0 oy
511 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Onca laftan sonra babam eşimi aramış yarın gelelim demiş gelmesinler artk günlerdir bu haldeyim çevrenin baskısıyla gelicek ayıp olmasın diye iyi kötü idare ederiz dedim söyle gelmesinler 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Senin annnennin benim annem olacak kadından bir farkı yokkki bacım eşimden başa kimsem kalmadı maalesef annemden nefret ediyorum özel çocuğuma laf atacak kadar kalekteri bozuk 
tarafından
Bende tiksiniyorum arttık ondan inanki yüzünü görmeye tahammül lum kalmadı denize düşen yılana sarılır misali kimi kandirirsa parasını yerse kim erzak alırsa onu pohpoh ediyor yoksa yok
(1,782 puan) tarafından
İyi mi kötü mü ölü mü diri mi haberini bile almıyofum 2 yıldır ölse haberi bile gelmez o kadar uzağız
tarafından
Ben çok yakınım ama inanki onu gördükçe kötü oluyorum bana etmediğini bırakmadi neler etti Allah sorsun çocuğunun hakkına girdi
(1,782 puan) tarafından
Sorar zaten bırakmaz
tarafından
Aman boşver allahindan bulsunlar doğurup atmakla ana baba olunmuyor malesef
-Reklam-
+1 oy
(8,167 puan) tarafından
Tamam Asmin sende abartma gelelim diyolar hayır diyorsun hatalarını anlamışlar daha fazla abartmana uzatmana gerek yok ne olursa olsun annen o
tarafından
Canım kendi vicdanı istedi diye gelmiyor abim teyzemler üstüne gitti ne biçim annesin şu zamanda yoksun Bi gün yanında olmadın filan demişler gidiyim bari demiş gönülsüz gelip üstüne mimnetini yapıcak
(2,145 puan) tarafından
Kendi gönlüyle gelmiyorsa hiç gelmesin sen haklısın
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Niye sebeb ne kardeşim
tarafından
Basta gelmem ölürse ölsün bebeğin dedi şimdi çevre ısrarıyla gelicem diyo
0 oy
(4,506 puan) tarafından
Haklısın kıxmakts ama onlara kızgınkıgını ksrnındakınden cıksrma. Bak düşük riskin vsrmıs yazık. Nr yapcan denıze duşen yılana sarılır. Sonra pişman olursun. 
tarafından
Kaynanam 85yasında şuan üçüne tek basına bakıyor Bi haftadr onun kılı kıpırdamıyor ancak uzaktan eşimi arıyıp dua edin diyo
(4,506 puan) tarafından
Ama canım sen mecbur ıdnlenmenngerekıcek
. 85byasında kaıdn anca baslarında durur yemegı temıxlıgı kım yaoacak
tarafından
Birazcık iyi olsam hemen dönücem eşim yarın akşama kdr evde o varken içim rahat
0 oy
(4,227 puan) tarafından
Kız insan anasina babasina gelmesin der mi ne oldu
tarafından
Düşük yapıcam hastaneye yatıcam dedim düşerse düşsün dedi 5aylık bebege beni öldü bil dedi şimdi babamn abimin ısrarıyla gidiyim diyo gelmesin dedim öldü benim için
0 oy
(2,877 puan) tarafından
İyi yapmışsın canm gelmesinler bencede  içinden gelmeeyerek yapıyor 
tarafından
Tabi cnm millet onu kınamasın diye gösteri amaçlı geliyo
0 oy
tarafından
Yani doğrusu gelmemeleri zaten gördükçe daha da sinir olup bebeğin daha çok etkilenebilir. 
tarafından
Gösteriş amaçlı geliyor cnm niyeti olsaydı ilk yardım istediğimde tamam kızım ben gelirim dedi ölürse ölsün beni öldü bil basının çaresine bak demezdi
0 oy
tarafından
Geçen postunu okudum haklıydın orda ama belki pişman olmuştur gelsin 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 531 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde hashaslicorek (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 508 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 962 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 405 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde kediterbiyecisi (1,501 puan) tarafından soruldu

396,989 soru

11,873,844 cevap

35,988 kullanıcı

...