0 oy
409 göst.
Aile kategorisinde (158 puan) tarafından

Internetten para kazanan var mı yada öyle bişey var mı ?

1 cevap

0 oy
(545 puan) tarafından

Ben kazaniorum.kuzum oyle ele.avuca gelen bi para degil.ama akmasada damlio  

(158 puan) tarafından
Banada söyler misin canım ?
(545 puan) tarafından
Valla gecenlerde bi bayan geme buna benzer bisi yazmisti onada dedim ben iki uygulama kullaniorum bitanesi nakit up bitaneside cepmax canim  nakit upta marketlerden aldigimiz fisleri yukluoruz 10 kurus 20 kurus gibi para iadesi yapio sana ayrilan hesapta birikio belirli bi tutara ulasinca bankada nakit olarak cekebiliosun parani. Cepmaxtada 24 tane reklam izleme gorevi oluyo günlük olarak bunlari izleyip aylik 108 tl kazaniosun buda ayni sekilde bankaya aktarip.nakit olarak cekebiliosun. Ikiside guvenilir uygulama gibi geldi bana suana kadar bi problem yasamadim cepmaxta referans nosuyla kayit yapabiliosun dusunursen referans kodum 87626908316 canim. Ben en azindan bebek bezi masrafini buralardan kazandiklarimla cikartirim die dusundum ama 100 tl ile bicok ohtiyac karsilanabilit bence
(1,064 puan) tarafından
Canım gercekten güvenlimi hic para yatırdılar mı bende yapmak istiyorum 50 lira bile olsa ihtiyacım var
(545 puan) tarafından
Nakit uptan aldim kuzum ama cepmaxi bende yeni denemeye basladim daha limit dolmadigi icin cekmedim bankadan ama veriliyordur cunku ben kayit olurken baya arastirmistim yapilan yorumlar hep iyiye yonelikti. Hayir bide vermeseler bile biyere para mara yatirilmadigi icin kaybetcek biseyinde olmuo en azindan buda bi guvemce sayilabilir benim gozuumde dusunursen benimnreferans kodumla uye olabilirsin. Bi sorunla karsilasirsan burdan yada sistem.icinde back office var ordanda iletisime gecebilirsin benimle
(1,064 puan) tarafından
Tc ve dogum tarihi istyor üye olurken acıkcası biraz ürkütücü
(545 puan) tarafından
16 yas siniri oldugu icin isteniyor tc numarasi bankaya parayo yatirirlarken bi sorun yasanmamasi acisindan. Ayrica kimse kimseyi zorunlu kilmiyorki illa uye ol diye bayanlar sormus bende onun icin kullandogim.biseyi tavsiye ettim icine yatmiosa uye olmazsin kuzum olur biter
(1,064 puan) tarafından
Yok sana bisey demiyorum ben sadrce kendi fikrimi söyledim
(158 puan) tarafından
Canım denedim bende ama bana kod gelmiyor bi türlu
(545 puan) tarafından
Bikac saat bekleyip tekrar dene kuzum bazen yogunluk oluyo topluca gelio sms
(158 puan) tarafından
Tamam canım SMS gelince referans kodunu yazarım :)
(24 puan) tarafından
Ben bakdim nakit upndiye bisey cikmiyo
(545 puan) tarafından
Yanlis yaziosun heralde birlesik yazilcak
(545 puan) tarafından
Neden hakka giriyorsunuz anlamiorum benim yorumum bu kendi refarans nonu neden benim yorumum.altina yaziyorsun?
tarafından
Bu referans olma olayjndan kazanciniz ne
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.