0 oy
807 göst.
Diğer kategorisinde (1,518 puan) tarafından

Kızlar bunu dün eşime arkadaşı vermiş saolsun ama eşim arabaya koymuş bayada durmuş arabada akşam getirince daha poşeti açmadan kokuyu aldım zaten.. Kaynanama resım attım oda gelırken getir bakayım dedı ama eminim bozuk yani şimdi getirdim pişirdi ama kaç kez dedım bak sırf getır bak dıye aldım geldim yoksa çöpe atıcaktım buzlıga koydum tabı et buzluydu dıo kokmuyo çünkü buzlu olduğu için kokmaz dedım.. Şu an pişiyor ben asla yemem yedırmemde ona göre dedim kendileri yıcek galiba.. 

image

image

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yeşillenmiş o et bozulmaya başlamış maalesef. Zaten kurban eti hem sıcakta hem de poşette durmaz leğene alıp dolaba koyulmalı
(1,518 puan) tarafından
Tabiki öyle olması lazım ama laf anlamıyolar ki
tarafından
Siz yemeyin de bırakın onlar yesin :D belki hiçbir şey olmaz bilemeyiz
(1,518 puan) tarafından
Yicekler şu an pişiriyor  benden gunah gitti kaç kere uyardım:)
-Reklam-
+1 oy
(9,731 puan) tarafından

Kaynana yaşıyor mu :D

(1,518 puan) tarafından
Kaynanam da kaynatamda gayet iyiler:)) eski toprak kız onlar vala yediler bişe olmadı
(5,195 puan) tarafından
:))) he 1 gun onceymis pist simdi seni okuyunca farkettim:) diyorum hemen etki etmez:) aynn dunden buyana yasiyormu acep
(5,195 puan) tarafından
yenmesine yenir et tavuk gibi zehirlemez ama. sonucta kokan lezzetsiz pis kokulu hir yemek yemis olurlar. eskiler yemek uc bes gunluk yemek de bozulmaya baslayinca anlamayip yiyorlar damak tatlari gdiyir zaar yaslandikca
(1,518 puan) tarafından
Ben diyorum kokuyo yok diyolar koku falan yok lafta anlatamıyorum
0 oy
(14,892 puan) tarafından
Resmen pişmiş dışarda. Yemeyin bence zehirlenirsiniz.
(1,518 puan) tarafından
Kız ben yemem zaten de dinletemiyorum ki ya bıse olmaz diyolar
(14,892 puan) tarafından
Bırak kaynanan yesin o zaman. Kendisi bilir valla.
(1,518 puan) tarafından
Pişiriyor yıcekler benden uyarması vala
0 oy
(5,344 puan) tarafından
 Eyvah vala bozuk gibi ya 
(1,518 puan) tarafından
Evet bozuk çok ta pis kokuyodu aksam
0 oy
(644 puan) tarafından
Et kendi kendine pişmiş dışarıda tabii ki yemek bırak kim yiyorsa yesin çocuğuna falan da yedirme
(1,518 puan) tarafından
Ben yemem yedirmem de çocuklarıma zaten
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Et bozuldum diye bariz bağırıyor kaynanana helal olsun ne cesaret yiyecekse :)
(1,518 puan) tarafından
Yicekler canım dinlemiyorlar bıse olmaz diyorlar
0 oy
(2,428 puan) tarafından
Eşin hata etmiş burda .yazık günah bi kursağa girerrdi . Ne işi varsa bırakıp eti dolaba koyması lazım dı koyamayacak durumdaysı arkadaşına sonra alayım şimdi eve gidemicem deseydi. Baya da var yani. Ama poşette arabada dursuysa kesin bozuldu
(1,518 puan) tarafından
Hıc sorma bizde çok kızdık ama olan oldu malesef
0 oy
(4,470 puan) tarafından
Bozulmus canım bu yemeyin zehirlenirsiniz 
(1,518 puan) tarafından
Yicekler malesef
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Yediler mi merak ettim ☺️ 
(16,000 puan) tarafından
Yani tamm ziyan olmasin diye düşünmüş olabilir ama et bozulmuş rengi değişmiş zehirlenme yüksek dikkat etsinler
(17,462 puan) tarafından
Yuh. Bozuk olduğunu anlayıp azar azar mi yoyecekler .
(1,518 puan) tarafından
Kaç kere dedim gülerek bişe olmaz diyorlar benden günah gitti artık
(3,651 puan) tarafından
Tadi onlara da degisik geldi buyuk ihtimal. Az az yemeklere katarak kullanalim bozuk tat arada kaynar diye dusunduler heralde:D Ishal olup duracaklar hey Allah im:D
(1,518 puan) tarafından
:)) aman daha kötüsü olmasında ishal en masumu atmaya kıyamadılar ben atacaktım yoksa yeşil yerlerı  attık gerisi pişirdiler
0 oy
(1,375 puan) tarafından
İyi bozulmuş yalnız içleri nasıldı 
(1,518 puan) tarafından
Yediler bir iki parça benım içim asla almaz
0 oy
(8,175 puan) tarafından
Kız merak ettim zehirlendiler mi yoksa
(1,518 puan) tarafından
Yok kız vala bıse olmadı kalanıda pişirip buzluğa attılar
(8,175 puan) tarafından
Vay bee ben yesem kesin acillık olurdum:)))
(1,518 puan) tarafından
Demekki bünyeleri kuvvetli :)) ben sandım çöpe atarlar ama pişirip yediler bıde gülüyolar bişe olursa deriz gelin getirdi :)) ama tabı şaka olarak diyorlar asla öyle insanlar değiller
0 oy
(2,058 puan) tarafından
Bozulmaya başlamış, bu sıcakta et zaten dışarıda durmaz heleki arabada. Bence yemeyin
(1,518 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşimin günahını almışım adam meğer arabada gezdirdirmiş taa öğlende aramış eşimi eşim de işim var gelınce haber ederim demiş akşama kadar adam arabada bekletmiş.. Bız yemedık zaten kaynanam getir bakayım dediği ıcın götürdüm kendileri pişirip yedi kalanıda buzluğa koydular
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Bozulmuş tabii baksana canım resmen yeşillenmiş et sakın yemeyin gıda zehirlenmesi olur Allah korusun
(1,518 puan) tarafından
Bız yemedik canım ben zaten kokusundan bıle iğrendim ama dınletemedım kaynanamlara kokmuyo diyip pişirip yediler hâlbuki resimleri de gösterdim
0 oy
(19,788 puan) tarafından
Rengi bile bağırıyo ben bozuldum diye ne diye götürüyosun at gitsin ya ne midesizmiş kaynananda ıyyy
(1,960 puan) tarafından
Tek merak ettiğim yediler mi sonu nasıl bitti :)
(19,788 puan) tarafından
Ay hastane bence final :(
(1,518 puan) tarafından
Yok canım hastane fınal olmadı:) yediler bıraz kalanıda buzluğa koydular ben ve çocuklarım asla yemedik
(19,788 puan) tarafından
Ayy aman iyi yapmışsın ben olsam bende yedirmem
(1,518 puan) tarafından
Onlarında yemesini istemedim ama laf dınletemedıler yapacak bıse yok ben uyarımı yaptım yediler artık
0 oy
tarafından
Yiyenler yaşıyormu
(1,518 puan) tarafından
Yaşıyolar sıkıntı yok:))
0 oy
(750 puan) tarafından
Kız bırak ne didiniyon kim yerse yesin uğur ola
(1,518 puan) tarafından
Neyseki bişe olmadı :)
0 oy
(466 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bozulmuş canım 
(1,518 puan) tarafından
Evet malesef
(466 puan) tarafından
Bana da biri verdi canım koku gekiyirdu ama yeşil olmamıştı. Korktum yemedik
(1,518 puan) tarafından
Ben hayatımda ilk defa bozuk et gördüm yanı gerçekten kokusu çok ağırdı ki et zaten yeşillenmişti
0 oy
(5,195 puan) tarafından
oyy baya bozulmus pismis resmen sicakta. esinde yani arkadasi vermis de bi yan dikkana bakkala cakkala dilabina emanete koyaymus uc bes saatligine eve getiremiyorsa bile. yada is yeri falansa illaki bi dolap galan vardir nebilim tuh ya yazik

