+1 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (1,239 puan) tarafından
4 yasında ve açıkçası hiç birşey bilmiyor daha neler ögretebilirim nereden baslamalıyım 

8 Cevaplar

+1 oy
(10,508 puan) tarafından
Valla bismillah diyor hapşırınca karnımdoyumca elhamdülilliah diyor. Ezan okununca tv nin sesini kısıyor azizallah diyor ekmek vs düşünce günah diyor o kadar yani 
-Reklam-
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Önce bir yaratıcının varlığından onun Allah olduğundan bahset sonrada ondan korkmayı değil onu sevmeyi öğret. Korkmasın sevsin. Seven insan zaten onu rağzı etmek için herşeyi yapar. 
0 oy
(4,634 puan) tarafından
Merve Gulcemal kitapları almıştım ben onları okuyorum,  Allah'ı neden göremiyorum, Seni çok seviyorum Allah’ım.  O tarz kitaplara bakabilirsiniz 
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ben hikaye kitabları almıştım yaşına uygun bide ailecek sohbet ederiz eşim daha bildiği olduğu için o anlatır 
0 oy
(8,683 puan) tarafından
Tam öğrenecek yaşta çocuk ilahileri ye baslayabilirsin sofra duası olur Türkçe olarak sonra 32 farz süreler dualar hepsini öğrenebilir hatta çocuklar için eğlenceli elif be cuzleri oluyo onlardan alıp kuran bile ogretebilirsin 
0 oy
(1,904 puan) tarafından
Ben evvela peygamberlerin hayatıyla başlamayı düşünüyorum. Böyle en heyecan verici yerinde kesip merak etmesini sağlamak, hem hayal gücü gelişsin hem de merakından soru sormaya teşvik olsun diye akşam yatarken okumayı planlıyorum. Yaşayarak tabi ki, monoton okumaları ben bile sevmem.
0 oy
(202 puan) tarafından
6 yaşına kadar karşına alıp yüzyüze eğitim yoktur .ancak oyunlarda bilinçaltına yerlestirerek öğretme var 
0 oy
(2,279 puan) tarafından
Ilk once kelimeyi sahadet getirt dili dondugu kadar benimki 5 yasinda hergun yatmadan once bismillah elhamdulillah ve allahuekber dedirttiyorum ve kevser ve  ihlas suresini ezberlettim insallah geriside gelir

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 522 göst.
0 oy
4 cevap 387 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 327 göst.
0 oy
19 cevap 536 göst.
23 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (7,134 puan) tarafından soruldu

393,737 soru

11,774,358 cevap

35,789 kullanıcı

...