0 oy
368 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (40 puan) tarafından
Merhaba Anneler. Bebeğim 13 aylık. Hangi tür kitap almalıyım. Hangi yazar tavsiye edersiniz ve nereden başlamalıyım ? Uyku öncesi mi gün jcinde mi okumalıyım. Beni bı aydınlatın

2 Cevaplar

0 oy
(948 puan) tarafından
Canım yazar filan bilmiyorum fakat karton dört beş sayfalık kitaplar oluyor marketlere geliyor onlardan alabilirsin ben iki tane aldım ilk başta yiyip yırtacağını düşündüm fakat hiçbir kitabı ne yırtıyor ne ağzına götürüyor sayfalarını çevirip bakıyor ordan heveslendim okuyup gösteriyorum ona kendimce hikaye kuruyorum şuan uyku öncesi kitabı gösterince oyun zamanı sanıp kalktığı için gündüz etkinlik zamanı gibi okuyoruz 
(40 puan) tarafından
Bende büyük sorular kitabımı aldım. Sadece açıp kapatıyor. ilgisini çekmediğini düşünüyordum. Sonrasında daha erken olabileceğini düşündüm. Bugün de bimden iş bankasının kitabını aldım. Onu deneyeceğim
(948 puan) tarafından
Erken olduğunu düşünürseniz biraz göz önünden kaybedin bir süre sonra yeni almışsınız gibi tekrar deneyin
-Reklam-
0 oy
(5,428 puan) tarafından
İş Bankası yayınları güzel canım. Mümkün olduğu kadar bir sayfada en fazla 2-3 cümle olan kitaplar seç. İçinde bildiği kelimelerden olsun. Dikkani toplamasını sağlıyor. Ya da bildiği görseller olsun atıyorum kedi köpek falan gibi. Biz önceden uyumadan önce okuyorduk sadece. Şimdi tutup tutup getiriyor. En sevdiği kitap arkadaşım dedem :D bir gün içinde rahat 10 kere okutuyor. :D
(40 puan) tarafından
Evet evet bende tutup getirsin istiyorum ileride. Nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum sadece nasıl ilgisini çekerim diye düşünüyorum. Bende iş bankasının kitabını aldım bugün . Denemek için sabırsızlanıyorum resmen
(5,428 puan) tarafından
Yaaa ne güzel maşallah ❤️ ben de o zamanları hatırladım bak ❤️ bir de kendi de tutmak isteyecek o yüzden kalın sert sayfalı kitaplar var onunla başlayabilirsin. Kendi de eline alır tanır iyi olur. Benimki 20 aylık şuan. 2 aydır falan ilgisi müthiş arttı. Dinliyor keyif alıyor artık.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 124 göst.
3 Ocak 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Fatma.nurr. (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 179 göst.
31 Mayıs 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Birhilall (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 199 göst.
9 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde AlpereninAnnesi (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 157 göst.
24 Temmuz 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu

393,731 soru

11,774,240 cevap

35,789 kullanıcı

...