+1 oy
134 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (7,157 puan) tarafından

image

deBundan aldım ama soyulmuyor ne hikmetse anlamadım yorumlara baktım kimse böyle bi sorundan bahsetmemiş yüzüme yapışıyor çıkmıyor tırnaklaya tırnaklaya çıkarıyorum kalanları da yıkıyorum kalıp gibi soyulmuyor ya

7 Cevaplar

0 oy
(68 puan) tarafından
Ben kullanmıştım hiç beğenmedim ya yüzü çok tahriş ediyor içindekilerden dolayı yüzüm hasas o yüzden dedim ama eltimde de öyle olmuş 
(7,157 puan) tarafından
Benim cildimi de tahriş etti mi etmedi mi anlamadım ki soyulmak bilmiyor iki defa denedim iksinde de tırnaklaya tırnaklaya kıpkırmızı oldu yüzüm resmen elimde patladı minnacık şeye 300 lira verdim boş yere ya
(68 puan) tarafından
İyice araştırın veya cildiyeye gidin benimde mahf oldu Allah'tan tek sefer kullandım
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
İyice kuramadan mi çıkarıyorsun acaba. Bunu kullanmadım da başka markanın vardı siyah soyulan.. tam kurmadan çıkarmak isteyince yapış oluyordu. 
(7,157 puan) tarafından
Yok cnm bende farklı marka çok kullandım hepsi gayet güzel soyuluyordu bunu kuruyana kadar beklettim yine çıkmadı ikinci sefer daha uzun süre bekliyim dedim garanti olsun diye sonuç yine aynı
0 oy
(2,528 puan) tarafından
Kurumadan cikariyorsan soyulmaz canim.uzerinde yazan dk.ya takılma ince tabaka halinde sur çabuk kurur.
(7,157 puan) tarafından
Yarım saat beklettim iyice kurtuduğuna emin oldum ona rağmen çıkmadı cnm iki sefer denedim ikisinde de aynı
(2,528 puan) tarafından
Alla alla sahte mi acaba
(7,157 puan) tarafından
Bilmiyorum ki Gratis ten aldım bide ya
0 oy
(8,351 puan) tarafından
Hiç iyi deil siyah siyah kalıyor yüzde izi bı haltada yaradigi yok çok aşırı yağlı garnieri sevmiorum
(7,157 puan) tarafından
Garnierin bi tek ürününü liseye giderken kullanmıştım meşhur 3 ü bir arada maskesini o kadar sivilce yaptı ki o zaman dan beri tövbeliyidim hiç almadım ama geçen gratiste gördüm işe yarar diye aldım ama bu da fıs çıktı
(8,351 puan) tarafından
Evet evet bende sivilcelere iyi gelsin die beyaz pelling 3 ü bir arada varya almıştım felaket yani ilk bı ferahlatir gibi biraz sonra sanki krem basmisim yuzume gibi
(7,157 puan) tarafından
Demekki bütün ürünleri dandik bitek adı var Garnier de Garnier
0 oy
(379 puan) tarafından
Bende soyulur sanmıştım ama yıkanan mış ama güzel yüzü temizliyor ferahlatıyor tavsiye ederim 
(7,157 puan) tarafından
Yok cnm bu soyulandan. O dedğini de biliyorum farklı o. Bunu özellikle aldım diğer markalar soyuluyordu bütün kiri yağı çekiyordu bu soyulmuyor çıkmıyor yüzden suyla yıkayın da da bi anlamı yok zaten amacının dışına çıkmış oluyor
(379 puan) tarafından
Hee onu bilmiyorum bak
0 oy
(1,904 puan) tarafından
Sakın alma kullanma dicektim çoktan almışsın bile. Gözenekleri daha çok açıyor, iyice beter ediyor. Assssla tavsiye etmiyorum.
(7,157 puan) tarafından
Peki bu serumların hepsini kullanmak sağlıklı mı sence şuan sadece glikolik asit kullanıyorum ama onun yanında başka serum kullanmya da korktum aslında
(1,904 puan) tarafından
Glikolik asiti yalnızca gece kullanmalısın, güneş görerse yakar.
Mercimek tanesi kadar kullanmalıyız zaten, tuzu yemeğe çok atarsan zehir olur, az atarsan tatsız olur. Her şey kararında güzel. Hiç kullanmamazlık yok, çok kullanmak yok, orta karar kullanmak var.
(7,157 puan) tarafından
Evet gece kullanıyorum zaten gündüz fırsatım da olmuyor kullanmaya peki sence glikolik asit sivlce ve siyah noktalar için yeterli mi yoksa bu yazdığın serumların hepsinden az az mı kullanmalıyım Instagram da bi dermotolog kombine serum kullanırken dikkat edin diyordu her serum her serumla aynı zamanda kullanılmaz diyorfu
(1,904 puan) tarafından
Evet evet 8 senedir kullanırım, bir arızasını görmedim. Doğumdan beri 6 aydır ara sıra ancak yapabiliyorum cildim en kötü zamanında şu an ama bunu gören bile ne kullanıyorsun diye soruyor.
(7,157 puan) tarafından
Bende param oldukça yavaş yavaş başlıyım almaya o zaman ya zaten çok araşırdım glikolik asitim bitince diğerlerinden de alırım diyordum niacinamide alıcam ilk iş doa kozmetiğe de bi bakayım çok saol canım teşekkür ederim bilgi verdiğin için :)
0 oy
(996 puan) tarafından
Boykot ürünü kullanmamanızı tavsiye ederim
(7,157 puan) tarafından
Boykot oldugunu bilmiyordum cnm zaten aldım bile bidaha asla almam
(996 puan) tarafından
Bu konuda hassasiyet sahibi olman çok güzel Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 45 göst.
12 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Nurtopum (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
3 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 556 göst.
0 oy
0 cevap 38 göst.
29 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Aylinece3420 (2 puan) tarafından soruldu

393,736 soru

11,774,362 cevap

35,789 kullanıcı

...