya ritim bozukluğum ve kapakcikta kaçak var beloc kullanıyorum düşün ust üste üç tane içiyorum anca ağrısı öyle geçiyor
-Reklam-
0 oy
(1,592 puan) tarafından
Bebeğin gelişimi için çok önemli ihmal etme nolur ben içmedim bişey olmadı diyenlere de bakma direk doktora yada ebeyee sor onlar sana ne kadar önemli olduğunu detaylı bir şekilde anlatacaktır seni çok iyi anlıyorum ben de hamileyken kan ilacını ve omega'yı içene kadar ne çektiğimi ben biliyorum bunlar senin için çok önemli önemli çünkü bebeğin sadece senden beslemiyor sen ne kadar kaliteli ve düzgün beslenirsen bebeğin de o kadar sağlıklı ve iyi olur ve eminim ki senin için de bebeğinin sağlığı daha önemli
(1,555 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
(1,592 puan) tarafından
Rica ederim ve lütfen ihmal etme her çocuk her hamilelik bir değil
(1,555 puan) tarafından
Canım hap büyük bende problem var yutamiyorum yoksa ihmal etmem
(1,592 puan) tarafından
O zaman Dr a değiştirmesini iste canım lütfen
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Canım bana da elenetal diye bişey vermişti kokusu kusma yaptığını doktoruma söyledim anında değiştirdi daha kişilik verdi folbiol adında doktoruna söyle sende içmem gerekli bebek için beyin gelişimi açısından çok öenmli benim çevremde herkes kullandı bebeği otizmli falan da değil ayrıca 
0 oy
tarafından
Folik asit bebeğin beyin gelişimi için çok önemli pet şişede bol suyla lütfen ic
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Canım o bir basit görülen hap çocukta çok önemli ölümcül beyin hastaliklarini etkilemekte çok ama çok önemli.
0 oy
tarafından
Folik asit önemli mutlaka kullan çocuğun için katlanacan bazı şeylere 
0 oy
(634 puan) tarafından
Direk suyun içine atıp içsen olur mu acaba bilmiyorum ama bence iç geçenlerde benim doktorumda verdi bebeğin belinde açıklık olmasın beyin gelişimi içinde çok iyi dedi
0 oy
(769 puan) tarafından
Ben ilk hamileliğimde doktor önerisi folidoce kullndim çok minnak memnundum bu ikinci hamileliğimi duyunca yine aynısından aldm kokusuz ve çok küçük tavsiye ederim onu
(1,555 puan) tarafından
Canım benimki de içeriği temzi diye aldım ama çok büyükmüş
(769 puan) tarafından
Benim dediğimi al istersen çok ufak küçük mercimek tanesi kadar
0 oy
tarafından
Elenatal mi kullaniyorshn
(1,555 puan) tarafından
Omepa canım
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Bebeğin bedensel ve zihinsel gelişimi için çok önemli 
0 oy
(4,168 puan) tarafından
Içmedim elhamdulillah 
0 oy
(3,522 puan) tarafından
Küçük haplar var onlardan alın büyük icemiyorsaniz eğer bebe aspirin kadar.New Folifor mesela.
0 oy
(2,678 puan) tarafından
İlkinde hiçbir şey içmedim herhangi bir takviye ikinciyi düşünüyorum yine bir takviye içmiyorum ne zaman olursa nasip 
0 oy
(2,914 puan) tarafından
İlk çocukta icmeddim doktora dedim doğal yerleşen kualnmak istiyirum oda tahin helvası kaşar vesavade busuru şey saydı kualmdigin ilaçta bu yiycekelri yiyeceksin dedi çok Yemen'e gerek yok hergun bı kibrit kutusu yeter dedi 
0 oy
(796 puan) tarafından
Canım kesınlıkle kullanmalısın hersey ALLAH tan gelıyo tetbırını al ALLAH bırak ama mutlaka kullan 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 147 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 466 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hafsaa (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mucizemi Bekliyorum (835 puan) tarafından soruldu

397,099 soru

11,877,121 cevap

35,992 kullanıcı

...