olmus
(1,518 puan) tarafından
Eşimin suçu yokmuş canım ya ben de kendı arabada bekletti sandım ama veren arkadaşı arabada baya gezdirmiş sonra eşime vermiş.. Olan oldu artık ama kaynanamlar pişirip yedı yarısınında buzluga attılar ben onu ne pişirir nede yediririm çocuklarıma
0 oy
(2,528 puan) tarafından
Bozulmus gibi galiba kokusu nasil
(1,518 puan) tarafından
Kokusu aşırı ağırdı dün paylaşmıştım zaten yorumlara bakarsan etin birazını kaynanamlar yediler bile
(2,528 puan) tarafından
Nasil yani pisince kokmadi mi
(1,518 puan) tarafından
Bana göre kokuyodu..o eti yeşil yerlerini eşim kesip attı geri kalanı buzluğa koydum dün de giderken istediği için götürdüm tabi buzlu olduğu için kokmuyor dediler ama pişerken kokuyodu banada diyolar sen dün tiksindin sana öyle geliyor deyip pişirip yediler geri kalan pişen etide buzluğa attılar
(2,528 puan) tarafından
Soklardayim insallah bisey olmaz fotografi gorunce kokusu direk burnuma geldi
(1,518 puan) tarafından
Canım ben kaç kere uyardım ama banamısın demediler ben o eti ne kendim nede çocuklara yedirdim kendileri artık yediler bişede olmadı ama ben çok tiksindim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 420 göst.
16 Mayıs 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Cicek.29 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 203 göst.
3 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde Pakize333 (2,002 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
10 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Kar tanesi 2 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
28 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,225 soru

11,880,733 cevap

35,997 kullanıcı

...