0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından

Rüyamda adet kanı gordum adet olmuştum ama sancım felan yoktu sadece kani ve kanın adet kani olduğunu biliyorum anlami hamileler için kiz bebeğe evli bayanlar için hamile olmaya delalet eder mis çok mutlu oldum ve hala adet de olmadim 5 gün geçti Pazartesiyi iple çekiyorum :) bı an önce kan versem olmadığını biliyorum ama :/ yinede ya varsa

2 Cevaplar

0 oy
(73 puan) tarafından

Evde test yapsan da cikar canimm

(12 puan) tarafından
Korkuyorum ki :) ya yoksa diye
(73 puan) tarafından
Canim korkunun ecele faydasi yokk :)) bende kesin hamile degilim diyerek test yapmistimm ve cok sukurr
-Reklam-
0 oy
tarafından

Insallah hamilesindir ama surekli kanama var mi yok mu diye gununu wc de geciriyorsundur sen simdi merakla adet gunlerini flan takio ediyosun psikolojikte olabilir ruya 

(12 puan) tarafından
Kuzum 5 gün geçti onun üstüne bide bu rüya oldu :) umarım hamileyimdir :))))
tarafından
Kalk bi test yao ben adetime bi gun kala yapmistim erken gebelik testinden bi tane normallerden iki tane aldim ucunu ayni anda yaptim ve cok sukur tek tek hepsinde de iki cizgiyi gorduk sevincten delirdik esimle :) bence varsa test yap bu aksam sende boyle guzel bi ani yasa eger yoksa da sen hazirsin kocan hazir deneyin durun :D
(12 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin kız:D dur bakayım anneme gidicem bu akşam yarın orda alırım yaparım sizede  haber dar edeyim :D
tarafından
Et et bende merak ettim ay esim sinirimi bozdu aksam aksam ya sinirlerim tavan suan huy cikariyo resmen geldi eve balkondaydim geldgini gorup kapiyi actim bidaha o thisortle balkona cikma diyo cikip temizlik flan yapmadim egil dogrul oturuyordum sadece dedim bidaha cikma iste onla diyo manyak mi ne ay :D valla sinirden guluyorum
(12 puan) tarafından
Erkek işte hepsi aynı :D
tarafından
Cani cehenneme suan varya milletin icinde kalbimi kirdi
(12 puan) tarafından
Üzülme kız yaa :(
tarafından
Valla bi sinirliyim bi sinirliyim  gozum gormesin o derece yani yok yere ne kolay kirdi oyle
(12 puan) tarafından
Valla kuzum erkeklerin %80 i kalp kırmak için mi doğmuş nedir :/ :) hep öyle benimki de ortamda kalbi mı çok kırar ama güldürene kadar canı çıkıyo
tarafından
Ay ilk defa boyle oldu cok gerildim ama siniri baskaymis ailesiyle cok kotu kavga etti eve geldik perisandi kndimle alakali olani unutup destek olmaya calistim o sira baristik konustuk cok uzduler ya :(
(135 puan) tarafından
Kelebek bende senin o sinirli yorumunu gormustum. Ilk defa yasamissan okasar zorunda gitmistir canim. Bak siniri baskaymis bence hic bir sorunda bukadar buyuk tepki verme konus kirildigini soyle ama okadar sinir olma. Senin esine jarsi okadar sinirli olman her kirilmada her tartismada ozman araniza sogukluk girmesine sebebiyet verir yani ne bilik 8cimden geldi yazmak istedim:) esinle iyisin ya sen normalde ondan yazayim dedim. Olur oyle seyler kalp kirmalar benim esimdede oluyo ama ona karsi kendimi doldurmuyorum tribimi atiyorum sonra kendi dusununce gelip ozur diluyo zaten.
Bide aile meselesini okudum uzuldum ya:(
tarafından
Ben coooook sinirlendim hakliydm kendimce ama ona hic bisi belli etmedim kirildim icime attim bide burda paylastim ilk defa boyle bisi yazdm buraya ama eve gelince ailesiyle olanlari konusmak icin gittim yanina iyi misin dedim yani dedi dizine oturdum sarildim sana da kizginim dedi agladi barisalim mi dedim evet dedi optum baristik gecti snra dertlestik
 evet malesef cok uzduler esimi kiyamam bisi yok gibi davraniyo guluyo egleniyo benle  ama ilk defa onu boyle goruyorum bi yillik evliligmizde

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 423 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde 2801 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 514 göst.