0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Allah sizi inandırsın işlerim yeni bitti . Bacaklarım kopuyor parka gittik falan geldik yemek yedik kaldırdım mutfağı topla et derken valla koptu belim filan haftaya da annemler geliyor bizi almaya içim biraz buruk evimden gitmek istemiyorum ama annemlerde kırılıyor öyle deyince :/ . Kurban bayramını birlikte geçirelim diye ulaş köy görsün falan filan öyle işte siz napıyorsunuz ? 

image

16 Cevaplar

0 oy
(2,481 puan) tarafından
Bebemi uyuyabilirsem insaallah balkona Esimin yanına çıkıp bir de ben püfüttüreceğim ins :D 
tarafından
Bizde eşimle valla mutfağa tünedik çay sigara yapıyoruz :D bende birazdan uyutacağım inşallah bize bol şans :D
-Reklam-
0 oy
(1,339 puan) tarafından
2,3 gündür geberiyordum daha yeni düzeldim. :/
tarafından
Ayy valla mı kız gelmiş geçmiş olsun
(1,339 puan) tarafından
He ya pazardan roka aldım nasıl topladılarsa içinden terede çıkmıştı acaba yabani bir otmu yedim bilmeden bilmiyorum ama iki serumla anca kendime geldim zehirlendim galiba sağol canım
tarafından
Aaaa çok geçmiş olsun canım ya
(1,339 puan) tarafından
Sağol tatlım :)
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Ben de şimdi girdim eve ve WhatsApptan yazdım canım sana bı fikir alcam senden afiyet olsun bu arada
tarafından
Bana mı yazdın kız ben niye görmedim aaa
0 oy
tarafından

İşlerim bitmedi :unsure: yarıladım ama genede yoruldum 

tarafından
Valla iş bitmez işte bende tezgahı topladım o bitti :D
0 oy
(16,708 puan) tarafından

Afiyet olsun. Darısı bana ben sabahtan beri bitiremedim işlerimi. Oturduğumuz odanın duvarlarını boyadık. Allah'tan sadece 1 odaydi tüm evi boyasaydim 1 hafta yetmezdi sanırım bana. Üstüne bir de yarın pikniğe gidecez. İşler bittikten sonra piknik için hazırlık yapacam. Ben bu gece sabahliyorum yani:dizzy:

tarafından
Hadi ya valla bende evi boyatmak istiyorum da çok gözüm korkuyor şuan daha da korktum :/.
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Afiyet olsun şekerim bende bizim mahalleyi biliyon Teksas gibi çocuk sıkıldı be sikildim napiyim garaja indiriyim dedim açık alan orası evin arkası Muhammed'e top oynadık babası işe giderken indik 8 e geliyodu zor girdi eve komsuler cikti manevi dedesi var onunla oynadı 2 komşu teyzesiyle oturduk onlarla da oynadı bi banyo yaptırdım üst komşu bakkala gidiyomus zile basmış napiyosun diye onunla kızını gorunca atladi kucaklarına o da gitti diğer komşu çıktı azcik dedikodu yaptık şimdi çocuğu uyuttum oğlanın şekerini yiyorum teyzesi bakkaldan almış yemedi işlerim öylece duruyo küvet ortada kaldı su dolu mutfata daha masa kurulu kaldı salon oyuncak dolu katlanacak çamaşır var ve ben daha yatsıyı bile kilmadim derslerim var 
tarafından
Ulaş el ayak olmuş ya :(
(8,958 puan) tarafından
Ayy yok geçmiş olsun kız nerden buldunuz onu
tarafından
Parkta ya sürekli ondan oldu herhalde hep yıkarım elini yüzünü ama artık banyoya sokacağım direk her parktan sonra stresten terledim
(8,958 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun kuşum brnim kıyamam
tarafından
Sağol canım :(
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Afiyet olsun biz kahve içtik çünkü akşam yemeği kahvaltıdi işler yüzünden yemek yapamadım oğlumu uyuttum tv bakıyorum 
tarafından
Bizde airfryer da patates kızarttık parka gidince öyle yemek yapmadım bende oluyor öyle bende uyutcam inşallah iyi olmuş
0 oy
(2,292 puan) tarafından

