0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (2,955 puan) tarafından

image

gun gecdikce büyümesi gereken karnım hergun küçülüyor 24 haftalık göbek var mı sizce akıntım geliyor acaba bebeğin suyu mu kafam allak bullak oldu

15 Cevaplar

+1 oy
(7,478 puan) tarafından
İyi kız karnın benim doğuma giderken bu kadar ancaydi bebiş az küçük doğdu o kadar 
(2,955 puan) tarafından
Acaba suyu mu sızıyor diye kfam karıştı enfeksyon var hep bir altta akıntı ıslaklık gibi olunca korkuyorum
(7,478 puan) tarafından
Enfeksiyondan dolayıdır o. Ama takip et beyaz bişey koy gelen su mu akıntı mi rengine bakarak anlarsın heralde
(2,955 puan) tarafından
Geneli enfeksyon kuzum böyle yapış yapış beyaz geliyor şeffaf geliyo ama çok geliyo işte
(7,478 puan) tarafından
Enfeksiyon kaynaklı ya bendede çok oluyordu bende Su sanıyordum suyumada hep iyi dediler hatta doğumda kendisi patlattı ebe
-Reklam-
0 oy
(5,396 puan) tarafından
Sana öyle geliyordur canim doktora gittiğinde suyun iyi diyorsa sorun yoktur bı aksilik olduğun da bilgi veriyorlar
(2,955 puan) tarafından
En son detaylida iyiydi canm iki hafta önce gittim
(5,396 puan) tarafından
Sorun yoktur canim karnında iyi benim ilk gebelikte hiç göbeğim yoktu ikincide erken cikti
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Canım karnın gayet iyi. Büyük bile hatta. 
(2,955 puan) tarafından
İnşallah kuzum ya Rabbim yardım etsin enfeksyonda var bende ağrım sizim yok dün kalp atışlarını da dinledim çocuğun tetenozdan önce ama bu göbek hiç büyümüyor geliyor bana
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Karnin gayet normal cnm
0 oy
(45 puan) tarafından
Ayy bende 34. Haftadayim banada karnım küçülmüş giibi geliyor nedense geçen hafta kontrole gittiğimde normaldi herşey sanki küçüldü top gibi oldu bnde öyle hissediyorum neden acaba bilmiyorum bize öyle geliyor galiba 
0 oy
tarafından
Baze  gaz olur ondan da büyür karın şuan gayet normal görünüyor 
0 oy
(17,464 puan) tarafından
Haftana göre karnın iyi de yine de sor doktora
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Bebeğin kizmi
0 oy
(658 puan) tarafından
6 yasında oglum var son 2 ay benim karnım cıkmıstı diyebilirim normal yani hem 24 hafta ıcın kucuk degıl kı canım
0 oy
(5,196 puan) tarafından
Vok da kucuk degil de yerinde olsam buyumesin diy dua ederdim
0 oy
(16,130 puan) tarafından
Benimki 7 aylikken böyleydi 
0 oy
(1,745 puan) tarafından

Bebeğin pozisyonundan dolayı bazen küçülüyor karın :D bende 25+3 oldum bazen kocaman karnım oluyor nefes alamıyorum :Dbazende top gibi küçücük oluyor ☺️

0 oy
tarafından
Ben normalde de çok sık wc giderim hamile kalınca ilk günden beri hep ıslaklık oldu bende sudan şüphelendim dr dedi olsa azalır görürüm ben son ayda da akıntı çoğaldı fln bende de hep idrar yolu enfeksiyonu vardı ilaç kullandım hep şükür sorun olmadı. Dr gittiğinde söyledin mi. Bide psikolojik olarak benimde bazen karnım küçülmüş geliyodu bu su meselesine kafayı taktığım için kontrolde bi sıkıntı yoksa takılma bence ama herşeyini de dr a anlat ondan alırsın en doğru bilgiyi 
0 oy
(799 puan) tarafından
Benim son bir ay karnım büyüdü senin yine iyi bazılarının iç karnı geniş oluyormuş ondan karnı küçükmüş 
0 oy
tarafından
Benimde küçüktü canım doktor karninin içi geniş dedi bebeğim 3 kilo 630 gram oldu 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 204 göst.
3 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Onlygirl (270 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 527 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
+1 oy
14 cevap 195 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,273 puan) tarafından soruldu

397,258 soru

11,881,669 cevap

35,999 kullanıcı

...