0 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bizde hiçbir ebeveyn banyosu gerçek işlevini görmez annemde de anlamda da depo kiler görevi görüyor bu her yerde mi böyle yoksa  bir tek bize mi hasss :)

Bende ebeveyn banyosu yok olsa eminim benimki de depo yada kiler olurdu. :woot: 

zira evim çok ufak 1+1 lerden hallice işte . Büyük ve gerçek amacıyla kullanılan bir ebeveyn banyolu evim olsun isterdim. 

36 Cevaplar

0 oy
(261 puan) tarafından
Keske olsa yatili misafir gelince buyuk rahatlik yoksa kasla goz arasinda dus almaya calisiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,929 puan) tarafından
Yaa benim de var ve cok memnunum. Asla depo vs yapmayi da dusunmedim. Cok rahat oluyo dusunu al hemen ondanda giyin yat. Hem evde biri varkende rahat rahat dus alabiliyosun. Bence guzel bi nimet :) 
0 oy
(404 puan) tarafından
İlk defa duydum kiler yapmak için niye ebebeyn banyomu heba edeyim ki 
(4,698 puan) tarafından
Cogu kişi oyle kullanıyor orayı iptal ediyor benm mesala giyinme odasının içinde banyo dolapli yerde orayı kiler gibi kullanıyorum banyoyu kullaniyrz
0 oy
(231 puan) tarafından
Ben çok sevmıyorum ebeveyn banyosunu çok büyük rahatlık 
0 oy
tarafından
Benim evde de var. Kullanıyoruz. Özellikle misafir geldiğinde wcyi filan mecbur kullanıyoruz. Bir işte yakında kapısını değiştirmeyi düşünüyorum ama bakalım. Kapı siyah cam ama ışığı yaktığında ne yaptığın görünüyor görünüyor :) 
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Valla biz kullanıyoruz büyük banyoyu kullanmıyorum 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bız kullanıyoruz, büyük banyo da cocuklar oluyor.. Hem benim ebeveyn banyom giyinme odası içinde dolapli yerde yani orayı kiler gibi kullanıyorum gardolabim 9ldugu için gerek olmuyor
0 oy
(1,842 puan) tarafından

image

ahanda ebeveyn banyom yataklarımi koyacak yerim yoktu yataklık yaptım mis
0 oy
(3,056 puan) tarafından
Var kullanıyoruz. Ama evim geniş kiler yapmaya ihtiyacım yok zaten çok eşyam da cok. Çok rahat oluyor ebeveyn banyosu misafir gelecek aman duşu temizliyim derdi olmuyor. Oğlum küçük çünkü onu da bizim banyoda yıkıyorum. Misafir gelirse yatılı o kullaniyor normal banyoyu
0 oy
(8,849 puan) tarafından
Evim olsaydı kesinlikle ebeveyn banyo isterdim kiler flnda yapmazdım bir yerden sonra çocuklar büyüyo anliyo. Şuan kiraciyim çocuklarım küçük rahatım 
0 oy
(2,104 puan) tarafından

Olmaz mi tabikide var gerçek amaçlı kullananlar kiz kardeşimin mesela.

Benim olsa bende kullanırım kiler yapmam tabiki:D

0 oy
(2,766 puan) tarafından
Bende hem ebeveyn banyolu hem de kilerli evim olsn isterdm 

0 oy
(341 puan) tarafından
Bende çamaşırlik yaptım ufacık zaten üst üste koydum kurutmayla ikisini yanına bide raf kirli sepeti o kadar ev zaten küçük ne gerek var :)
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Valla keekse olsa kullanirim tabikki kiler olarak degil banyo olarak
0 oy
(3,478 puan) tarafından
Biz kullaniyoruz. Cocuklar kucuk diye onlari da bizim banyoda yikiyorum. Iki oglum var. Zaten kiler yapmam mantiksiz olur ergin zamanlarinda ayni banyoyu kullanmak istemem acikcasi. Kucuk tuvaletim var alaturka tipti onu kiler yaptim. Misafir banyomu kirk yilda bir annem, kiz kardesim veya kayinvalidem kalirsa kullanir.
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Biz ebeveyn banyosunu kullanıyoruz. Yatılı misafir filan gelince çok rahat oluyo. Bir de güzel benim ebeveyn banyom duşakabin var. Bir lavabo ve klozet var. Orayı kullanırız. Büyük banyom hep temiz kalır 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 149 göst.
31 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Greyy (1,106 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 261 göst.
23 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (4,463 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 322 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde masalım0435 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
18 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (4,463 puan) tarafından soruldu

397,099 soru

11,876,896 cevap

35,991 kullanıcı

...