0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Esinizden Tek Taş Yüzük Bekliyorsunuz Eşiniz Almadı Gidip Annesine Almış Ne Yapardınız Siz Bekliyorsunuz Yüzüğü Ama Annesine Almış Ben Bozulurdum Şahsen Bana Söz Veriyor Gidip Annesine Alıyor Kuserim Açıkçası :D

15 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Ahahaha ben tepki koymam canim da kaynanam gozume gozume sokar yani batmasada npar ne eder onu bana batirir öyle de birisi ışte: ))

(1,146 puan) tarafından
Aynı fikirdeyim=D bende  bişey  demem ama o yapar =D
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Ben alıştım benim esimde anasina alırdı eminim hayatım boyunca eşime ona göre davranirdim beni nereye koyduysa bende onu aynı konuma koyardim

+1 oy
(7,402 puan) tarafından

Benim esim banada almaz annesinede :D hadi diyelim annesine aldi tabiki cok bozulurum. Ama kaynanam benim bozulacagimi bilir kendi istemez geline al oglum der :) saolsun:)

+1 oy
tarafından

Kafasini kirarim o adamin ben. Anasina babasi alsin o niye aliyo gul gibi karisi varken

+1 oy
(2,266 puan) tarafından

Kaynanama alsa  bile kabul etmez sen gelinime ver der :) eşimde almaz zaten ben dururken

0 oy
tarafından

Aldırırım  yenisini yoksa yüzüne bakmam az korkuturum  en güzelini alır:)))

0 oy
(2,332 puan) tarafından

Annesine alıp bana almamışsa bozulurdum kırılırdım trip atardım biraz ama hem kaynanam kabul etmezdi hem de eşim öyle bi şey yapmaz :)

0 oy
tarafından

Kıyamet kopar kıyamettttttt

0 oy
tarafından

Benim eşim yapmaz öyle bisey annesi tektasi napacak sanki )

0 oy
tarafından
Aksam eve gelmesn gitsin yatsn anasiyla :)
0 oy
(175 puan) tarafından

Bi gün eşim hediye yüzük aldı annesigile de söyledi. Ben balkondaydım aşağıdan konuşma sesleri geliyordu kaynanam ne almış o karısına diye soruyordu görümceme gönülsüz gönülsüz :D eşim annesine yüzük yerine başka hediyeler alır telefon televizyon vs ama alırsa da kaynanam beni çatlatmak için elinden geleni yapardı :D

0 oy
tarafından

Diger ay veya diger sefere bana alır:) eşimden sevgililr gününde bi kolye almasını istedim, bana degil annesine alsa birsey demem şahsen, annemizin gönlü olsun onlarin hayır duasina muhtacız Rabbim başımızdan eksik etmesin :) anneler gününde kaynanama yüzük almayi düşünüyorum:$

0 oy
tarafından

Aile içi katliam çıkar :))) zaten aldığı maaşı anasına veriyo bide yüzük haa yok öyle bir dünya :))) :D

0 oy
(2,849 puan) tarafından

Söz yüzüğü ve nisan da tektas takılmadı bana eğer annesine alıyorsa bana verdiği değeri anlar ona göre değer veririm saygımı ve sevgimi asla kazanamaz 

0 oy
(4,995 puan) tarafından

Benim eşim korkusundan alamaz anasına :D Bana almadığı bir şeyin anasında ne işi var 15 lik kız değil sonuç da gitsin kocası alsın :D Oğlan onun olabilir ama benim kocam ;)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,472 göst.
2 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Kubraaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,096 göst.
13 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Cennet_meleyim (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 794 göst.
7 Nisan 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 842 göst.