0 oy
213 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (175 puan) tarafından
İştahım çoook acık sadece Aklımda Fikrimde beynimde yemek geçiyor Bir türlü doyamıyorum doysam da bir saat sonra yine acıkıyorum yine yiyorum tıka basa yiyorum tıka basa yemezsem midemde böyle bir nokta kadar boşluk olduğunu hissettiğim an koşa koşa dolabının kapısını açıp boşluğu doldurmam gerekiyor deyip geri yiyorum yorum yorum yorum ama asla doymuyorum Aklımda Fikrimde ne yesem ne yesem var sadece o bez değilim sanırım psikolojik sebeplerden dolayı böyle oldum eskiden de böyle bir insan değildim son birkaç aydır bu haldeyim kilo almaya başladım alıyorum da bayrama kaynanama görümceme gideceğim Onlar çok kötü insanlar onlar ya da dombalak gibi oturmak istemiyorum bayrama kadar sıkı bir diyet yapalım ama diyetle olacak iş değil iştahımızı kontrol altına alacak bir ürün arayışındayım bazı karnıyarık otu tozu diye bir şey varmış galiba söyle karıştırıp içiyormuşsun midemde jel haline geliyormuş yer kaplıyormuş yani sana yemek yedirtmiyormuş bu tarz ürünler mesela krom diye bir takviye var kurum Şekeri de engellediği için canımız çekerli şeyler istemiyormuş bu tarz takviyelerden de destek almak istiyorum birlikte diyet yapmak isteyen varsa yazsın

11 Cevaplar

0 oy
(9,116 puan) tarafından
Kiz ben de bu ara öyleyim. Gidip gelip bişe yiyorum. Tıka basa yiyorum yine de canım bisiler istiyo. Doymuyorum bir türlü 
-Reklam-
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Insulin direncine ve troidlere baktir . Insulin direnci varsa tokluk hissi alamiyorsun. Miden agrimiyor mu hic ben bir lokma fazla yesem midem agriyor karnim agriyor bütün günüm mafoluyor karnini ac hissesiyorsan bir bardak su ic bazen aclik hissi susuzluktanda oluyor 
(175 puan) tarafından
Yok kuzum normal bır sorın yok  ama ben boyle  canice yıyorım
(4,217 puan) tarafından
O zaman kahvaltidan once kahvenin icine tarcin koy ic yarim saat kahvalti yap tok tutuyor o canim. Canin tatli istiyorsa da elmanin ustune tarcin dok o sekilde ye o da tatli ihtiyacini kesiyor yulaf bar yapabilirsin cikolata falan istediginde
0 oy
(709 puan) tarafından
Ben yapıyorum zaten diyetteyim 3 gündür:D
0 oy
(1,208 puan) tarafından
İnan ben oyleydım tiroit çok yavaş çalışıyomuş ilaç kullanıyorum şimdide dıyet degıl de baya az yemeye başladım yürüyüşe başladım
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bende kendi çapımda birşeyler yapıyorum mfk hocam  limon kürü tarifi vermişti zayıflamaya da yardımcı ona başladım iki gündür gerçekten iştah kesiyor ödem arttırıp tokluk hissi veriyor birde vücuda direnç tabiki 
(175 puan) tarafından
Tarif versene kız allah askına nıye vermıyon ;(
(1,331 puan) tarafından
Cevap olarak attım
(5,101 puan) tarafından
Bende 2 haftadir diyetteyim banada atarmisiniz tarifi
(1,331 puan) tarafından
Yorumlarda var
0 oy
(461 puan) tarafından

Maşallah :D ben iki dilim ekmek yiyorum akşama kadar karnım agrıyor su bile içemiyorum şaşırdım sana 

0 oy
(1,940 puan) tarafından
Bak aynısı aynısı hatta fazlasıydım ben ama baktım çok kilo almaya başladım olacak gibi değil kuzenim detoks çayıyla zayıflıyormuş bende aldım aynısından hem iştah kesiyor canın hiç birşey istemiyor 2 hafta oldu nerdeyse 6. Buçuk kilo felan verdim daha da vermem gereken var devam ediyorum sende bir yerden başla
(175 puan) tarafından
Ne kullandın kız banada şöyle bende alayım  demek sende  benımngbydn 2 haftada nasıl 6 kılo verdın ben şok
(1,940 puan) tarafından
Trendyol da var çay ben direk satış danışmanından aldım özelden yazarım canım çayın adını kilom biraz fazla olduğu için hızlı gitti galiba yoksa aç kalmıyorum istediğimi yedim sadece 4den sonra hiç.birsey yemiyorum
(82 puan) tarafından
@Elemmm banada söyler misin çayın adını rica etsem
0 oy
(13,241 puan) tarafından
Bir aydır diyetteyim tam 6 kilo verdim direnç kiloya takıldım devam ediyorum
(175 puan) tarafından
Allah senı napmasın iyi yapmıssın valla öyle bi gömdüm dedın ki  canım istedı kalkıp yapan bari
(13,241 puan) tarafından
12'de kahvaltı yapıyorum
3 4 gibi ara öğün. Sade kahve ve bir parça bitter
6-7 gibi akşam yemeği yiyorum akşam yemeği et sebze protein şeklinde
Şeker 0 ekmek 0
(383 puan) tarafından
Ye ye canım can bogazdan gelir :d
(383 puan) tarafından
Seker ve ekmek olmayınca gercekten insan hızlı veriyor onu fark ettim demekki ondan hızlı kilo verdin bende bi ara 0 seker tüketmistim hızlı veriyorsun ozaman
(13,241 puan) tarafından
Şekersiz tatlılar hazırlıyorum araöğun için. Yapay tatlandırıcı olmayınca kilo vermeyi engellemiyor
0 oy
(250 puan) tarafından
Gidip dolabin kapisini acip bakiyorum geri iceri gisiyorum en iyisi almamak evde olmayinca yiyemiyosun bilerek almadim abur cubur vcekmecem hep dolu olurdu sadece misafirlik aldim bu kez canim istiyo ama evde yok yiyemiyorum
0 oy
(1,844 puan) tarafından
Ben yarın diyetisyene baslıcam insallah ögünlere uyusam sorun yok ama uyamıyorum
0 oy
(1,331 puan) tarafından

.......... Bu kür

image

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 290 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minik kiralicemm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
6 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 175 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beren sezgin (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 385 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

393,731 soru

11,774,233 cevap

35,789 kullanıcı

...