0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (217 puan) tarafından
4 gün önce eşimin WhatsAppini kendi watsapima bağladım. Eşim işe giderken kayıtlı olmayan numaraya ara diye mesaj atmış bende numarayı aldım ki bizim eski bir tanıdık işte. Kadın 3 çocuklu bu arada. Eşime numarayi attım tanımıyorum dedi gentcontact diye uygulamadan kime ait olduğunu buldum hemen aradım. Bana eşimin kendisini rahatsız ettiğini söyledi bende madem öyle bana neden söylemedin dedim. Kocam kocani arıyor her yerde dedi halbuki her haftasonu aynı kahvede karşılaşırlar adam resmen karısının yaptıklarına göz yumuyor neyse. Ben eşimin bu serefsizligine sessiz kalir miyim kalmam kaynanam Kayinbabam bizdeydi eşimi aradım sıç tım ağzına. Bebeğim kaynanamın kucagindaydi ben eşyalarımı topladım çıkacaktım kaynanam bırakmadı kapıyı kitledi beni bekle bende geleceğim dedi. Kayinbabam söylendi kaynanam siz erkekler her haltı yiyin sonra biz susalım öyle mi dedi aferin gelinime dedi o ******** oğluna laf söyle dedi. Neyse çıktık görümcem gittik görümcem bu kızı aradı ağzına geleni saydı eşim olacak şerefsizi aradı baya saydırdı. Kızlar kaynanam bal gibi insan sen benim kizimsin sen istemediğin sürece o ******** oğlum gelmeyecek bu eve dedi ki en sevdiği çocuğu da benim eşimdir. Görümcem bize paket paket sigara aldı bu gece bendesin göndermem seni dedi. Ertesi gün oldu kocam olacak ******** gelmiş benimle konuşmak istiyormuş çok pismanmis ayaklarıma kapandı yalvardı çok seviyorum seni şeytana uydum dedi sadece telefonda konuştum ötesi olmadı yeminler etti. Kaynanam tuttu parçasından dışarı attı. Büyük gorumceme demiş ki annemle karımın arasında ki bağı çok kıskanıyorum beni eve bile almıyorlar. Kaynanam yemin etti sen alma demeyene kadar almam sen benim kizimsin sen gidersen bende giderim asla durmam. Çok hoşuma gitti aileme söylemedim çünkü dağ gibi kaynanam var kayinbabami bile kovdu. Sen çalış gerekirse ben çocuklarına bakarım sende bize bakarsın diyor. Çok kırıldım ama ben esimi çok seviyordum hala da seviyorum ama bana bunu yapması vok zoruma gitti çünkü el bebek bakiyordu bana asla bir şüphem yoktu bu ara biraz şüpheleniyordum işte ama affetmeyi şuanda düşünmüyorum. 

10 Cevaplar

0 oy
(230 puan) tarafından
Mutlu oldum kayınvalidenin arkanda durmasina gerçekten helal olsun çok taktir ettim görümcelerinde dahil :))) kocani ver onların eline parcalasinlar 
(217 puan) tarafından
Hiç sorma ben 6 senedir onlarla yaşıyorum. Birgün olsun bana şunu al şuraya götür dememiştir. Mutfakta olurum susar gelir suyunu almaya anne neden seslenmedin derim kızım sen rahatsız olma der kıyamam sana der. Gorumcelerimi zor tutuyorum vallahi benden çok cildirdilar vallahi resmen uzulmeme  müsade etmediler ya :))
(230 puan) tarafından
Ne güzel darısı bizlere olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Ya çok sevindim aslında olması gereken bu helal olsun kadına benim kaynanamda hep öyledir sağ olsunlar onlar arkandayım derken affetme hemen derim süründür eskisi gibi olma uzun bir süre ben olsam hiç affetmem ama sen çok seviyorum diyorsun bir şans daha ver ama süründurerek
(217 puan) tarafından
Şu anda surunduruyorum gerçekten. Çok seviyorum oda seviyor biliyorum ama konduramiyorum asla. Ötesi olmadı diye yeminler etti ama sürünsün hemen affetmem.
0 oy
(362 puan) tarafından
geçmiş olsun cnm en iyisini sen bilirsin ne yapman gerektiğini helal olsun kaynanada valla tebrik ediyorum benim yerime öp kaynanani 

