+1 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (2,228 puan) tarafından

Biraz da güzel sözler paylaşalım mı :)

Lafınızı balla keseyim: Soldurduğunuz çiçeğe sunduğunuz su, ona yeniden açma gücü vermiyor.  Bilin istedim..♡

Sabah sabah duygusalım birazcık nedenini bende bilmiyorum ağlayasım var hemde bağıra çağıra <3:silly:

13 Cevaplar

0 oy
(2,228 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bacınız sizi düşünür :woot:

●Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat diyoruz..

Bulutlar diyorum, bu dünyaya göre fazla güzeller..

Sevmek zaman ayırmaktır. Boş zamanları doldurmak değil..

●Güven bir ayna gibidir. Bir kez çatladı mı, hep çizik gösterir..

●Herkesten yakın olmak istediğin insana, uzaktan bakmak çok zor

●Düne tövbe bugüne secde yarına dua yakışır

●Bir kum tanesiyim ama çölün derdini taşıyorum

Tahir gibi sev mesela, özür dilerim daha önce gelemediğim için de.

Daha ne yapsın bu gacı ne :D<3

-Reklam-
+1 oy
(307 puan) tarafından
Bu saatte anca analara gün ayar zaten :) 

"Bırak başkaları mükemmel olsun sen mutlu ol"
+1 oy
tarafından
Kökleri kuvvetliyse tekrardan yeşillenir o çiçek ki
(2,228 puan) tarafından
Umarım benim çiçeklerim de yeşerir :))
+1 oy
(1,656 puan) tarafından
Karanlıkta gün aymadı çiçeğimmm
(1,656 puan) tarafından
Bu günleri özleriz merak etme ben alıştım artık ya beni de yoruyor bayağa ama çok çabuk büyüyor cimcime çok özlüyorum bazen yeni doğduğu hallerini (en azından nerde koyduysam orda buluyordum) hahaha şaka tabi ama çok çabuk büyüyorlar ya rabbim tüm evlatlarımıza uzun ömürler versin
(2,228 puan) tarafından
Bazen dayanamıyorum diyorum bi gülüyor icim eriyor ben sana bir ömür böyle dayanırım diyorum sonra tövbe allahim dua yerine geçer diyip tövbe ediyorum :D
(1,656 puan) tarafından
Ahahahah ya gülüyor böyle gözleri kısılıyor ölüyorum bitiyorum gülüşüne baba mama meme diyor şimdilik sanki upuzun cümle kuruyor gibi hissediyorum. Bak uyuyor cimcik özledim uyanda da sevişsek hahaha
(2,228 puan) tarafından
Benimkide uyusa bende uykudayken özlesem keşke ama yok yok yok :D Allahtan mizmiz değil fazla ilgi ister ama ağlak değil o yüzden biraz daha işim kolaylaşıyor
(1,656 puan) tarafından
Canları sağ olsun yaa
+1 oy
tarafından
Dost kara günde belli olurmuş kapatın ışıkları dostlarjmi sayacam ;))
(2,228 puan) tarafından
Umarım ışıklar kapandığında yanında olan dostların vardır ♡
tarafından
Maalesef
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Bana da gün erken ayıyor hep sjsjjsjs bende güzel söz yok ben yazanları okumaya geldim sjsjsj
(2,228 puan) tarafından
Zabağınan zor uyaniyok ne özlü sözü bacı derler birazdan hakli olarak :D
(9,117 puan) tarafından
Benim için en güzel söz oğulların iki saat kesintisiz uyumuş sözüdür sjjsjsjsjs
0 oy
(1,653 puan) tarafından
Banada aydı be ama bı gözüm kapalı yaziyom buraya da. Rüyamda sınava giriyordum hayırdır inşallah  :D
(2,228 puan) tarafından
Hayatta bir sınav değil mi :) bende rüyamda kocamın eski sevgilisini gördüm aramızdan çekil diyordu nasıl uyandığımı tahmin et artık:D
(1,653 puan) tarafından
Çok haklısın :)) ellerin kocanın boğazında miydi yoksa :D
(2,228 puan) tarafından
Evde olsaydı muhtemelen öyle:D
(1,653 puan) tarafından
Hadi yırttı ozmn :D
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Daha aymadı banada ama mecbur aymak zorunda :// çok uykum var eşimi uyandiracam derken bebem uyandı şimdi uyanık bakıyor öyle. Bende duygusalim hele dünden beri kızım ameliyat olacaktı dünde aradılar pazartesi günü götüreceğiz tahliller vs yapılıp Çarşamba günü olacak inşallah ona biraz tedirgin oldum felannn birde üstüne regl eklenincee :))
(2,228 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım meleginin ameliyatı da çok iyi geçsin hemen iyileşsin inşallah ❤️
(2,449 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
Gözünü kırpmayan ben günaydın 
(2,228 puan) tarafından
Günoo bacım Günoo:)
0 oy
(2,228 puan) tarafından
°•° °•°☆♡°•°°•°
0 oy
(816 puan) tarafından

