0 oy
562 göst.
Diğer kategorisinde (2,009 puan) tarafından
Sayı sayma gibi şeyleri biliyor mu? 

33 Cevaplar

0 oy
(10,672 puan) tarafından
10 a kadar sayıyor bütün renkleri biliyor 3 yaşında
(2,009 puan) tarafından
Maşallah cnmm benim benim oğlan renkleri biliyor ama sayı saymaya gelince şimarıklık mi değil mi bilmiyorum saymıyor
(10,672 puan) tarafından
Benimki biliyor ama bazen saymıyor deşiğin gibi şımarıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kuzenim 4 yaşında yemi temmuzda girdi yani biliyordu hala biliyor 
(2,009 puan) tarafından
Maşallah ona
tarafından
Teşekkğr ederiz :)
0 oy
(16,698 puan) tarafından
Evet ikisi de biliyor 20 ye kadar sayıyorlar. İngilizce ile 10 a kadar sayıyorlar. Renklerin bir kısmını da biliyorlar..
(2,009 puan) tarafından
Benim oğlan da renkleri biliyor ama sayı saymayı bilmiyorum mu şimarıyor ondan mı daha küçükümmm deyip kaçıyor :(
(16,698 puan) tarafından
Öğrenme çağında yavaş yavaş öğret. Magnet al onlarla hem oynasın hem öğrensin.
0 oy
(1,571 puan) tarafından
renkleri bulıyor bırkacının ıngılızcesını bılıyor

harfların yarısından fazlasını biliyor 

sayıları da 100 e kadar turkce 20 ye kadar İngilizce sayıyor 4.5 yaş 
(2,009 puan) tarafından
Maşallah maşallah maşallah cnm nasıl öğrettiniz peki?
(1,571 puan) tarafından
kendısı meraklı kuzum gunde 1 saat tv hakkı var hep kendısı aratıyor sesli aramadan youtubda sayıları ogrenme vs dıyr ıngılızceler de arada cıkan vıdeolardan ogrendı hep dikkatini cekmıs bana sordu bende İngilizce farklı bir dil diye anlattım az cok ayrımını yapıyor hatta İngilizce harflerin şarkısını ezberledi ey bi si di i ef ci diye var ya onu dinleye dinleye de İngilizce harflerin adını bılıyor hep Türkce olarak hepsını bılmıyor ama :D ozel bır cabam olmadı destek oldum merak ettıgın anlattım kagıt kaleme cok duskun anne su harfleri cızsene bu sayıları yazsana dıyr gezer pesımde resimden cok bunlarla ilgileniyor sevıyor ıcınde olmasa ne kadar zorlasamda olmazdı emınım
(2,009 puan) tarafından
Allah'ım esirgesin maşallah :))
0 oy
(7,476 puan) tarafından
Benim oglanda 4 yaşında karışık sayıyordu birden saymaya başladı 10 a kadar 
(2,009 puan) tarafından
Maşallah kuzuma:)
0 oy
(9,643 puan) tarafından
21 Nisan 2020 doğumlu 15 e kadar sayıyo renkleri biliyo karıştırmiyo. Hem Türkçe hem İngilizce 
(625 puan) tarafından
Bizim oğlan da 20 Nisan 2020 doğumlu :)
(9,643 puan) tarafından
Huyu suyu naisl kix bu oğlan beni delirtiyo inatçı huysuz aksi dediğim dedik aglak zirlaj ama çok tatlı :D
(625 puan) tarafından
Sanırım benim oğlanı anlatıyorsun bir çocuk bu kadar mı benzer ya :) kız daha demin kurşun kalem almış tüm parkeleri çizmiş görünce bir cinnet geçirdim ya :))
(9,643 puan) tarafından
Benimki de yatak odasına gitti anne ben dinlencem sizim yatakta dedi tmm dedim odaya bı gittim arkasından yastık yorgan nevresim çarşaf aleze kadar sökmüş her şeyi:D temizlik yapcakmiş tam delirmelik 5 10 dk içinde
(625 puan) tarafından
Saniyeler içinde oluyor herşey :))
0 oy
(12,621 puan) tarafından
22 23 e kadar sayıyor 25 Aralık da 4 yaş olacak uzun zamandır sayıyor 
(2,009 puan) tarafından
Maşallah :)
0 oy
(5,234 puan) tarafından
3 yaş renkler sayilar sekiller İngilizce sayı  ve çoğu renk ve bazı kelimeleri biliyor masallah diyimde :)
(2,009 puan) tarafından
Bende maşallah deyim;))
0 oy
(15,999 puan) tarafından
100 e kadar kadar karıştırdigi yerler var elbette renkler bilir hayvanları bilir MasaAllah 
(2,009 puan) tarafından
Maşallah kuzuma
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Annaaa yorumlari okudum da ..kız benmkiler biri 4 buçuk  biri 3bucuk tam blmiyorlar 10 a kadar karıştırıp sayıyorlar renkleri de iyi kötü ..ayy geç mi kaldım öğretmek için şimdi içime kurt düştü....
(2,009 puan) tarafından
Valla bende senin gibiyim
tarafından
Benim kızda aynı ana renkleri biliyor ama sayıları bı turlu ogretemedim
tarafından
Geç değil canım benim oğlum şuan anaokulda tavsiyem ama sayıları bir kagita yazin yada çıktı alıp makas tutturun öğretmenimiz çoğu çocuğun sayı sıkıntı yok ama makas sıkıntısi var zaten okulda sayıları çizerek öğreniyorlar
(1,104 puan) tarafından
Ay sağolun içime su serptiniz vala kızlarr ♥️
tarafından
Benimkide öyle
0 oy
(4,698 puan) tarafından

