0 oy
140 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,260 puan) tarafından

Artık gerçekten kafayı yicem özene bozene herşey yapıyorum yemiyor sabah kahvaltısı azda olsa yaptı öğlen süt şu saat oldu 1 lokma yemedi yemek görünce kaçıyor bu normal mi çorbada içmiyor ne yapicam bilmiyorum bilgi alışverişi yapalım mı kızlar ya:'(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora götürüp bi kan tahlili yaptırın 
(1,260 puan) tarafından
10.600 gram
tarafından
Yemek yiyesiye kadar hiç birsey verme meyve ve sütte dahil acikmasini bekle, yemeği cocugunla beraber yiyebilirsin senden görerek yemek ister belki
Soguk sıkım  karadut özü iştah açıyor, demir ve b12 vitamin takviyesi yapabilirsin ben oğluma yapmıştım çok işe yarıyor
(1,260 puan) tarafından
Öncelikle hep birlikte sofraya otururuz asla ayrı masaya kendine hazırlamam demir ve vitamin takviyesi yapıyorum lakin yine aynı dişleri kabarmış acaba ondan mı bilmiyorum ama
tarafından
Dişlerinin onunla pek bi ilgisi olacağını sanmıyorum yinede sorarsınız doktorunuza ama alaninda iyi bi doktor çok önemli bu süreçte, yemeyen çocuk çok zor oluyor Rabbım yardımcın olsun.
(1,260 puan) tarafından
Allah razı olsun sağolun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Değerlerine baktırdın mı belki iştahsızlığının sebebi değer bozukluğudur 
(1,260 puan) tarafından
1 ay sonra kontrol var bunda 2 ay önce bakıldı kansızlık çıktı ya köpek dişleri patladı patlicak arka azilarda çok beyazlamış ondan mı bilmiyorum
0 oy
(2,415 puan) tarafından
Benimkide hemen hemen ayni, şu aralar biraz daha iyi. Ben mama sandalyesini tekrar kullanmaya başladım cok işe yaradi. Kaçamıyor bir yere birde yemekleri birlikte yapip tadiyoruz oda işe yariyor. Karadut özü kullanmaya başladık istaha iyi geliyor dediler, severek iciyor hemde doğal ama daha istahta etki görmedim ,4 gün oldu.
(1,260 puan) tarafından
Biz hala mama sandalyesi kullanıyoruz ama yok kaçıyor atıyor kendini aşağı
0 oy
(501 puan) tarafından
Süt neden iciriyorsunuz mideyi doldurur tok tutar.
(1,260 puan) tarafından
Keyfimden asla değil mecburiyet kilosu az diye Dr. Raporlu mamaya baslatti oda cilekliydi şimdi sadece çilekli süt içiyor asla memnun degilim
0 oy
tarafından
Benim 4 yaşında çıldırmak üzereyim beslenemediginden de hep hasta
(1,260 puan) tarafından
Al bizdende o kadar her ay hasta aç Allah aç bide kabız
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Benim kızımda 19 aylık hiç birşey yemiyor bende yoruldum bu durumdan artık bir kaç gündür çorba içiyor şükür ona seviniyorum anne sütü alıyor bıraktırsam yer belki bilmiyorum 
(1,260 puan) tarafından
Anne sütü yine bir nimet ya bizimki onuda almıyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 235 göst.
0 oy
4 cevap 64 göst.
0 oy
7 cevap 189 göst.
9 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibelhome (1,049 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.

397,033 soru

11,875,280 cevap

35,990 kullanıcı

...