0 oy
681 göst.
Diğer kategorisinde (856 puan) tarafından

Kim olduğunu bilmiyorum ilk başta yenge fln yazmıştı sonradan konuşmak istedi konuşmadım zaten ilk düşüncem belki eşimin eskilerinden biridir diye çünkü hesap kız ismiyle açılmış kim olduğunu söylemiyor sadece konuşmak istiyor genelde geceleri arıyor ama sessize aldığım için sabah bakınca görüyorum sizcede de garip değil mi 

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

18 Cevaplar

0 oy
(856 puan) tarafından

En İyi Cevap

Bu bahsettiğim kuzenim halamın adına eşime mesaj atmış beni sormuştu

image

-Reklam-
+4 oy
tarafından
Yâ Allah aşkına sizi tanımıyor sabah ereksiyonu olmuş arayıp duruyor. Engelle gitsin hiç cevap dahi vermeyin.
(856 puan) tarafından
Rahat 1 haftadır böyle benim nerede oturduğumu bile biliyor tanıyor beni ama kim bilmiyorum
tarafından
Nasıl biliyor ya onları ne zaman konuştunuz kocana söylesene belki kocanın arkadasi sana göz koymuştur tövbe estağfirullah
(4,833 puan) tarafından
Aynen sapık belli. Türkçe kötü, takıntılı bas engeli geç
(856 puan) tarafından
Ben konuşmadım ki nerdesin konteyner da mı diye gerçekten de konteyner da kalıyorum eşimin arkadaşılari yapmaz Allah korkuları var kimse yan gözle dönüp bakmaz
Kız isimle olunca eşimin eskilerinden sandım işte o yüzden bu kadar uzun tuttum konuşmayı erkek isimli olsaydı baştan engellerdim hatta ilk istediğini eşimin akrabası fln diye kabul etmiştim
(4,833 puan) tarafından
Aman kardeşim uzak durun kabul etmeyin seni de anlıyorum.
(856 puan) tarafından
Eşimin genelde uzaktan akrabası fln atıyor istek bende ilk başlarda eşime soruyordum hep akrabam diyordu bu da öyle sandım kabul ettim yoksa tanımıyor etmiyorum kabul niye ediyim ki
+1 oy
(5,376 puan) tarafından
Niye bu kadar uzattın ki engelle geç belliki niyeti bozuk 
(856 puan) tarafından
Benim nerede oturduğumu biliyor baya baya tanıyor evli olduğumu söyledim profilimde de zaten kızımla eşim ben varım derdi ne anlamış değilim
(1,009 puan) tarafından
fake bi hesap ac onu ara sesinden tanirsin tanidik olsa deilse bosver sapiktir
(856 puan) tarafından
Açamam canım o g.t bende yok bu hesabım eşim de açık eşim de baştan biliyor zaten birinin yenge diye mesaj attığını kaynanam,annem,abim flj da biliyor sordum böyle birini tanıyor musunuz diye yok diyorlar genelde eşimin tarafından istek atan oluyordu o yüzden kabul etmiştim isteğini
(1,009 puan) tarafından
7 sulale biliyor ama esin hic mi merak edip aramadi benmle boyle biri konuscak esimde gorcek sesini cikarmicak nasl kocan varmis hic mi merak etmiyo bi deil iki deil
(856 puan) tarafından
Eşim zaten numarası fln olsa direk arar böyle bir ara daha başımıza geldiği için sessiz kaldı bu sever kuzenim eşime halam gibi yazmıştı o yüzden karışmak istemiyorum yine o çıkar diye
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Eşinin arkadaşı falan mı 
(856 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ismi kız isimli olunca mesaj olarak konuştuk erkek olsa zaten baştan silerdim
Eşimin benden önce konuştuğu vardı ondan aileler yüzünden ayrılmış ama eşimden yana sıkıntım yok belki kızdır diye yazdım
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Kimsin nesin diyeceğine açıp konuşsaydın
(856 puan) tarafından
Konuşmak istemedim belki konuşsak eşime başka türlü şeyler söylerdi kim olduğunu bilmiyorum yani söylese bir ara uzun süredir konuşmadığım kuzenim olabilir mi diye düşündüm
0 oy
(856 puan) tarafından

