0 oy
491 göst.
Aile kategorisinde (750 puan) tarafından

Titreşimli zayıflama aleti sürekli reklamini görüyordum trendyolda pahalı olunca gardrop tan sıfır bitane aldım 10gundur kullanıyorum 2kilo verdim bütün vücudu çalıştırıyor 15dakikada ter içinde bırakıyor şimdiye kadar almadigima pişman oldum diyet yapıyorum spor egzersiz yapmaya fırsatım olmuyordu bu heryerimi çalıştırdı 

image

8 Cevaplar

+2 oy
(143 puan) tarafından
Bende aldım ve iade ettim hevesinizi kırmak istemem ama nabzınız yükselmezse kilo veremezsiniz yağdan sıvı kaybınız olur oda anında geri yerine gelir 
(750 puan) tarafından
Tek başına mümkün değil zaten ayriyeten haftanın 3gunu egzersiz ve diyette yapıyorum
-Reklam-
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ne kadara aldınız birde adı nedir
(750 puan) tarafından
Trendyolda titreşimli zayıflama aleti yazınca çıkıyor ben 2bine aldım gardrpstan trendyolda 4 bin civari
0 oy
(5,188 puan) tarafından

harbimi. bana da cik sacma bir mantikta geldi esmayla konustuk hatta bi halta yaramaz diye dusunuodum.:)

(5,188 puan) tarafından
spor yapmis gbi kas agrisi oluyormu? yani calistigini nasil hissettiriyor
(5,188 puan) tarafından
di bakam indirim kovalim bi sure . daha da detayli arasitim kafama yatarsa alirim
(750 puan) tarafından
İlk iki gün hamlandirdi beni egilemiyordum kas ağrısından 4 5gun sonra vücut alıştı ağrı olmamaya başladı
(4,698 puan) tarafından
Ben bunu gelın evinde görmüştüm kadın doğum sonrası kullanmış cok kılo verdım diyordu tığ gibi olmuştu. Aslı hunel denedi ay nasıl yoruldum dedi 2 dk da kalbi hızlandırıyor koşu yapmış gibi
(7,916 puan) tarafından
Bence yarıyor ya bende istiyomm
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Elektrik çarpıyor tatlım bundan
(750 puan) tarafından
Nasıl elektrik çarpıyor kiz
(2,678 puan) tarafından
Canım o elektrik çarptı bize titreşim yaparken
(750 puan) tarafından
Geçmiş olsun çıplak ayakla basmiyorum
0 oy
(259 puan) tarafından
Ben mersin'de zaten terden şu gıbıyım ama zayıflamadm mantık terletemekse eğer  hatta terlemek bana ödem yaptı
(750 puan) tarafından
Mantık terlmek değil kuzum üzerine çıktığın anda kosuyormus gibi bütün vücut çalışıyor
0 oy
(7,916 puan) tarafından
Ben alcam dedim canan ise yaramaz dedi bir kullan bakalım bende alayim
(750 puan) tarafından
3gunde bir kilo verdim valla ben faydasını gözle görülür şekilde görüyorum olumsuz birşeyini görmedim daha
(7,916 puan) tarafından
Link atarmisin çanim
(750 puan) tarafından
0 oy
(11,971 puan) tarafından
Para tuzağı her gördüğünüzü almayın. Giden sadece anlık su kaybı
0 oy
tarafından
İnanmıyorum ya buna 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 652 göst.
0 oy
7 cevap 240 göst.
2 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
0 oy
11 cevap 366 göst.
11 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,796 puan) tarafından soruldu

397,057 soru

11,875,785 cevap

35,990 kullanıcı

...