Sanda günaydın :)Ah bende bı gün önce öyleydim bı duygusalsştim doğum yaklaşırken:(bilmiyorum nie ve kaç gecedir yatmyom zaten ağrılarım idar falan çok oluyor simdide 6da kalmışım doğum heycani sarmiş uyku tutmadı bı daha yatmadım kalkıp erken kahvltmi hazirlasam halsiz düşmeden eşimde geç gidcek bı kaç islemriz de var hem evde hem dışarda işe gitmeden hal edelim bari  ☺️kaç gudnur erken kalkyom sanrm artk bebiş geliyor vücut hazırlanıyor artk gece yatmyom sabaha karşıda hep kalkyom neyse iyi enznda beebk.olunca alışkanlık olur erken kalan yol alir misali:)))

(816 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm☺️ amin amin çok heycanliyim bı o kadarda stres duygular karma karışık:);)
(2,228 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum bu heyecanı yasamama fırsat olmadan kucağıma verdiler ama biri hamileyim doğum yakın diyince ben heyecanlanıyorum çok farklı duygular :)
(816 puan) tarafından
Ya gercekden öyle bide gün verilmişya daha çok heycan hani şafak sayinca farklı ama günü bilmek ap ayrı bide ilk bebiş bende baskalarin heycanlarina ortak olunca onlardan çok heycanlanyirum hastanedeki o duyguyu merak ediyom duygusalim zaten bide ekac gündür daha farklı olmuşum eşime diyorum bebkle ilk tanişma ağlarım kesin heycanda o anki duyguda sağlıkla gelsin yavrum 6 yılık hasret;(:(
(2,228 puan) tarafından
Doğumda ağladım sürekli sonra kuvezde dediler yine ağladım 1 saat sonra geldi daha aglar mıyım hep güldüm valla:))  Sağlıkla al kucağına sana ailenize hayırlı evlat olsun inşallah ❤️
(816 puan) tarafından
İşte bende duygsal yapıya çok sahibim bakalım beni neler bekliyor Allah razı olsun cnm☺️
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Gunaydın cnm günden çoktan aydı bize cocuklar bı haftasonu bile bırakmıyor uyuyalim. Haftaici daha geç kalkıyoruz okul olduğu halde off. Kahvaltı hazırlıcam sımdı cok acıktım bugün tam diyete başlıyorum misafirlerden boşladım yine
(2,228 puan) tarafından
Aman ye gitsin bacım:)
(4,698 puan) tarafından
Amaann diye diye şiştim cnm zaten yaz deliyor kılom cok kıyafetler yakışmıyor
(2,228 puan) tarafından
Benimde öyle ama emziriyorum diye diye hep erteliyorum
(4,698 puan) tarafından
Kac kilosun boyun kaç cnm?
(2,228 puan) tarafından
1.60 83 dum en son canım ama aldım sanırım emzirme de

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minik kiralicemm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 286 göst.
0 oy
8 cevap 197 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,607 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 822 göst.

397,003 soru

11,874,346 cevap

35,989 kullanıcı

...