image

Bu şekil engelledim kullandığı telefondan ne kadar da hesap açarsa açsın yine bana istek mesaj fln atamaz
(644 puan) tarafından
Cevap dahi verme hiç eğer başka hesaptan rahatsızlık verirse eşine söyle hemen
(856 puan) tarafından
Eşime bu hesabı sordum tanımıyorum dedi kaynanama,anneme,abime sordum onlarda tanımıyorum dedi
Baştan düşüncem şöyleydi konuşmadığım kuzenim vardı o mudur diye geri baya konuşmak isteyince eşimin eskilerinden sandım
0 oy
(1,212 puan) tarafından
O sapik sen de suçlusun. Bu kadar uzatacagina engelle geç yani kimse kim hele ki eşinin eskisiyse falan ne yapacan da geçmiş geçmişte kalmış bu kadar uzatacak bir şey yok 
(856 puan) tarafından
Beni tanıyor yaşadığım yeri bile konteyner da kalıyorum nerdesin konteyner da mı diyor
Benim düşüncem öyleydi ama eşimin eskisi de uzak yerde yaşıyor zaten
(1,212 puan) tarafından
Canım ya attı tuttu sonuçta malum birçok kişi konteynerda kalıyor mecbur belki bir yerlerde yorumunu falan görüp ona göre tahminde bulunmuştur. Ya da birileri seni aklınca işletmeye çalışıyor belki eşinle arani bozmak isteyen biri bile olabilir yani sonuç olarak kim olursa olsun bu kadar uzatmaya değmez. tanıdık ise adam gibi kim olduğunu söylesin yani. Ben benzerini yaşadım böyle tanımadığım biri istek atıp duruyor mesaj atıyordu küfrü bastım engelledim bayramda öğrendim ki yengeler aklınca beni işletmeye çalışmış bir de kızıyorlar senin ne biçim ağzın var o küfür neydi diye. O zaman da payladim çok bozuldular ama umrumda değil koca koca insanlar eğlence arıyor kendine
(856 puan) tarafından
Bende engelledim canım ama kim diye merak ettim o kuzenimi çok seviyordum iyi anlaşıyorduk aileler küstü olan bize oldu eğer o olsaydı zaten konuşurdum o yüzden o kadar ısrar ettim ki kim olduğunu söylesin diye bir arada bana istek atmıştı abimin karısına da ben istediği kabul ettim konuşmamıştik daha yengem babama söylemiş babam hemen sil engelle demeye başladı hatta Instagram kullanma dedi düşün
0 oy
(561 puan) tarafından
Canım sapık bu hiç yazma sen yazdıkça o arar seni tedirgin eder. 

Bende bir dönem instagram kullandım bir tane kız hesabı vardı aynı memleket olunca kabul ettim sonra sonra böyle gece falan yazmaya başladı erkek olduğunu anladın engelledim sakın arama konuşma 
(856 puan) tarafından
Canım inan ki tanımasa beni bende uzatmam zaten ama tanıyor baya beni merak ettiriyor kim olduğunu
(561 puan) tarafından
Yada deniyorlar seni bakalım açacakmı diye.
Gerçekten kötü biri değilse gece aramaz en azından konuyu azda olsa söyler ona göre açarsın
(856 puan) tarafından
Valla o oyuna gelmem o oyunun içine gömerim onu sadece kim olduğunu öğrenmek istedim kim beni nerden tanıyor oturduğum yeri bile biliyor
0 oy
(856 puan) tarafından

image

Bu şekilde yazmıştı nerdesin konteyner da mı diye gerçekten de konteyner da kalıyorum 

