+1 oy
1,126 göst.
Aile kategorisinde (278 puan) tarafından

imagearkadaşlar eşim herşeyi eleştirir iyi dille söyledim anlamıyor kötü dille söyledim anlamıyor. Duymamazlığa veriyorum ama bazen de gına geliyor. Ne he el yapsam eleştiri yok tuzlu yok suyu az yok yapı az yok az pişmiş yok çok pişmiş bıktım yaaa. Bugün de tavuk çorbası yaptım yok büyük parçalar varmış tuzluymuş. Bıktım artık böyle insancıl bir mesaj yazdım onun bana yazdığına bakın. Siz olsanız ne yapardınız 

26 Cevaplar

0 oy
(5,112 puan) tarafından
Valla benimki öyle yapsa oturur kuru ekmek yer hiçbir şey yapmam
-Reklam-
0 oy
(296 puan) tarafından
Beğenmedimi git dışarda ye dersin çokta tınlama ya , zaten çok düşündüğümüz için götleri kalkıyor
0 oy
(1,694 puan) tarafından
Benim kayınbabam da 50 yıldan fazladır yemek yapan karısının her yemeğine hala laf ediyor..geçen de sen bulgur pilavı yapmayı bilmiyorsun diyordu. Eşiniz de yemek yapmanızı size yapışmış bir görev olarak görüyor. Dikkat ettiğin zaman ne demek yani sanki nükleer santralde iş yapiyorsunuz. Ben yemek yapmayı hiç sevmiyorum, zaten mecburiyetten yapıyorum. Eşim de arada laf ediyor çünkü çok yemek seçiyor ve babadan öyle görmüş. Geç kendin yap da görelim diyorum
0 oy
(2,745 puan) tarafından

Biraz daha ciddi olun .. orası ciddi bir müessese :D

0 oy
(622 puan) tarafından
Bildigin gibi yap yemezse yemesin. Sakın sorma ama güzel mi olmus nasil tuzu iyi bilmem ne diye. Ne olursa olsun sadece yapman bile yeter. Sen aşçı degilsin mukemmel olması gerekmez, çok biliyorsa kendi yapsın. Bu erkekler çok garip ya. Kralmis gibi davranilmasini bekliyorlaf sinir oluyorum
(278 puan) tarafından
Eşimin beklentisi mükemmel olması. Zaten mükemmelliyetçi bir insan her konuda. Haa bir de ben sormadan eşim söylüyor yani her şekilde söyler. Alışmış
0 oy
(8,346 puan) tarafından
Ayyyunı benim koca hele corbada buyuk bir parca gorsun elestiri yagmuru gecen dedim masayi kafanda kirsrim bak 6 seneden sonra bana sofra dagittirma die 2. Tasi içirttim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,024 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,117 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 945 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde 123-- (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,747 göst.