0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (6,748 puan) tarafından
Kizlar kaynim yüzü için lazere gidiyor yanakları için sanırım 

Neyse 2 gün önce lazere gidiyor ve gece uyuyor sabah kalktığında göz altları falan hep morarmış şişmiş vaziyette gözleri bulanık görüyor vahim durumda yani doktora gitti doktor lazeri göz altına atmışlar dedi 1 hafta bekle sonra şikayet et dedide 

Başka ne yapabiliriz nasıl bir yol izlememiz lazım  

5 Cevaplar

0 oy
(6,714 puan) tarafından
rapor alsın bunun için, lazerden dolayı olduğu belli olsun
(6,748 puan) tarafından
Aldık onu rapor var ama gözleri küçülüyor ve gittikce kabarıyor
(6,714 puan) tarafından
doktor ne zaman düzeleceği ile ilgili bir şey dememiş mi? içine sinmiyorsa başka bir doktora daha girsin
-Reklam-
0 oy
(13,258 puan) tarafından
eee krem felan vermemiş mi doktor 
(2,507 puan) tarafından
Aaaa eee
(6,748 puan) tarafından
Krem vermiste gittikce şişiyor gözü falan
Güzellik salonu önce gelin biz bakalım falan diyorda ben de git şikayet et diyom
(13,258 puan) tarafından
bbbb cccc :D
bence de ilk gitsin şikayetçi olsun
0 oy
(120,002 puan) tarafından
abooo durum ciddi desene dr bisi vermedimi ne bilim crem hap falan aay rapor alir sikayetci olur dava acar ama cok uzun surer 

bende burda basliycaktim kadin seans basi 150 eurocuk dedi toplami 1200 dedi vazgecip cihazini almaya karar verdim 
(6,748 puan) tarafından
Bende dedim çok uzun sürer onlarda biraz korkunca lazer ücretini al birde çalışmadığını günlerin ücretini al dedim zaten günlüğü 2000 bin lira onun

Zaten göz altına atmışlar ondan olmus
0 oy
(74 puan) tarafından
Bunun için hep kaçtım guzellik salonlarından.hastane en iyisi.buyuk ihtimal voltunu yükseltmislerdir.yuz hassas bölgedir dikat etmek lazim
(6,748 puan) tarafından
Göz altına atmışlar doktor öyle demis
(74 puan) tarafından
Göz altına atılmaz zaten ki.kalici hasar da bırakabilir göz ve çevresi telikeli..
(6,748 puan) tarafından
Gözleri gittikce şişiyor küçücük kalmış etrafı falan hep morarmış
(74 puan) tarafından
Gecmisolsun.pedini bırakmasın sağlık söz konusu...
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Yüze lazer yaptırmaya hep korkardım hakliymisim. :D rapor alıp şikayet etsin. Güzellik merkezi ne diyor peki hatalarını kabul ediyolar mi?
(6,748 puan) tarafından
Ben ksynima dedim ara deki sikayet edicem gelin bit özele gösterelim falan dediler gitti bakalım dedim lazer ücretini işte,versinler çalışmadığını günlerin ücretini odesinler diye tutusmuslar çünkü bu işlemi yapan kız 18 değilmiş sigortasi yokmuş galiba

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 595 göst.
13 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Maviiii (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 494 göst.
3 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 411 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 288 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu

384,717 soru

11,508,134 cevap

35,165 kullanıcı

...