0 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızlar iki gün önce eşimle çok kötü tartıştık ağza alınmayacak laflar etti beni itti kaktı, ondan sonrasında gelip bir özür bile dilemedi gönlümü almadı. Bu sabah ilişki için yanaştı ama karnım ağrıyor dedim istemedim. Ben kırgınım üzgünüm o haldeyken nasıl onunla birlikte olabilirim. Üstelik işini bitirdikten sonra arkasını dönüp uyuyacak dı bunu adım gibi eminim sizce böyle durumlarda ne yapmalıyım 

9 Cevaplar

+7 oy
(5,188 puan) tarafından

bu asiri sacma ya es reddetmenin gunahina varana kadar sanki 4 4 luk mu yasiyoruz .  kaldiki esi itip kakkmak kirmak uzmek daha gunah degilmi o sevapmi mesala. okadar herseyin gunahina sevabini dusunerek yasiyorsak tamam  . valla kinc yicem belki ama  bana bu dusunce yapisi cok sacma geliyor. misal kadinin agzini burnunu kirmis adam. kadin gdip esimi reddettim gumaha girdimmi diye dertleniyor:) yada gunaga girmiyim esi reddetmek gunah deyip istemesede beraber oluyor esiyle. bu kafa mantalite bana asiri sacma geliyor senden bagimsiz genel soyluyorum. ada kadini aldatmis adam. kadin sirf gunah es reddetmek diye reddetmiyor boyle sacmalik olabilirmi ya gunah diye dusunup o anki durumda o insanin aklina bile gelmez dertlenip  kederlencek durum degil benim nazarimca

(5,188 puan) tarafından
yada  illa kirgin olmak da gerekmez cok iyi iken aramiz . o an belki canim istemiyor sart degil ya. belki cok sicak terledim istemiyorum nebilim
dus almaya useniyorum
istemedim
misal . her an canim da cekmez ya kacmiyorumda
(3,582 puan) tarafından
Artı yetmedi. Yorumlarınızı çok mantıklı buluyorum denk geldiklerime.
Kadın istemediğinde bence eş bile olsa tacize giriyor. Ama kadınlarımız maalesef her konuda olduğu gibi bu konuda tek suçlu gibi hissettitiliyor.
(5,188 puan) tarafından
aynen oyle oladar hor gorulmusum. daha ne akla hizmet yanasacagim adama. bide herseyi dine baglayip da kendi i suclamak o daha kotu. din bir kadini erkegi colugu vocugu istemedigi zor duruma dusuren birsey ile olcup tartmazki  en basitinden haram kilinan yiyecekler bile yine insan sagligini dusunup  insana  sagliga zarar veren yiyeceklerdir. hicbir  faydali seyi duymadim haram yada gunah diye .  dolayisiyla kadin hor gorulmus itilmis kakilmissa  o an istemiyorsa zorla dedigin gbi taciz olur. bu durumda kadinina kotuluk yapilmis zarar verilmis olur. mantiken asil haram gunah bu durum olmasi gerek  hassas terazi degiliz tabiki dini hukumleri olcup tartamiyoruz ama akil mantik ile bir yol cizebiliriz kendimize
(24 puan) tarafından
İkinizin de yazdıkları çok mantıklı tabi ama hani deniliyor ya eş reddedince melek ler lanet edermiş okadına ben orasındayım. Ben kırgın üzgün ken onunla birlik de olup kendime eziyet etmek istemedim. Ve o sadece yatak için yanaşır bana normal hayatta bir muhabbetimiz ilişkimiz yok böyle olunca da ben istemiyorum. Allah beni affetsin ama ben onun ihtiyaçlarını karşılayacak sam oda benim her konuda ihtiyaçlarımı karşılamak zorunda sevgi saygı muhabbet gibi. Haksızmıyım kızlar
(304 puan) tarafından
Linçlenecek bişey yok canım benim çok haklısın onun yaptıkları günah değil kadın hayır dedi diye günah öyle mi valla günahsa da günah o allahla benim aramda Allah bilir neye günah neye sevap yazacağını
-Reklam-
+3 oy
(1,697 puan) tarafından
Ben istemedigim zaman reddederim. Günahsa günah yapacak bir şey yok. Tek günahım o değil nasılsa. Sadece sex için yaratılmadı bu kadınlar. 
0 oy
(19,781 puan) tarafından
Tabiki yapma öküze bak bari bi özür dilesin eğer konuşunca anlar diyosan anlat konuş ne hissettiğini bilsin 
0 oy
(2,897 puan) tarafından
Sen insansın.. eşin önce gönlünü yapmalı tabiki diğer yönü için birsey demiyorum ama bazen erkeklerin sorun çözme yöntemi bu?  Kadınların bı ruhu olduğunu unutuyorlar maalesef.
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Suratına baktığıma şükür etsin tartışırız bizde ama gönlümü almadan sokulmam ona 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun içinden gelmediği için istekli de olamazsın ki
0 oy
(2,125 puan) tarafından
Canım insan o kırgınlık ve üzüntüde ilişki düşünemiyor valla haklısın 
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Tabii ki eşinizde büyük hata var. Öncelikle gönlünüzü almalı ki sonrasında bir şeyler olunca da kırgınlık tamamen ortadan kalksın ve muhabbet devam etsin. Ama erkekler ile kadınlar farklı çözüm odaklı oluyorlar. Belki bende linçleneceğim ama bu durum olunca eşler kendilerinde aldatmayı hak görüyor maalesef. Bir de şöyle düşünün: tartıştınız, kavga ettiniz aynı yatağa girince siz istediniz ve eşiniz sizi reddetti. O zaman ne düşünürsünüz? Muhtemelen gururunuz incinir ve soğukluk katlanarak artar. Gittikçe aranız daha da kötü olur. Bu yüzden dinimizde eşkerin birbirlerini reddetmesinin günahı var. Aradaki muhabbet yenilensin diye. Bu demek değil ki her istediğinde olacak. Eşler birbirinizi güzel tanırsa ve anlayışlı olursa karşı tarafın istemediği bir zamanda zaten böyle bir teklifte bulunmaz. Karşılıklı anlayışlı olmak gerekiyor. Her gün herkes gününde olmayabilir. İki tarafta istekli olunca zaten muhabbet katlanıyor. 
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Böyle şeylere takılmayın. Kırgınsın yapmazsın, canın istemez yapmazsın bu kadar. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 335 göst.
0 oy
2 cevap 100 göst.
25 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 191 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Evlibyn (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 340 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hrye (6 puan) tarafından soruldu

397,101 soru

11,877,001 cevap

35,992 kullanıcı

...