+1 oy
522 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Çikolata bisküvi kek tarzi şeylere düşkünüm. Ama her gün de alamayız sonuçta. Çikolatasiz da kalmak istemiyorum. Evinizde her daim abur cubur olmasını, hemen bitirmemeyi nasıl başarıyorsunuz :D

32 Cevaplar

+1 oy
tarafından

2 çekmece abur cubur dolu ama ne ben ne eşim hiç düşkün değiliz misafir geldiğinde bitiyor anca :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım isteyince çıkar alırım yada herifi ararim getirir öyle evde birsey durmaz 
(1,651 puan) tarafından
Herif:D :D oluyorum bu lafa
0 oy
(1,601 puan) tarafından

Başaramıyoruz :D bizim evdede biter. Ya biz yeriz yada misafire koyarım hemen biter

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Çikolata ve çikolatalı bisküvi türleri buzdolabında diğer kuru malzemeleri çekmecede muhafaza ediyorum
(10,672 puan) tarafından
Ciddi misin :)))
(2,523 puan) tarafından
Evet niyeki
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Bizde tatlısız olmaz tatlıyı da ben yaparım. 
0 oy
(7,894 puan) tarafından
Bizim bir kova ve 1 çekmece full abur cubur oğlum aldıkça birikti ben de çok olunca canım istemiyor herhalde yemiyorum 
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Aylık alıyoruz biterse ve canım isterse yine alıyorum. Bir de her hafta hamur işi yapıyorum zaten çocuğun beslenmesi için o zaman canımızın istediği bir şey varsa onu da yapıyorum 
0 oy
tarafından
Ben genelde aylık alıyorum kalıyor canım ara sıra akşamları yiyoruz 
0 oy
(13,291 puan) tarafından

En son sorulacak insanım :)

Tüketmiyorum almıyorum eve de

0 oy
tarafından
Valla durmuyo en fazla iki gün bnle cocuklar bitiriyoz
0 oy
(1,423 puan) tarafından
Almıyorum 8 kilo verdim dene bence 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Kaç hafta oldu bilmiyorum 4 5 tane çikolata almıştım varlığını bile unutmuşum akşam tesadüf gördüm eşime diyorum ne zaman aldıkki bunları ☺
0 oy
(13,837 puan) tarafından

Bir günde bütün aldıklarını yemezsen kalır :)

Mesel 10 adet çikolata aldığımız da akşamları yanında yiyoruz bir tane :) Çocuklar yemiyor beşlide o yüzden bizde hemen bitmiyor :)

0 oy
(49,829 puan) tarafından
varsa aklimiz onda oldugu icin almıyoruz yiyecek oldugumuzda aliyoruz
0 oy
(2,869 puan) tarafından
Her gün alıyor eşim yada toplu bir şekilde baya alıyor ozaman yetiyor bir kaç gün
0 oy
tarafından
Almıyorum alırsam dayanamayıp yiyorum sonrada bana dokunuyor
0 oy
(497 puan) tarafından
saklayarak :)) el altin saklar ben aburcubur esim bi gecede bitirir ben tikanirim tadimlik
0 oy
(8,843 puan) tarafından

Barindamiyoruz evde büyük baş bir ha..Van var çıkarıp çıkarıp çocuklarıyla yiyo yada danalariyla :D:D kız şaka bir yana kocam kiyamiyo çocuklarına habire veriyo diyo ben küçükken yiyemedim onlar yesin 

0 oy
(1,651 puan) tarafından
Eşim alıp getirir de ben misafire saklayamiyorum kendim artık bıktım abur cuburdan tatlıdan çikolatadan
0 oy
(7,157 puan) tarafından
O bizde de var bu yüzden sınır koydum ayda bir kez alıyorum çikolata cips o kadar. Canım istese de almıyorum çünkü çocuğum görüyor o da istiyor onun sağlığını düşünüyorum. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 211 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 233 göst.
26 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Sarioglusumm (109 puan) tarafından soruldu
+1 oy
48 cevap 872 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BETIGUL (1,801 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 646 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (174 puan) tarafından soruldu

397,062 soru

11,876,015 cevap

35,990 kullanıcı

...