0 oy
495 göst.
Aile kategorisinde (611 puan) tarafından
Kızlar doğum hediyesi aldınız mı? Aldıysanız nedir ? Erkeklere de hediye almak gerekir mi baba oldular diye ya da onların da sayesinde bebeğimiz oldu diye ? :) 

33 Cevaplar

0 oy
(254 puan) tarafından
Valalhi canım ben bilezik istemiştim söz vermişti 2 tane 30 gramdan alayım diye doğumdan sonra çocuğa yüz gorumluk çeyrek yaptı bana alacaktı yazın için söz vermişti şimdi ben elimdeki altınları bozdurdum bankaya yatırdık benim adıma alma dedim onu. Parasını benim paranın üstüne at dedim tamam dedi vadeliye yatırdım o ekleyecek zaten ben kim o kim ikimziin onlar istediğim herşeyi alır gözümü birseyde koymaz sağolsun parayı bile benim üstüme yatırdı senin üstünde dursun diye 
-Reklam-
0 oy
(791 puan) tarafından
Cicek aldi bana dogum gunumde 
0 oy
(5,342 puan) tarafından

Kızımda 25 gram enli bilezik almıştı oğlum da beştaş .canım kocam <3

Ev alırken verdim ama bilezigimi aklıma gelir üzülürüm ama ;)

(611 puan) tarafından
Olsun ev kolay alınmaz ama bilezik alınır yine canım :)
(5,342 puan) tarafından
Öyle tabi vala cnm
0 oy
(1,483 puan) tarafından

Orkide almıştı :D

(611 puan) tarafından
Ne guzell :)
0 oy
(9,117 puan) tarafından
İlk doğumda bişi alamadı. Ev araba almıştık çok borcumuz vardı. İkincide acısını çıkarttı ama telefon ve araba aldı sjsjjsjs iki çocukla arabasız bir yere gidemem diye. 
(611 puan) tarafından
Vayy iyiymiş güle güle kullan canım
(9,117 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım.. Allah herkese versin inşallah.
(611 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım
0 oy
(2,123 puan) tarafından
Benim ki telefon alacağım diyor da ben istemiyorum dedim bakalım 
(611 puan) tarafından
Niye istemiyorsun ki
(2,123 puan) tarafından
Telefonum 1.5 senelik daha olmadı öyle eski degil ondan canım, yine belli olmaz alırsa karışmam da alma dedim sadece canım
(611 puan) tarafından
Doğru yeniymiş daha :) onun yerine başka bi şey iste
(2,123 puan) tarafından
Artık kendi düşünsün:D ilk çocuğumuz
0 oy
(8,932 puan) tarafından
Çocuk dogurmusum bi de hediye mi alçam işin en zevkli kısmı dışında ne yaptı da arada aserme krizlerinde biseyler aradı ara ara duygusal zamanlarımda öptü kokladı yanındayım dedi bu kadar hamilelik bulantısı çeken ben halsizlik yorgunluk duygusallık çeken ben pendemi de bi de eve kapanan ben çocuğu taşıyabilecek miyim besleyebilecek miyim korkusu yaşayan şunu yesem cocuga bi zararı olur mu diye sürekli endişe yaşayan ben riskli gebelik gecirmisim kan sulandırıcı kullanıp hergun iğne yiyen ben doğum sancısı çeken ben o kadar sanciya rağmen sezeryan olan karnı baştan başa yarilan içinden bi canlı çıkaran ben doğumdan sonra ayağa kalkmaya günlerce ağrı sancı çeken benken ne hediyesi alçam vermişim işte çocuk sukretsin 
(611 puan) tarafından
Ne uzun yazmissin kız  benim kadar da değilmişsin 8 ay tuvalet harici hastane harici hiç kalkmadan yatsaydin neler neler yazardın acaba  boşuna cennet annelerin ayakları altında değil yani ama babanın da hakkını yiyemeyiz sonuçta eşimiz de olmasa böyle Dünya tatlısı evlada sahip olamazdık :)
(8,932 puan) tarafından
Kız çocuk doğurduk evlat veriyoruz bi de madalya mi takalım napalim :) yok sarunlu bi hamilelik geçirmedim ben çok şükür dogumumda kolay oldu ama çocuğu dogurmusum bi de Hadiye veremem yani
0 oy
tarafından
35 gram bilezik ve 5 taş yüzük almıştı 
(611 puan) tarafından
Güle güle kullan canımm
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Kızımda set oğlum da altin
(611 puan) tarafından
Ne seti ?
(1,816 puan) tarafından
Ankastre kız eksik yazmisim
0 oy
(1,275 puan) tarafından

Ben almadım valla o kadar kesilip biçilen benm bir de ona hediye mi alicam başka :D 

(611 puan) tarafından
Ahahah çoğu aynı şeyi düşünüyor
0 oy
(19,780 puan) tarafından
Çiçek aldı okanda rengarenkti canlı çiçekti bakamadım soldu alişte kocaman bi çikolata ve çiçek alparslandada aynı
(611 puan) tarafından
Ne güzel düşünmesi yeter
0 oy
(609 puan) tarafından
Henüz doğurmadım ama o kadar eminimki hiçbişiy almicağına doğum günümdede evlilik yıldönümündede hiç bşy almadı çünkü normal bi zamanda da hediye almadı gerçi benimki bu konuda öküz maalesef nato mermer nato kafa 
(611 puan) tarafından
Ahahahah öküz kısmında koptum
0 oy
(1,354 puan) tarafından
Borçları öder elindeki maaşı da getirip bana veriyor. Bir şey alsa zaten bizim paramızla almış olduğu için istemiyorum ya. Anneler gününde gidip dyson düzleştirici almış iade ettirdim mesela 25 bin vermiş. Ne para tutmayı bilir ne hesap yapmayı. İlk doğumumda 2 bilezik aldı bana. Sonra araba aldık verdim bilezikleri ona. Geri yaptı o bilezikleri şimdi. 2.ye hamileyim ne istiyorsun ondan alayım ben hediye işinden anlamam diyor 
(611 puan) tarafından
Kız başka kimin parası ile sana hediye alacak? Önemli olan düşünmesi yani . Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz . Dışarıdan bi çikolata getirir bu bile insanı sevindirir düşünmüş diye .
(611 puan) tarafından
Paraya kıyamayıp hiç bir şey almayanlar da var . Hediye alması gerektiğini biliyor en azından

İlgili sorular

+1 oy
54 cevap 700 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde !Cutemom34__ (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,769 göst.
8 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 647 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde Yasem1234 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,063 göst.