0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (45 puan) tarafından
Çocuklarınıza kendinize olsun kahvaltıda hangi marka veya nerden alıyorsunuz ben organik alıyorum ama bakkaldan alıyorum çok pahalı ayuzbirden pahali sizler peki 

18 Cevaplar

+1 oy
(2,145 puan) tarafından
Bimden alıyorum 
-Reklam-
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Pastaya böreğe marketten alıyorum, çocuklara da kaynanam veriyor. Doğal ve kendi tavukları
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Bizim burda afyonlularin bir marketi var ordan aynı fiyat yumurtlar koca koca bim.101 yumurtalar küçük küçük hiç iyi değil 
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Köyden pazara getiren bir abla var organik ondan alıyorum köy yumurtası yani 
tarafından
Nasıl güveniyorsunuz peki merak ettim bu kalitesiz yumurtalara saman afedersiniz tavuk boku falan koyuyorlarmış ya:)
(1,656 puan) tarafından
Eşimin tanıdığı tavukları falan var biliyoruz yani kadın eşimle aynı köylü
tarafından
Hee iyi öyleyse
0 oy
(561 puan) tarafından
Şimdilik kayınvalidem köyden gönderiyor onun dışında A101 den alıyoruz 
0 oy
(82 puan) tarafından

Bahçemde tavuk besliyorum. Günlük taze taze en doğalından ellerimle topluyorum yumurtaları :)

tarafından
Ayyy ne güzelll
tarafından
Allah'ım ne güzel;)
0 oy
tarafından
Valla biz pazardan alıyoruz küçük bı yerde oturuyoruz zaten organik geliyor numara bile yazmıyor sıfır numara diyor adam insallah doğrudur ☺️ :D ama böyle pastaya falan kullanacağım yumurtayi marketten daha uygun fiyatlı alıyorum o da midemize gidiyor ama psikolojik bişey :D ☺️
tarafından
Bu arada tanesi ne kadar sizinki
0 oy
(7,607 puan) tarafından

Tavuğun altından:D

(235 puan) tarafından
Fabrikadan halka
0 oy
tarafından
Ben normal olanı Migros'tan alıyorum oğluma organık şarküteri  oluyor ya oralardan alıyorum burad 1 tane var halbuki ama 
0 oy
(3,775 puan) tarafından
Kasaptan alıyorum 
0 oy
(912 puan) tarafından

Ben 101 den alıyorum.  Bazen manavdan kolisi 60 tl 55 tl oluyor ondan alıyorum. Burda cumartesi manalarda indirim savaşları var :D

0 oy
(361 puan) tarafından
Pasta için normal marketten alıyorum ben, çocuklara kahvaltı için annem köyden gönderiyor kendi tavukları 
0 oy
(1,691 puan) tarafından
Güvenilir bir kasabımız var onun getirdiğinden alıyorum.
0 oy
tarafından
Marka farketmiyor hangi markette uygun ise oradan alıyorum 
0 oy
tarafından
Pazardan yada zincir olmayan bir market var burda ordan alıyoruz bimden aldığımız yumurtadan civciv çıktı 
0 oy
(534 puan) tarafından
Gros marketten alıyoruz 
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Kayinpederimin tavuklarinin yumurtaları oğluma bizim için de yine yerel marketlerden köy yumurtası aliyoruz köyde tavuk besleyenler getiriyor onlara da ama emin olamiyor insan yine de ☺️ çok nadiren acil durumlarda a101den organik yumurta alıyorum ama hamurislerinde kullanmak için 
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Bimde organik olanlar var tadı güzel annemlerde veriyordum öyle normalde kendi evimdeyken kaynanam veriyor kendi tavuklarından 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 94 göst.
25 Ağustos 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Neyla (259 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 146 göst.
3 Temmuz 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Neyla (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 198 göst.
29 Mayıs 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Neyla (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 315 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (689 puan) tarafından soruldu

397,038 soru

11,875,370 cevap

35,990 kullanıcı