0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çamaşır makinesi için boscha gittik orda 22500 dediği uygulamada 17 bin. Uygulamalar iskonto almıyor mu neden bu kadar fark var arasında 

9 Cevaplar

0 oy
(120,751 puan) tarafından
teshir urunu olabilir dikkat et
tarafından
İnternetten alma mı diyorsun yani
hayir alma demiyorum satici yorumlarinu oku sikayetvar bak iyi arastir oyle al
tarafından
He tamam canım soru yağmuruna tuttum seni de:) hakkını helal et
estafurullah kiz n11 indirim var oraya bak bide
tarafından
Heryere bakıyorum biraz da şans işi ya :)
-Reklam-
0 oy
(324 puan) tarafından
Ablam derin donduru almıştı bizde bilgisayar aldık bi sorun yaşamadık
tarafından
Cesaretlendim sayenizde bi yorumlara falan bakıp alıyım olmadı
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Mağazada satanlar çünkü kendi fatura, kira giderlerini de katıyorlar. Biz evlenirken bütün beyaz eşyalarımızı internetten aldık. 5 yıl oldu hiçbir sorun yok çok şükür. En son 2 yıl önce derin dondurucumuzu da internetten almıştık sorunsuz. 
tarafından
Satanların mağazası yok mu peki kira vs vermiyorlar mı. Bide Trendyol falan komisyon aliyo
(1,693 puan) tarafından
Direkt fabrikadan geliyor diye biliyorum ya da depodan
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Biz aldık aynısı canım ben gelen abiye sormuştum bir sorun olur mu diye olmaz çünkü aynı fabrikadan çıkışlı zaten dedi aradaki farkı satan getiren yerler üstüne koyuyor ben Vestel bulaşık makinesi aldım iki sene oldu maşallah tık yok
tarafından
MaşAllah canım inşAllah sıkıntı yaşamayız az para da değiller ki
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Benimde derin dondurucum hepsiburadan herhangi bir sorun yaşamadık 
tarafından
Peki bişey olursa iletişim de sıkıntı olur mu
(1,730 puan) tarafından
Biz kargoya sıkıntı yaşamıştık sadece onu hallettik ki satıcı da baya ilgilenmişti bizimle ama ürün sağlam geldi herhangi bir sıkıntı yaşamadık
tarafından
Anladım canım
0 oy
(17 puan) tarafından
Ben dondurucu aldım fırın aldım bir çok şey aldım sorun yaşamadım yorumlara ve satıcı puanına dikkat edin sadece yeterli 
tarafından
Tamam canım sağolun
0 oy
(11,963 puan) tarafından
Ben çamaşır makinesi ve klima aldım. Samsung ve baymaktı ama satıcı hava temizleme makinesi de aldım daha yeni o da yetkili satıcıydı satıcıya dikkat et alırken 
tarafından
Nasıl yani canım hepsi yetkili satıcı değil mi
(11,963 puan) tarafından
Canım kimisi spotçu. Mesela arçelik yazar satıcı kısmında ya da direkt hepsiburada yazanı da alabilirsin satıcı baymak  mesela klimada. Böylece teşhir gelme sorunu ortadan kalkıyro
tarafından
Baktıklarımda başka satıcı isimleri gördüm ama
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Ben de çamaşır makinesi ve klima aldım hiç sorun yaşamadım zaten aldığın ürünü servisini arıyorsun onlar gelip garantisini başlatıyorlar sana kurup gidiyorlar varsa aksilik onlarda söyler sana 
tarafından
Büyük parça ya canım ondan merak ettim
(1,717 puan) tarafından
İnsan riske atmak istemiyor anlıyorum seni ama artık herşey teknoloji olmuş ve garanti servisleri herşey ortaya çıkarıyor kokulacak birşey yok bence ki satıcı ve yorumları dikkate alarak alışveriş yap daha memnun kalırsın
tarafından
Aynen canım buldum bi tane Bosch satıcısı mağazası var fatihte gidipte ordan da fiyat soracam bakalım
(1,717 puan) tarafından
Hadi hayırlısı inşallah
0 oy
tarafından
Hepsi buradan derin dondurucu ve elbise kurutma makinesi aldik
tarafından
Güle güle kullanın:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
18 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 42 göst.
6 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Sevgii-iyilestirir-8 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
+1 oy
12 cevap 273 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,023 soru

11,874,999 cevap

35,990 kullanıcı

...