0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından

Yarin nasipse tam 18 olucaz ve kontrolumuz var kizlar. Cinsiyeti gecen gittigimizde gostermedi bizim yaramaz ama yarin ogrenme ihtimalimiz yuksek gibi. Babasina supriz yapmak istiyorum cok kalabalik olmucak en fazla biz dahil 10 kisi falan oluruz fikir verebilirmisiniz bana yarin ogleden sonra aksama kadar hazirlayabilecegim birseyler olmasi gerekkk :( 

2 Cevaplar

+1 oy
(132 puan) tarafından

Ben oğluma yapıcam süpriz babasıyla zaten gidiyoruz kontrollere  ben pasta yaptırmayı düşündüm iç kreması mavi yada pembe olucak bide balon patlatıyolarbu sene yeni akım o yada öyle bişey yapıcam yada kardeşiyle aynı gömlek düşündüm baba oğul yada baba kız kot gömlek olabilir mesela  

(73 puan) tarafından
Pastayi bende dusundum de basit kacar mi acaba dedm bilemedm. Ilk bebegimiz oldugu icin fazla heyecanliyiz galiba :)
(132 puan) tarafından
Anternatif tabi onun yanında hediyelerle olabilir inşaalllah  farklı içine sinen bişey bulursun
(73 puan) tarafından
Suprizi yapamadim :( saglik ocagi kontrolumuz vardi bebegin kalp atislarini duyamadilar acilen doktora yonlendirdiler babasiyla gittik cok sukur sagligimiz yerindeymis saglik ocagindaki ses cihazinda sikinti varmiss ve kizimiz olcakmis :) kisaca o bize yine cok buyuk supriz yapti bizde oyle baktik kaldik :)
(132 puan) tarafından
Ay canım ya olsun iy olsunda bebişin yanlız o sana harbiden güzel süpriz yapmış
(73 puan) tarafından
Hic sorma kuzum valla. Anneler gununde varligini ogrendik birinci supriziydi teyzesinin ruyasina girmis kiz oldugunu soylemis teyzesine suprizi dayisiyla ayni gun dogma ihtimali var dayisina suprisi babasindaa voleyi vurdu kiz oldugunu ogrendik bakalim daha neler yapcak :))
(132 puan) tarafından
Ay ya sağlıkla huzurla  kucagına almayı nasip etsin rabbim inşaallah  canım ah bi gelsin  daha neler yapıcak  annesi
(73 puan) tarafından
Gelsinlerde yapsinlar napalim :)
(132 puan) tarafından
Bizde bugün ögrendik  kızımız olucak inşaallah  18+4 olduk bugün
(73 puan) tarafından
Aramizda 3 gun var :) masallah teyzesinin kizina sag saglim gelsinnn
(132 puan) tarafından
Sağol canım amin hepimizin evladı inşaallah  sağlıkla huzurla  gelsin
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından

Suan moda olan balon suprizini yapabilirsiniz yada bi kutuya kiz ise kiz esyalari doldurup kutuyi babaya verebilirsinz yada bi arkadasm yemek hazrlayp masanin heryerine notlar yazmisti yuzuk kutusunun ustune not yazmis hadi baba aç ve beni ogren yazıyordu sonrada baba kutuyu acti icinden toka çıkmıştı sizde boyle yapabilirsnz erkekse papyon koyabilirsnz mesela

(73 puan) tarafından
Ben bayildmmm buna ama :) cok tesekkur edermmm canim
(137 puan) tarafından
Rica ederm hayrli olsn;)
(73 puan) tarafından
Teskkurler canim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 745 göst.
28 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 508 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.
30 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 240 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu

377,372 soru

11,293,009 cevap

34,711 kullanıcı

...