0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Ben bu uygulamayı başlangıçta indirdim. Ama. Bu soru cvp uyglamsnı yeni kesfttm. Canım çok sıkılıyordu zaten ne güzel bir uygulama. Hele bu soru cevap ve sohbet çok güzel olmuş arkadaşlar emeği geçenlerin yüreklerine sağlık. Bu saat oldu hala uykum yok. Zor zamanlar geçrdim.panikatagı yendim. Çok şükür. Ama bu uyku sorununu atlatamadım. Erknden uyuyamıyrm. Önerinz varmı. Sabah 9 10 11 gibi uyanıyrz. Eşimi de alıştırdım geç kalkmaya. Erken kalkamıyrz. İş yok güç yok. Uykumu düzene sokacak birşey önerin yada uyku getreck. Eşim oğlum uyudu hala uyku yok tel de olmasa yine panıkatagm nükseder diye korkuyorum uyumayınca düşünüyor insan çünkü. 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayran  içseydin uykun gelirdi belki canım
(35 puan) tarafından
Ah ah bu hamilelikte miğde gece gece kabul etmiyor bu seferde. Ay herşeye bahamem var benm eyvah eyvah
-Reklam-
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Geçmiş olsun öncelikle canim. Bende hep gec yatar erken kalkarm bi çözümü var mıdır bilemiyorum 
(35 puan) tarafından
Geç yatıp nasıl erken kalkıyorsun. ☺️
(2,189 puan) tarafından
Kiz erken dediğim 9 u bulur yine. 6 da uyanıp esimi ise yollarım ama geri.uyurum :)
(35 puan) tarafından
Eşim 7 24 evde  insan bazen özşemk istiyor ama işte
(2,189 puan) tarafından
Ise filan gitmiyor mu canim
(7,935 puan) tarafından
Nasıl geçiniyor sunu neden çalışmıyor eşiniz
0 oy
tarafından
İlaç kullanıyo musun canım panik atak için? Bu hastalarda uyku sorunu oluyo çünkü özellikle ilaç almayanlarda. Bi de kitap okuyabilirsin yatakta yatarak uykunu getirir. Kafan da dağılır. Telefona bakmak uykunu daha çok açıcaktır
(35 puan) tarafından
Asla ilaç kullanmak istemedim. Ve de başardım canım. Bide hamileyim kullnmam zaten.  Çok şükür Elhamdülillah. Kitap karanlıkta okuyamıyrm. Gözlük kullnyrm gözlerim açıyor net ışık olmayınca
tarafından
Sevindim ilaçsız yenmene çok güzel yapmışsın.

Yanına bi abajur ya da masa lambası edinebilirsin. Pratik olur uykun gelince çıt diye kapatırsın :) hemen uyursun. Bence bunu bi düşün derim çünkü en güzel yöntem. Stresi azalttığı bile kanıtlandı kitap okumanın
(35 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun çok haklısın bekarken ne de çok kitap okurdum. 4 yllk evliym 2 kitao anck okumuşumdr. İhmal etmişim. Hatırlattn sagl
0 oy
(106 puan) tarafından

Telefonu rahatça  şarja bırak ışığı kapat  gözlerini  kapat  mışıl mışıl  uyursun :D

(35 puan) tarafından
Tamm bırakyorum şimdi. Şarja da tkmıyrm kapansn iyi olur. İnşallah gelir. Dön dön bi hal oluyor insan amma neyse
(106 puan) tarafından
Iyi geceler canım
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Akşam 9 gibi 1 kupa melisa çayı tüket ihmal etme ve kitap oku mesela 10 gibi ne zaman uyuyamadigimi hissetsem melisa çayım kitabim hopp 1 saatte uyutuyor beni 
(35 puan) tarafından
Hamilelr içebilr mi
(5,938 puan) tarafından
Ben hamileyken diyor doktoruma ilk bunu sormuştum kesinlikle içebilirsin demişti 8 ay boyunca içtim
0 oy
(2,102 puan) tarafından
 Gir yatağa koyunları say jsjsjsj

Allahümme ya hakemü diye sürekli zikir çek. Uyku duasidir o kızımı öyle uyuturum ben
(35 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
(2,102 puan) tarafından
Senden de yavrum
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Yogurt yiyebilirsin canimm
(35 puan) tarafından
Miğdemi ekşityr canım. Hamileym kötü yapyr
0 oy
tarafından

Valla erkenden girdim yatağa belki şeytann bacağını kırarda erken yatarm diye baktım olmuyo oturdum çekirdek çitliyorm :D

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Eşin calışmıyormu canm
0 oy
(405 puan) tarafından

Şimdi 10a kadar say  yavaşça interneti kapat teleefonu sarja tak ya da koy bi yere yatağa gir ütüyü. :D

0 oy
(2,564 puan) tarafından
 Oyu geceler cnm yatağına geç gözleri kapa uyursun 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Akşam çay kahve içme, yeşilçay iç
0 oy
(682 puan) tarafından
Kafana takma herseyı azcık vurdum duymaz ol Allahın izniyle uyursun cnm bide boş boş dua et 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 37 göst.
30 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde KadrATr (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
12 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde YaseminDefne (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
0 oy
2 cevap 89 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Safbiri66 (97 puan) tarafından soruldu