0 oy
1,125 göst.
Diğer kategorisinde (214 puan) tarafından
Komsum geldi yanima tabi ben kizimi emzircektim bebegi olmadi ve 45 yasinda birsenelik evli ve bana dedi birkere emzireyim bakalim ne yapacak bende araya laf soktum birdaha söz etmedi tamam anliyorum onu ama ben kizimi al sen emzir bakayim nasilmis diyemem cüngü icim almaz ve kizima kesinlikle kiyamam  esim duysa katmiycan birdaha der  ve kizar bana tabi söylemem ama burda baslasmak istedim 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır ya asla verme kızını hey Allahım moda oldi emzirmek başka bebekleri 
(214 puan) tarafından
Vermedim birdaha kucagina tabiki kötü bisey istiyordur ama ben bisey yapamam keske elimden bisey gelse laf araya  sokunca birdaha adini anmadi
-Reklam-
0 oy
(653 puan) tarafından
Çok saçma  bisey istemiş araya laf katnasaydin direk soylesydn ne sacmalysn diye 
(214 puan) tarafından
Kalpini kirmak istemedim yazik istanbuldan evlendi yurtdisina geldi dili yok cok kötü
(653 puan) tarafından
Ama sen dikkatli ol yine
0 oy
(266 puan) tarafından
Ayy nasil oyle der ya yani buyuk konusmiyayim ama istemem kimse oyle bir seyde dese bebek sonucta mikropta kapabilir rabbim onada evlat versin inslahh ne diyeyim..
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ayy ben evden kovardım heralde sen kimsin benım cocugumu emzirceksin cahillik başa bela
(214 puan) tarafından
Vermedim zaten birdaha bebegimi
0 oy
tarafından
Hayatta izin vermem öyle biseye sende verme canım gerekirse evine de katma öyle şey mi olurmuş 
(214 puan) tarafından
Dogru söylüyorsun kalpinide kirmak istemedim acikcasi rabbim biliyor
tarafından
Kalbini kırma canım tabiki ama mesafe koy esinle de aran açılabilir
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Heves ediyor kadın yazık ama ne olursa olsun verme 
(214 puan) tarafından
Kesinlikle vermem
0 oy
tarafından
Neden evlatlık almıyorlar okadr masum bebekler varkı  yazık valla 
(214 puan) tarafından
Alamazlar canim durumlari iyi degil birsenelik evli ve yurtdisina geldi bayan adamin okadar iyi isi yok burada öyle kolay degil benim arkadasim avukat esininde von iyi geliri var onlarda alamiyorlar cüngü yaslari büyük evlat edinmek icin
tarafından
45 yasnda yenimi evliler canım
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yazık ya merak ediyor demekki ama tabii kide olmaz öyle bilet aman kırma kalbini canım
(214 puan) tarafından
Yok kirmadim zaten yüregi cok iyi insan allah herkese versin
(3,458 puan) tarafından
Aminn inşaallah
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Iyi yapmissn canim o da heves etmis ama herkesin evladi kendine keske onunda bi bebeginl olsaymis ama bazen kismet olmuyo iste Allah hakeden isteyen herkese nasip etsin insallah
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Millet malmi ne ya 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Benim de kaynanam dedi ben izin ver memistim
0 oy
tarafından
Ben olsam bende izin vermem cnm çok saçma birşey istemiş komşun 
(214 puan) tarafından
Vermedim kesinlikle öyle sey olurmu ben kizima nasil kiyarim
0 oy
(427 puan) tarafından
Tamam bebeği olamaya bilir ama buda cok sacma bi istek ya bence sen pek güvenme allah insallah en kisa zamanda onada nasip eder
(214 puan) tarafından
Aynen canim dogru
0 oy
(78 puan) tarafından
Sen istesen bile bebegin almaz ki kim verirse versin almaz kokundan bilir anne olmadigini
0 oy
tarafından
Ay insan huylanir be çocuga hasret olmak baska emzirmek istemek başka sev dokun hediyeler al manasını icii yemegini yedir vs ama başkasının bebeğine annelik yapmaya kalkma
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Insallah onumda bebegi olur.

Ama ne akila bebegini ver ben emzirimm diyoo anlamadim:/
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Tabi onuda anlamak lazım kim bilir içinden  neler geçiyo ne kadar üzülüyo  allahım isteyen herkese nasip  etsin evlat    ama sen  yinede  araya laf katmadan  usulünce söyle  çünkü bir kere diyen tekrar der gibime geliyo  ne onu  kalbi kırılsın  nede sen kötü ol   güzelce konus bence
(214 puan) tarafından
Aynen canim kalp kiramam bende de öyle huy var
0 oy
tarafından
Sen o kadını bir daha eve alırsan evine zarar ziyan etmiş olursun kısaca bunu yazdım sen anla. 
(214 puan) tarafından
Geliyor gelme diyemem hemen kapiyi actimmi karsi komsum :(((  dün geldi 5 dakika sevdi gitti sevsin kizimi bisey diyemem ama böyle degmesin bana emzireyim bir bakayim vs
0 oy
(516 puan) tarafından
Benimde esimin arkdsinin karisi gelmişti 2 kızı var onunda benimde bebegim ilk zamanlar emmiyordu sagarak veriyodum. O kızda cok erkek bebek istiyor ne farkediyosa artik 10 tane olsa erkek 10 tane yaparım dior. Gelmis bana diyorki ben emzireyimmi onunda kizi ufakti sütü vardi. Sacmalama sen neden emzirceksin dedim. İğrenç yaa bilmiyorum ben tiskinirim valla.
(214 puan) tarafından
Anca yazabildim bence de millet kafayi yemis canim
0 oy
(749 puan) tarafından

Bnce bosluguna geldi   o duygu nasil bi duygu tatmak istemis .  Yazkk allah yardimicisi olsn terslemeden olmaz desydjn   .   Uzuldum  burda  yok ben soyle yaprdim demeyin yazik   heveslendi cok zor bi durum  :(

(214 puan) tarafından
Evet heves etti ama benim kizima ben onun memesini veremem aklima bintane seyler geldi ama kalpinide kirmadim dünde geldi sevdi kizimi gitti cok zor bir durum  15 seneden sonra rabbim bana verdi ikinci evligimden bebegim ilk esimden oglum var 16 yasina gircek ama iste

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 641 göst.
27 Ekim 2019 Aile kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 363 göst.
18 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 389 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 321 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,278 soru

11,290,458 cevap

34,704 kullanıcı

...