0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde (1,509 puan) tarafından

image

Kizlar neler yapiliyo oglumun icin dusunuyorum ise yararmi bilgilerinize ihtiyacim var resim koymayi unutmusum yesil veya turuncu olani soruyorum

8 Cevaplar

0 oy
(15,517 puan) tarafından
Blender mutfağın olmazsa olmazı sadece onu değil set olarak al 
(1,509 puan) tarafından
Canim bilendirim var normalde bu meyve falan icinmi resimde gordum meyveleri falan cekiyo mu bilmiyorum esimde mill var puan onun karsiliginda alicam
(15,517 puan) tarafından
Foto atsan daha iyi olur
(1,509 puan) tarafından
Attim unutmusum cnm
(15,517 puan) tarafından
Bu meyveler için sanırım ben hiç kullanmadım
(1,509 puan) tarafından
Anladim cnm tesekkur ederim cevabin icin
-Reklam-
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Foto yok ama bilendir herseye lazım fakat bilendir alıştırma derim çatalla cam rende vs eş bilendir alisan çocuk puturlu gıda zor geçiyo 
(1,509 puan) tarafından
Attim unutmusum canim
(12,773 puan) tarafından
Bende istedim Bi ara ama bu meyve vs yapıyorsun içine su vs katman laizm yani detoks şeyler vs iyi oluyo normal blendir işini  görür o varsa eğer gerek yok buna
0 oy
tarafından
Blendir kulkanma derim ek gıda da tüm vitamini olduruyo
(1,509 puan) tarafından
Fotoya bi baksana goruslerinizi bekliyorum
tarafından
Alma bunu hem küçük işlev coknyok karaca vs al derim buyuk set bn böyle aldım hemen bozuldu sokra set akdim büyük
0 oy
tarafından

Bunla bebeğine sadece yoğurtlu smoothie yapabilirsin canım. Ya da kendine güzel milkshakeler, detoks içecekleri :) içine ne koyarsan koy karıştırıp içeceğe dönüştürüyor. Bende vardı benzeri. Dondurma buz süt muz kakao koyuyordum yazın güzel içecek oluyordu. Maydanoz limon su koyuyodum detoks suyu çıkıyodu. Ama bi bebeğe ne yapılabilir bilmiyorum :/ 

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bende var siyahi kuzum 1 yıldır kullanıyorum corba çek buz kir milkshake yap doğra parçala smoothie yap herşey oluyor ben çok memnunum. 2 başlıklı zaten 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Meyveleri yoğurtla kat püre yap yani herşey oluyor canım 
tarafından
bu thy nin milleri mi ? biraz daha bilgilendirir misın
(1,509 puan) tarafından
Evet cnm yurt disina ciktigin zaman bilet karsilinda sana belirli mil yani puan veriyo ama kiredi kartindan alirsan bileti,millerin biriktigi zaman shopen&miles sitesinden puan karsiliginda alis veris yapabiliyosun
tarafından
ya yaptık 9 bin mil var , hiçbir şey gelmiyor ona , biriksin biraz daha :)
(1,509 puan) tarafından
Aynen bekle ben bebek arabsiyla tiryaki istedim yetmedi e tiryaki de bana şart acil veya kalabalik misafir oludgunda rezil oluyorum
(5,938 puan) tarafından
Haklisin kuzum büyük bir çaydanlık veya tiryaki şart
0 oy
(405 puan) tarafından
Mutfağın olmazsa olmaz robotlarından ama çocuğuna kullanma doktorlar tavsiye etmiyorlar. Taneli yemeye alışması için çatalla ezip verin diyolar blender püre haline getiriyo.
(405 puan) tarafından
Bu arada mil ne demek :D
(1,509 puan) tarafından
Ucak bileti aliyosun karttta puan demek canim
(405 puan) tarafından
Anladimm teskurler
0 oy
(118,983 puan) tarafından
Kiz vestel falan alma yaa almisken tefal marka al tum set al valla pahali ama ömurluk yaa ucuza alinca 1 sene kullanmadan cop oluyo
(1,509 puan) tarafından
Puan karsiliginda alacam canim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 224 göst.
0 oy
2 cevap 84 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eda1453 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 357 göst.
7 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 423 göst.
1 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Sultan seyma (29 puan) tarafından soruldu

377,148 soru

11,287,130 cevap

34,692 kullanıcı

...