Bebekimi uyuttum bende uzandım uyuycam inşallah :angel::sleeping:

tarafından
İyi geceler diliyim o zaman :D
0 oy
(7,894 puan) tarafından
Pikniğe gittik geldik gitmez olaydık her yeri cingeneler sarmış çekirdek verin, kola verin, et verin, sigara verin çocuklar gitmediler sjfjdjje valla ruhum daralmis o yüzden pertim cikmis piknikte
tarafından
Aaaa bende baynurttan Konya’ya gideceğim çok endişe ediyorum burada insanlar belli öyle cingene Suriyeli yok filan Konya da ne ararsan var valla hiç gitmek istemiyorum …
(7,894 puan) tarafından
Biz kastamonu da görmüyorduk mülteci, cingene filan yani cok az ama istanbula geldik rezalet Türkçe konuşan azınlık
0 oy
(5,025 puan) tarafından

Terasta oturmuş öyle hava alıyorum 

image

tarafından
Ayy ne güzel böyle teraslı evlere bayılıyorum ❤️
(5,025 puan) tarafından
Sorma İzmir gibi bir yerde çok iyi geliyor bana evler ateş gibi ya
0 oy
tarafından
Bebe yattı gün içinde kendime ayiramadigim vakti gece yapabiliyorum. Şu an keyif adı altına sadece telefonda takilmaca yapıyorum...

Annemlerle 1.5 sene sonunda görüştük zor oluyor. Boşver dert edilecek bir mevzu değil, evinde biraz seni özlesin .d
tarafından
Hahaha bak sondaki dediğin çok güzelmiş :D
Valla bende gece anca sonra saat 5 oluyor sabahta ruh gibi kalkıyorum ama sadece gece kendime ayırıyorum zamanı
0 oy
(11,299 puan) tarafından

image

uykudan gozum kapaniyo ama illa bebeler uyudu kafa dinlemem lazim :D
tarafından
Bende öyleyim ya o kadar yorgunum heryerim ağrıyor ama ulaş uyuyunca gözüm açılıyor :D
0 oy
(5,409 puan) tarafından
Komşularla ailecek pikniğe gittik o ettim çıktı daha şimdi oturdum ☺
tarafından
Son postuma baksana canım ya
0 oy
(1,691 puan) tarafından
Benimde misafirlerim vardı gittiler ancak makina durdu bulaşıkları yerleştirdim sildim süpürdüm şimdi kızım uyudu bende onu izliyorum birazdan bende uyurum inşallahhh
(1,691 puan) tarafından
Keşke masumlara bişey olmasa. Korkma çok kötü biseu değil şükür ki.
tarafından
Ayy şükür canım çok dağol Allah razı olsun senden
(1,691 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun ama birden fazla bir yerinde çıkarsa doktora götür inşallah çıkmaz
tarafından
Acaba yarın götürsem mi diyorum bende valla duramam yerimde şimdi acile götürürdüm ama hep yeni mezunlar geliyor buraya anlayacaklarını zannetmiyorum hani ulaş ta kötü olmadığı için birşey yapmazlar ama sabah bir götüreyim diyorum
(1,691 puan) tarafından
Götür canım için rahat etsin. Bize de haber vermeyi unutmaa
0 oy
(612 puan) tarafından
Bende 2 gün önce kürtaj oldum sancı içinde yatıyorum bi kaç güne toparlayıp ayaklanırım inşaallah ta evimi temizlemeye başlarım 9 haftalıktı yavrum 2 aydır iş yapmıyorum evde belirtilerim çok yoğundu artık yapmaya başlamam lazım
tarafından
Çok geçmiş olsun canım :(
(612 puan) tarafından
Sağol canım Allah kimseye yaşatmasın
tarafından
Amin amin
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Çamaşır  katladim mutfağı topladım  lavaboyu yikadim  şimdi uzanıyorum  telefonda  işlerimi hallediyorum  
tarafından
Benim oğlanında ayakların da birşey çıkmış yeni farkediyormuş çok endişeliyim :(
(1,576 puan) tarafından
Bir doktora goster
tarafından
Doktoruyla görüştüm el ayak gibi dedi nemlendirici sürün dedi ateşi için calpol verdi
(1,576 puan) tarafından
Geçmiş olsun
tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 392 göst.
10 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 440 göst.
0 oy
13 cevap 470 göst.