0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (1,521 puan) tarafından

image

keske daha once alsaydim fiyatlari uçmuş kizim 2.5 yasinda ilerde kardeş düşünüyoruz 2 çocuk icin boyle almak mantiklimi sizxe yoksa tekliler de var onlardan mi alayim. Kizlar birde nerden aldiniz trentyol dan aldiysaniz guvenilir satıcı ismi verir misiniz  yorumlara bakıyorum cok kötü diyende var o yüzden memnun kalmam ve saglam olmasi için sizin aldığınız satıcıdan alayim 

4 Cevaplar

0 oy
(993 puan) tarafından
Bizde bunun yan modeli var 6 büyük trosfatli olandan memnunuz evi derleyip topluyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu çok guzellll
0 oy
(84 puan) tarafından
Bu kadar oyuncak ve üstüne 1000 liralık oyuncak dolabı ... israf .
(1,521 puan) tarafından
Sadexe oyuncak icin degil canim arkadaşım bebegin bezini islak mendilini de diziyor ortslikda ne varsa toparlıyor ama fiyatlari aşırı uçmuş şok oldum o ayri ama teklileri de 700 800 civari arada pek oynamıyor. 700 700 iki tane alacağıma bir tane bundan alayim diyirum daha da yükselir kesin ben alana kadar
tarafından
Aslında oyuncağa israf gözüyle bakilmamalı çünkü oynayarak öğreniyorlar.
(84 puan) tarafından
Çok oyuncak yapılan araştırmalara göre çocuklarda kafa karışıklığına Bi oyuna odaklanamamaya yönlendiriyor. Az oyuncak gelişim açısından çok daha iyi çünkü bir oyuncakla farklı farklı oyunlar kurmaya yöneliyorlar bu da onların yaratıcılığını geliştiriyor
(84 puan) tarafından
Tercih meselesi ama bence Allah o büyük günde soracak madem o kadar paran vardıda neden fakire vermedin de israf ettin
tarafından
Şeytan herkesin nefsinde olanı bulur ordan yakalar. Aşırıya kaçmadan oyuncak alınabilinir. Ordaki bir gözü dolduracak kadar oyuncağımız var. TV izlemeyip oyun oynuyoruz. 2yaşa size boya kalemleri de belki fazla gelebilir ama gelişimi açısından gerekli ben flüt de aldım.
(84 puan) tarafından
Bizimde bir gözü dolduracak kadar oyuncağımız var ama 2. Göz fazla anlatabildim mi ?
0 oy
tarafından
 Ben A101 den aldım gayet sapa sağlam ve buradan daha uygun 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 200 göst.
16 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 953 göst.
15 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Susam (4,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 231 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,278 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 562 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu

397,302 soru

11,883,093 cevap

36,003 kullanıcı

...