(15,239 puan) tarafından
Tek seçenek var ( bütün seçeneklerin buluştuğu payda) hayra aramıyor. Engelle gitsin kesinlikle bir daha da kaldırma o engeli
(420 puan) tarafından
Sapıgın teki cok belli sende hala kimsin kimsin diye yazıp ona fırsat vermişsin direk engellesene yada aradıgında eşin cıksın telefona agzına edip atsın ama böyle yazışarak sen suclu duruma düşersin
(856 puan) tarafından
Eşime söyleyeceğimi biliyorum biz yeni evlendiğimizde konuşmadığım kuzenim halamın adına hesap açmış eşime mesaj atmıştı onda halam diye konuşmuş mesajda beni sormuş kuzenim aynı şekilde beni de kuzenim işletiyor sandım canım
(235 puan) tarafından
Gecenin o saatinde ne diye arıyor
(856 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım bilsem zaten kim olduğunu
0 oy
(7,564 puan) tarafından
Eşine şöyle gitsin    yazıları göster    seni merakta bırakmak  ıstıyor belli ki oyuna gelme 
(856 puan) tarafından
Eşim biliyor canım ta baştan gösterdim mesajı tanımıyor kendinde de açık zaten hesap girip bakabilir engelledikten sonra sildim ama ekran görüntüleri duruyor
0 oy
(260 puan) tarafından
Bence bi konus kimmis ogren telwfonda ben olsam esime soylerdim ama boyle bi durum var diye
(856 puan) tarafından
Ben konuşmam da aradı zaman da gece oluyor sessizde olduğu için sabah görüyorum ben kimsin yazıyorum diğer gece yine arıyor
(260 puan) tarafından
Bence esine de bekleyin gece oldunda esin yaninda olsun ac alo de sapiksa direk esine ver
(856 puan) tarafından
Engelledim canım açarsam eşim kızar engelli duruyor eğer yine başka hesaptan ulaşmaya çalışırsa direk öyle yaparım yada şikayet ederim
0 oy
(598 puan) tarafından
Eşine anlat ve eşin yanindayken tekim söyle noldu diye sor bak bakalım ne yapacak 
(856 puan) tarafından
Eşime anlattım biliyor biraz önce de söyledim engelledim diye
0 oy
(6,116 puan) tarafından
Eşine söyleseydin. Ben eşime söyler yanında arardım merak ederdim sanırım :) 
(856 puan) tarafından
Şuan ben kaynanamgilde kalıyorum eşim konteyner da yan yana olsaydık söylerdim eşim yeni geldi buraya ben tabi sabah engellemiştim zaten
0 oy
(11,260 puan) tarafından
Hayir niye bu kadar uzattinki onu anlamadim. Direk engelle gitsin. Gecende biri bana yazdi hic yazmadim sormadim bastim engeli gitti
(856 puan) tarafından
Konuşmadığım kuzenim vardı aileler yüzünde biz konuşamıyoruz o sandım
0 oy
(2,247 puan) tarafından

Eşin yanındayken arasaydi tek gibi davranırdın

(856 puan) tarafından
Eşim o sıra yoktu ben kaynanamgildeyim eşim konteyner da
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Adam yenge diyor demekki gerçekten tanıyor artniyetli olsa yenge demezdi gibime geldi ya bir halt biliyor onu anlatmaya çalışıyor. Belkide seninle konuştuğuna emin olmak icin arayıp duruyor 
(856 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım kim olduğunu söyleseydi zaten olay çözülmüştü
(1,348 puan) tarafından
Bilemiyorum birşey söyleyecek adam zaten kendini ifşa etmez diye düşünüyorum. Başı belaya girer diye ama bana niyeyse bir ihanet gibi geldi inşAllah değildir ama. Sen bana dürüst ol bende sana olayım demiş galiba sen olduğuna gerçekten emin olmaya çalışmış.
0 oy
(408 puan) tarafından
Engelle gitsin diye kestirilecek bi konu değil bence aradığı saatlerde bile hayır yok ben korkarım takıntılı sapık çıkar zarar verir belli mi olur. Bence gidip şikayetçi olun kim olduğu da çıkar ortaya.
(408 puan) tarafından
Ayrıca konuşma şekli Suriyeli gibi geldi bana yanlış anlaşılmasın Türkçesi düzgün değil belli ki hafızanı yokla bir
(856 puan) tarafından
Valla Suriyeli tanıdığım yok ama biz Maraşliyiz öyle konuşuruz bizde :)
(408 puan) tarafından
Yaaa :) diğer dediklerimi tekrarlıyorum yinede başına bela olmasın şikayet et
(856 puan) tarafından
O yüzden pek garipsemedim konuşma tarzını:)) eşime söyledim bir daha zaten istek fln atarsa direk yerini bile bulabilir bilgisayarı çok iyi biliyor o zmn bakarız kim neci olduğuna
0 oy
(973 puan) tarafından
Hayatım ben sapığım diye bağırıyor resmen 
(856 puan) tarafından
Valla canım kuzenim sandım hatta şimdi eşimle ilk evliliğimizde halam gibi mesaj atmasını atarım yukarıda bak istersen
(973 puan) tarafından
Bakiyim canım
(856 puan) tarafından
Attım canım halam bildiği hale o sıra hamile olduğumu sorunca zaten anladık

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 655 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esila han (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 520 göst.
0 oy
22 cevap 637 göst.