0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından
5 haftalık hamileyim kızlar diofol yazdı doktor ama reçeteye girmiyor çok aşırı pahalı onun yerine folbiol kullansam olmaz mı doktor a sordum folbiol ağır dedi diofol al kullan dedi 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,007 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Evet benim doktorum da önermedi onu dozu yüksekmiş içiçeksen ya ikiye bölüp yada 2 günde bir alman gerekirmiş 
(219 puan) tarafından
Tmm cnm tşk ederim
-Reklam-
0 oy
(6,116 puan) tarafından
Neden ağır. Bana folbiol vermişti doktor
(6,116 puan) tarafından
Benim doktorumda iyi bir doktordur ilgilidir canım yorumları okuyunca korktum
(2,682 puan) tarafından
Benim zamanımda da otizm yapıyor, beyinde hasar yapıyor, engelli doğuyor filan dediler korkuttular hep. Kızım doğdu, doktorlar yaşıtlarına göre algıları çok açık diyor. Önümüzdeki ay kreşe başlıcak görüşmeye gittiğimizde pedagog bile aynı şeyi söyledi. Algıları çok fazla açık. Otizmli değil, engelli değil, beyninde hasar yok.
(6,116 puan) tarafından
Rabb im hastalık vermesin. Doktorlarda bunu bile bile riske atmazlar heralde.
(2,682 puan) tarafından
Kesinlike. Amin cümlemizin evlatlarının ayaklarına taş değmesin canım.
(6,116 puan) tarafından
Amin canım❤
0 oy
(781 puan) tarafından
Ocean kullandım doktor tavsiyesiyle folik asit ve multivitaminini.
0 oy
tarafından
Evet folbiol ağır bir ilaç gerçekten. Folidoce kullanmıştım ben onu önermişti doktor
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Bu aralar internette sürekli karşıma çıkıyo folbiol bebekte otizm be daha başka hasarlara neden oluyo muş kesinlikle kullanmayın diyo dr lar
0 oy
tarafından
Folbiolu bana da kullandirtmadi doktor. Almamız gerekenden 40 kat daha fazla dedi
0 oy
(281 puan) tarafından
Bana aile hekimi folbiol verdi kadın doğuma gittim folbiol ağır içeriği dedi folidoce verdi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 172 göst.
0 oy
7 cevap 160 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,019 soru

11,874,899 cevap

35,990 kullanıcı

...