0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Ben annesine çok bagli babasıyla evlenene kadar kanlı bıçaklı olan biriydim. Babam çok küfürbaz şiddeti olan biriydi tabi evlenene kadar. 2 kardeşiz abimle oldum olası asla anlasamam. Menfaatci konuşmasını bilmeyen asla destek olmayan biri. Her zaman elimden geleni de yaparım . Her neyse evlendim babam bana çok düştü önceden oğlanci asla beni sevmezdi. Evlenince aşkım kelimesi düşmez ağzından gurbette olunca başlarda çok özlüyor çok ağlıyordum eşimde davalık oldum boşanma davasi açtım annem iki çocuğun var yoksa bakarım bir sekilde dedi . İkiz olunca zor olur dedi babam her zaman arkandayım dedi ama olmadı o zor günlerde Rabbime bin şükür geçti gitti. Davayi çektim eşimle barıştım şuan çok cokk sukur çok iyiz . Ama ailemden inanılmaz soğudum artık aramak sormak istemiyorum. En son ki olayda patlama oldu sanki. İzinde annemgildeyken 2 hafta boyunca sürekli evde oturduk arabamız yok bizim babamda vermedi yeni aldı diye benim arabam buraya gitmez suraya gitmez diye . Neyse bu bayram abimgille şehir şehir gezdiler abime vermişler arabayı falan. Babam diyor kocanla oğlumu bir tutamazsin. Eee dedim benim kocam yani arabayı benim içinde verebilirdin. Küçük sebepler çok araya soğukluk sokuyor bana bende anneyim diyorum sonuçta ailem ama asla yanlarına gidip kalmak falan istemiyorum ondeden günde 20 sefer arardım şimdi aramak bile gelmiyor içimden  icim çok huzursuz esimede yansıtmak istemiyorum ailemi sık sık arar sorar ruhum daraliyor

4 Cevaplar

0 oy
(455 puan) tarafından
Çocuklar arası ayrımcılık kötü gerçekten mesafeni koru
(40 puan) tarafından
İki gün aramadım aramazsan arama diyor babam. Evim taşınacak annem gelecek yardıma Allah var hiç gelsin de istemiyorum bende gitmek istemiyorum ama eşim 6 ay olmayacak ruhum kırılmış gibi hissediyorum
-Reklam-
0 oy
(970 puan) tarafından
Babanın evlenene kadar kötü evlenince iyi ama problem olunca destek olmamasına takıldım? 
(40 puan) tarafından
Problem olunca şu şekilde bırak bu adamı sana koca olmaz ben arkandayım torunlarıma falan bakarım dedi 6 ay evinde kaldım mahkeme açacağım zaman .. çocuklarını görmedi diye söyleniyordu eşim geliyordu niye geliyor diye söyleniyordu. Eli boş geliyordu niye eli boş geldi diye söyleniyordu . Eşim af dilemek için geldiğinde olur kendinize çeki duzen verin boşanmanızi istemem dedi öyle işte
(970 puan) tarafından
Aslında durmuş arkanda belki de yapıcı olmak için yuvan kurtulsun diye öyle yaptı. Tutarsız davranışlar insanları soğutur malesef her ilişkide
(40 puan) tarafından
Malesef ailem uzuluyorumda böyle hissetmeye çünkü iyi kötü emekleri var ama kalbim çok acıyor
0 oy
(1,696 puan) tarafından
Şimdi böyle düşünüyorsun birkaç zaman sonra yine isinirsin, emin ol çoğumuz evlenene kadar babamizla aramız yoktu.babalara noluyorsa kız evlenince biraz kıymetli oluyor sonradan verilen kıymet de bu kadar oluyor işte ama onlar yine seni seviyorlardır hayatta başka kimimiz var.benim de bazen tahammülüm olmuyor büyüyoruz çocuk gibi muamele görmek hoşumuza gitmiyor ama onlardan başka da kimsemiz yok içini ferah tut yine için ısınır 
(40 puan) tarafından
Benim ara baya yoktu ama kuzu. Dövüyordu sovuyordu seni sevmiyorum çünkü kızsın dedi o.rus.pi bile dedi . Ben ona nasıl babasin diyordum. Okurken bir kuruşunu görmedim. Lise üni hem çalış hem oku yaptım. Ruhum çok kırık kalbim birik
0 oy
(393 puan) tarafından
Kocanla boşanma aşamasına geldikten sonra sen affedersin fakat ebeveynler affedemiyor maalesef babana hak vermelisin. 

Kocanla şu an iyi olman ilerde kötü olmayacağın anlamına gelmez , sana destek olan aileni ihmal etme derim.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 170 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,799 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 288 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde Busrais (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 241 göst.
0 oy
2 cevap 75 göst.
19 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Silanayaz (7 puan) tarafından soruldu