0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bugun esi ewde olupda hala yataktan cikmayan varmii :D vala esim uyuyo onun bahanesine bende yatyorm ama sirtim acidi artik :D birde bugun burann pazari az gderiz az crsda dolaniriz yarinda dogum gunum esim supriz yapckms agzndan kacrdi ama bn istemedm istesemydm.acaba :D bnm telefnm j7 o bna yeni telefn alckms o g8 lerden ama bn istemedm o bosuna para benm telefnm var bebegmze bisiler alalm dedim. Pisman olsam miki :D 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

9 bucukta kahvaltiya uyandirdi beni :) simdi uyunaya yer ariyorum :D

tarafından
Yat geri yat geri :D
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından

Sabah gitti 8 de canim ben hala yatakda oyalaniyorum ustumu giyinmem 1 saat aliyo parca parca giyiniyorum bi parca giyip 10 dakika daha yatiyorum :) 

tarafından
Ahahaha :D ben oncden calisirken oyleydm.:D
(758 puan) tarafından
Cok yormim kendimi :)  sanki ismi var yapacak havada kapali zaten insanin ici daraliyo
tarafından
Ewet ya manisa ya 4 gun flan yagis gosteryo
(758 puan) tarafından
Ne guzel esin evde birlikte vakit gecirin kuzum
tarafından
Kalksa :D braazdan sylenmeye durtmeye baslsrm :zd
0 oy
(393 puan) tarafından

Pişman ol ol :)) çünkü artık bebek doğunca kendine alışverişe çıksan bile elini attığın her şey bebeğin için olcak en çok ona alıcaksın hep onu düşünceksin kendin kalcaksın en azından kocan seni düşünsün alsın :) 

tarafından
Ama o kadar israra almayalm askm dogum hediyesi olarak al.dedm :D
(393 puan) tarafından
İyi yapmışsın :)
tarafından
:D :D :):):):):)):)
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Tlfnundan memnunsan iyi yapmışsın canım  zaten masraf çogalıyor ama bi yandan da insan değişiklik istiyor :) 
tarafından
Ay evet ya geceden beri aklmda deli sorular var :D :D
0 oy
tarafından

Sabah 8 den beri yollardayım  ancak şimdi geldim eve kahvaltı yapıyorum hiç çıkasım yoktu işlerim önemli olmasa hava da buz gibi yatak sıcacık  ama mecbur :)

tarafından
Ayy o cok kotu oluyo ya iki kere basima gelmsti adamn arkasndan tas atmstm :D
tarafından
Islanır  diye düşünmüyorlar  sanki yarış ediyor gibi gidiyorlar. Kafasına geleydi  keşke:) ben bayağı  bir saydırdım;)
tarafından
:D camina gelmisti ayy untmam hiccc :D
tarafından
Sonra ne oldu durdu mu ?
tarafından
Yok kiz durmadi carsibicndeydi suclu o bn degilim
0 oy
tarafından

kocayi 7de ise yolladim hala yatiommm.hala :) annemin arayip kahvalti hazirliom gel demesini bekliorumm :)

(758 puan) tarafından
Ya aramazsa :) hamileysen kalk yede bebekde ac durmasin :)
tarafından
Yazk ya bnmd arar hep. Bugn esimn ewde oldgnu unutms gne aradi :D
tarafından
kesin arar :) altli ustlu oturuorum ya kendi anamla :)
tarafından
Bnde karsilikli :D
tarafından
ne kadar guzel bisey :)
0 oy
(67 puan) tarafından

Eşim kalacakdi bugün evde yağmurdan dolayı 8bucuga kadar durdu patronu hadi gidelim dedi gittiler sözde bugün kaybından araba isteyip alışverişe cikacaktik ama gittiler yapacak bişey yok yarın hastane çıkışı gideriz artık 

tarafından
Olsn bnde iki gun esir aldm uyandi smdi ole diyo
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Çok uykusuzum oğlum hiç uyumuyor ne gece ne gündüz :/

0 oy
(107 puan) tarafından

Vala okula giden iki cocuk olunca ve bide biri sabahciyken 7 de ayakta oluyorum mecburen uyku uyku diye beynim haykiriyo ama zaman yok islerimi yapmam lazim

0 oy
(929 puan) tarafından

7 de işe gitti canım kocam hava daha karanlıktı ama çalışsın evde durmasın bende rahat uyuyım o çalışmadığı zamanlardada  8 de falan kalkar çünkü gelir benide kaldırır :) şimdi uyandım annem aradı kardeşimle geliyolarmış daha kalkamadım yataktan sabaha karşı sancım tuttu dedim doğuruyorum heralde ama geçti gazdı galiba :D telefon konusuna gelince şimdi aldırmazsan bidaha zor . Adam demişken aldır bebeğinin ihtiyaçlarını eksik edicek değil sonuçta bebeğinede aldırırsın :D

0 oy
(4,666 puan) tarafından

Bnm esimde evde bnde yataktayim hala

0 oy
(1,499 puan) tarafından

Bizimkilerde saat 8 de kocacimi işe oğluşumuda okula gönderdim kizcelerimle geri yattik bi saat falan oluyo uyanali kahvaltı yapıcaz inşallah sende fırsatını bulmuşken imkanında varsa aldır bebeğe zaten öyle de böylede alınacak fırsatı kaçırma derim 

0 oy
(1,430 puan) tarafından

sabah sağlık ocağına gidip eşimide işe gönderdim ne güzel saha yataktayım görümcem hanımefendi sizi gelicez 1 2 saate diye mesaj atmış müsait misin evde misin yok size gelcez sinirlerim bi zıpladı ama hala yataktayim middm bulanıyo zaten :D telefon konusunda kuzum eğer telefonunda sorun yoksa onun yerine başka bir ihtiyacini isteyebilirsin çünkü gero kalan zamanın hep bebisi düşünmekle geçecek bugünlerin keyfini çıkartalım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 716 göst.
0 oy
10 cevap 930 göst.
17 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 636 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Lala123 (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 502 göst.
10 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Kznnannesi (18 puan) tarafından soruldu