3 yas olmadı daha 10 a kadar sayıyor eşleştirme yapıyor aynı görselleri, boyama yapıyor, renkleri biliyor oglum maşallah ev ısındede yardım ediyor bana :)

0 oy
tarafından
Oğlum iki buçuk renkleri de sayıları da düzgün söylemez sarıya mavi yeşile beyaz der. Şallar ya tutarsa diye. Sayılarda da şöyle 1 2 4 5 diye sayar araya bir 7 girer. 
0 oy
(14,045 puan) tarafından

4 yasinda uzun zamandir biliyor renklerin ingilizcesini de ogrenmisti 2 yasinda oglum var onun hic alakasi yok bir seyle anca afacanlik yapsin:woot:

0 oy
(10,829 puan) tarafından

Bütün renkleri.biliyor sayı sayıyor 

Serseri gibi konuşmasını da öğrenmiş şimdi :D

0 oy
tarafından
4 yaşındayken 20 ye kadar sayıyordu canim
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Dört yaşında her şeyi biliyo kendince bizden görüp vakit namazını bile kılıyor:) ben diyom bir bilmediğin beş vakit namaz onu da kılıyon diye :)
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşında canım 10 a kadar sayıyor ve tanıyor İngilizce de sayıyor ama bazen karistiriyor renkleri de biliyor 
0 oy
tarafından
20 ye kadar sayar renkleri arada karıştırıyordu bu aralar öğrenmeye başladı vala 3 yaşında 
0 oy
(11,969 puan) tarafından
50 ye kadar sayıyor ,alfabeyi biliyor. İngilizce Türkçe renkler ve eylemleri biliyor vs vs. Öğrenmeye hazır ve açık çocuklar. Ne verirsek alıyorlar
0 oy
(3,478 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim oglum 5 yasinda toplama cikarma carpma biliyor. Sayilari renkleri 2 yasina kadar ogrenmisti. 4 yasinda da 100e kadar sayardi. Suan ingilizce turkce yuze kadar sayar. Ama benim cocugumu kistas alamazsin. Her cocugun kapasitesi ve aldigi egitim baska. Bu arada ben ogrettm okula vs gitmedi 5 yasina kadar.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 392 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sugra (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 436 göst.
11 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ecrin-Busra (1,490 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 209 göst.