144 göst.
(64 puan) tarafından

Ayy kızlar delircem. Saçlarım çok uzun ve bakımsız yani artık tiftik tiftik oldu. Kestirmek istiyorum herkes karşı cikiyo. Yok cocuun ömrü kısalırmış. Ya cocugun ömrünü Allah veriyo sacla ne alaka diyorum inanmayın diyorum kızıyorlar bağırıyorlar deli olcam ya. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hamilemisin canim . 40liyken kesilmez diye biliyorum ben

(64 puan) tarafından
Hamileyim kuzum
tarafından
Kiz kuzum inanma boyle seylere nasil rahat ediceksen oyle kestir. Ben kisacik kestirdim. Omru veren Allahtir. Ne kadar yasiycagimizida o bilir sadece 40liyken yapilmaz benim bildigim
0 oy
(1,173 puan) tarafından

valla ben kestim canim batil inanc onlar 

0 oy
(889 puan) tarafından

Cahil cühela lafları . Boşber sen. Git bir ara kestir. 

Saçla bebeğin ne alakası var yani. O zaman tırnakta kesmeyelim hamileyken 

(64 puan) tarafından
Aynen valla. Esimi bile ikna etmisler o bile izin vermiyo
(889 puan) tarafından
Adam ne yapsın. Kötü bişeyin olma olasılığı bile korkutuyor onları . kendin kesemez misin kırıklaı.
Yuvarla saçının uçlarını. Dışarı çıkan çöpürleri makarla kes . bşraz da olsa atarsın yıpranmış kısomalrı
0 oy
(398 puan) tarafından

Inanma canim ben her ay duzenli keserim onunlami uğraşicam:) hurafe onlar. Saclarim cok sagliklidir ustelik tesetturlu oldugum halde gunes gormuyor bizim saclarimiz belirlenemiyor o yüzden ben cok dikkatliyumdir. Ki benim saclarim cok uzuyor çünkü sağlıklı bir sekilde besledigim icin o yüzden etrafina kulak asma

0 oy
(2,913 puan) tarafından

Aman ben kestim valla hem de boyattım üstüne. hiç bişi de olmuyor hurafe onlar şimdi bu hafta yine gidicem boyaya ve uçlarda aldırıcam 

0 oy
(400 puan) tarafından

Bende kestrdm de az kalsn koca beni boşuyordu vala

0 oy
(6,601 puan) tarafından
Yalnız diilsin canım bende kestirmek istedim ama büyüklerden senin aldığın cevabı aldım :)
0 oy
tarafından

Hurafe ya ve gunah bence ancak Allah belirler omrumuzu

0 oy
(359 puan) tarafından

Bu sadece hurafe..herşeye bir karşılık var bizde maalesef.gecenlerde bir tanıdık var yanında böyle bir mevzu açıldı.kadin ağlamaya başladı Ben kesmedim hamile iken saçımı ama oğlumu 28 yaşında iken kaybettim kazada dedi.oyle şeylere inanamyain Allahın takdiri dedi öyle kötü oldum ki.inanmayin böyle şeylere.

0 oy
(3,304 puan) tarafından

Canım sen kestır kımseyı dusunme.Batıl bunlar.

İlgili sorular

6 cevap 171 göst.
7, Ekim, 2019 misafir tarafından soruldu
8 cevap 128 göst.
23, Temmuz, 2019 Dudunur_Ali (79 puan) tarafından soruldu
19 cevap 177 göst.
19, Nisan, 2019 ❤Minik anne❤ (375 puan) tarafından soruldu
3 cevap 73 göst.
6 gün önce Yenibiranne (466 puan) tarafından soruldu

133,771 soru

3,390,037 cevap

10,132 kullanıcı