bide bu arada watsaba nasıl bağladın kendi watsabini cnm onuda söyler misin ♥️♥️
(217 puan) tarafından
Ya öperim Tabikide hep öpüyorum zaten bir kere de senin için öperim ♥️ play store de kendi telefonuma watsap web indirdim. Sonra eşimin watsapina girip bağlı cihazlar kısmı var oraya girdim onun telefonunda indirdiğim uygulamadaki kare kodu okuttum watsapina bağladı. Bildirim falan gitmiyor ona. Sadece mesajları ve durumları görürsün o kadar. Bir de 3 4 saat sonra falan kendi çıkış yapıyor uygulama biraz geliştirilmeli s
(362 puan) tarafından
saol kuzum Rabbim huzur versin evine inşallah ♥️♥️
(217 puan) tarafından
Amin canım hepimize inşallah ♥️
0 oy
(3,766 puan) tarafından
Helal olsun kaynanana ne koca yürekli bir kadinmiş 
(217 puan) tarafından
Gerçekten öyle. Vallahi bazen diyorum keşke erkek olsaymissin. O da kayinbabamdan çok çekmiş ama çocukları için susmuş. 11 çocuk dile kolay. Sende kendimi gördüm dedi ama ben senin gibi cesaretli olamadım dedi. Sustum hep dedi. Ama bana baya da cesaret verdi Allah razı olsun:)
0 oy
(114 puan) tarafından
Yaşadığınız olaya çok üzüldüm ama kayınvalidenizin böyle olmasına çok mutlu oldum helal olsun valla bu zamanda böyle kayinvalide görümce bulmak çok zor ama yine de sen temkinli ol ne de olsa öz evladı senin kocan ben artık çok güvenemiyorum insanlara yine de insanı en çok kendi ailesi düşünüyo inşallah ikili oynamiyodur oglu için tıklayın 
(217 puan) tarafından
Öyle canım öyle gerçekten 6 senedir evliyim hepsi derler biz kız aldık gelin değil Allah razı olsun. Öyle insanlar değiller gerçekten hepsi çok iyi niyetliler. Bir görümcem şehir dışından bize gelir 3 ay kalır asla bir sorunumuz olmaz aksine bana hep destek olur eşime der kıza çok karışma hep destek çıkar
(114 puan) tarafından
Ne güzel o zaman ne mutlu size keşke hep böyle insanlar olsa hayatlarımızda
(217 puan) tarafından
Ay valla keşke keşke
0 oy
(571 puan) tarafından
Senin adına mutlu oldum canım ama ne bileyim gideceksen görümcenolmamalı o kişi,eşinin kardesi en nihayetinde.Eminim kayinvalidende senin başka yere gitmeni istemedigi için,ben yanındayım merak etme gibisinden seninle geldi.Aslinda yinede yuvani bir nebze bozulmasın sen birden herşeyi yıkma diye düşünüyorum.Elbet kizmistir oglunada ama anne işte bir yüreği bence senin yanında olarak aslında evliliğini yikmaman için cabalayacagini düşünüyorum.
(217 puan) tarafından
Görümcem benim görümce değil kesinlikle. Evinin yedek anahtarı 3 senedir bendedir basın dara düşerse ben evde olmazsam gir evimde dur der. Evet kaynanam belki biraz da o yüzden bırakmamıştır ama onun bana nasihatleri olsun bana sahip çıkışı olsun gerçekten çok hoşuma gitti. Ben çektim gelinlerime yasatmam diyor. Başka şekilde yaklasabilirdi ama böyle yapması hoşuma gitti en azından değerli oldugumu hissediyorum
(571 puan) tarafından
Bu hareketi bile çok güzel elbette ki nice Kaynanalar görüyor ve duyuyoruz özellikle bu mecrada
0 oy
(1,903 puan) tarafından
Hem uzuldm hem sevindm gercekten keske bole bisi yasamasaydn canm.cok zor bisj yasamadm ama anlamk zor gelmez insana.rabbmde kimseye yasatmasin.madem kadin evli ben olsam esinede yazar onu rezil ederdm esimide surundurrdm bazi kadinlr icn bosanmak kolay olmuyor aile falan arkada durmuyor care affetmek oluyor ama seninki farkli.seviyormda diyorsn ama enazndan surndur o karaktersizi.bi konus hatta gerekirse yuzlestrde.ama kendinede zaman ver hemen affetme koaly bisi degil.madem kaynnan gorumcen cok iyi bi sure kafani topla derim
(217 puan) tarafından
Amin canım amin. Kadın zaten eşine söylemiş eşi kendi beni arayıp saydırdı ama ortada en son haberi olan benim. Artık neler anlatmissa çok pis bir aileler bu mahalle bıkmış onlardan artık. Adamın kardeşleri hergun birinin yanında af edersin. Hemen affetmem sürünüyor zaten hergun mesaj atıyor ağlıyor ama ben çok mutluyum biliyor musun bazen iyi ki de gördüm diyorum çünkü bazı şeyleri hoşuma gitmiyordu buda fırsat oldu bana
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Helal olsun böyle kaynanaya affedeceksin belli ama hemen bağışlama sürünsün ve bir daha asla güvenme güvenmediğini birdaha olursa seni sonsuza kadar kaybedeceğini de bilsin 
(217 puan) tarafından
Benim ona neler yapabileceğimi biliyor. Asla şu anda affetmeyi düşünmüyorum. Sürünsün hatasını anlasın cocuklarina hasret kalsın biraz anlasın.
(1,618 puan) tarafından
Bencede hasret kalsın sadakatsizlik yapmış sonuçta
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Yaşadığın olaya üzüldüm ama kaynanana helal olsun vallaha asıl olması gereken davranış bu ya kaynananında görümcelerinde maşallahı varmş
(217 puan) tarafından
Eli masalı derler ya öyleler maşallah. Hiç haksızlığa gelemezler bide beni çok severler. 6 görümcem var hepsini severim ama bu bana biraz daha yakın yaş olarak çok samimiyiz. Evinin anahtarı bendedir mesel 3 senedir basın dara düşerse ben evde olmazsam gir evde otur beni bekle der hep
(2,198 puan) tarafından
Helal olsun işte görmemiz gerekenler gerçek bacı anne gibi olmaları
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Valla helal olsun kaynanana .

Benim eşim de beni aldattığı da hepsi bildiği halde sustu oda yetmezmiş gibi başka biseyden kayinbabanin yanına gittik bana dönüp sizi bosarim iki cihan bı araya gelse siz gelemezsiniz dedi
(217 puan) tarafından
Senin yaşadığın daha kötü. Eşin ailesi çok önemli gerçekten. Siz barisirsiniz ama onların o an ne tavır sergiledikleri çok önemli. Kayinbaban da ne edepsiz ki kendi kızı da elin kapısında donup dolaşıp bulur onuda
(1,740 puan) tarafından
Hiçbir zaman hakkımı helal etmiyorum bana cok şey yaşattılar resmen boşanmam için cabaladilar

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 864 göst.
13 Eylül 2024 Aile kategorisinde 1996 Anne (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 336 göst.
0 oy
6 cevap 563 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 250 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu