0 oy
1,207 göst.
Aile kategorisinde (1,147 puan) tarafından
Kizlar selam biliyorsunuz dur belki eşim çok değişik birisi evlenince çok değişti az çok anlatıyorum burada sizlerden Allah razı olsun hep sizi dinlemeye çalıştım çok güzel konusac ablalarim var burada kardeşlerim var sağ olun size tekrar sorunlarımla geldim napicagimi şaşırdım artık ölsem yeridir diyorum canıma tak etti şu 6 yılda çektiğimi kimse cekmemistir eminim ben kaçarak evlendim babamın haberi yoktu babam çok kötü birisiydi yenilen içilen hesabı yapan evde gülme sesi olunca orblr diyen birisiydi alsa mutlu olalım istemeyen çok kötü birisi o nefret ediyorum ondan evde hep hapis oldum 16 yaşımda eşime her şeyi sorunlarımı anlattım artık mutlu olmak istiyorum dedim güvendim kaçtım onla düğünümüz oldu oğlum doğunca oğlum prematüre doğdu çok şey çektim kayinvalidenle yaşadım hamileyken hastaneye gitmek istesem hfmilefik kolay olmuyo otur evde sancı çek dedi bana ama oğlum doğunca gidip oğluma ölmüş kocasının ismini verdi hakkımı helal etmiyorum asla ona evliliğimiz duzelicekti ama sürekli eşim şiddete başladı yemek yaparken ben köle dedi bana hizmetçi dedi asla beni karısı olarak görmedi dışardaki adamlar bana iltifat edince susup baktı m.l gibi çok koydu bana bunlar hep bana sahip çıksın istedim en küçük şeyden beni dövmeye başladı bayram günü dayak yedim kolum mosmor gezdim kimse bilmesin bayram hevesleri kırılmasın dedim ben iki çocuğum var birisi 1 diğeri 3 yaşında eşim hep çocuklar büyüsün ayrılalım dedi ben onla resim çekilmek istesem cocukmusun mal mısın dedi bana gitmiş başka kadınla çekilmiş telefonunda gördüm iş kıyafetlerini yıkayıp utuleyip düğmelerini kapatıp asıyorum diye bana kızıyordu düğmesini kapatıyorum diye en küçük şeyden bile bana bağırıyordu tuvaletini yapar pis bırakırdi beni begenmezdi yok burnun büyük yok vucudun çirkin ama hep dışarda adamlar bana iltifat ediyordu bana yaklasmayip karimisin sen sen bana yaklaş diyordu ben çok bunaldım artık sorunlarımı anneme söylüyorum annem çok hasta oldu o kadın benim yüzümden böyle oldu tansiyonu ckiyo çok fazla gözleri sis sürekli basiyo dönüyo kardeşim kalp hastası bizim eve geldi eşim çocukları beni kardesimi sokağa attı gece ormanda kardeşim çok ağladı unutamıyorum ben bunları annesi asla ilgilenmez oğlumla konuş diyip sorunu anlatınca banane diyo sürekli yine kavga ettik beni anneme getirip birkakti gitti kızım bende oğlum onlarda 3. Gün olucak yarın hattımı kapattirmis bana sürekli triplisin diyo ama böyle birisine trip atılır bizi parka gotur diyorum dışarda yiyip içmem ben maddi durumumuz yok Ken çocuklar oyun oynasın diyorum bana param yok diye kiziyo ama annesi sürekli beni surdan sursya götür diye ariyo sürekli markete gidiyoruz neden btni goturmediniz diye hesap soruyo eşim ağzını açamıyo çok yakında oturuyoruz kayınvalideme köyde oraya taşındık sürekli müdahale oluyorlar gidip geldiğimiz yerlere ama sorun anlatınca yok oluyorlar kavgamız bu yüzden çıktı dedim tek oğlu sen değilsin 2 tane daha var onlara da desin ve abisine araba aldı kayınvalidem bize hiç bir zaman yardım etmedi bana daha imitasyon bilezik takicakti eltimde gerçek takmış asla gözüm yok ama eltimden ne eksiğim var benim sürekli asagilaniyorum şiddet görüp mos mor geziyorum dışarıya atiliyorum sürekli evi topladigim için bana kiziyo eşim sürekli temizlik yapılmaz diyo çocukların oyuncaklarini toplayınca oğluma annenle biz bosanicaz o zaman rahat rahat oynarsın dedi buraya geldim babam kızıma bir bez alırken neler neler dedi aldı sağ olsun ama siktirin gidin evden sizi kapıya aticam dedi annem sürekli agliyo kardeşim odaya kitliyo kendisini cikmiyo evdeki herkesin piskolajisi bozuk çok asagiliyo babam kızım çit dese kocan haklı sizi attı gitti diyo uyuya kalmışım evdede böyle uyuyossn kocan haklı seni atmakta dedi çeneni tut sus otur cenenle başını yaktın dedi bana annem beni korumak için konusuyo babam sus senide ben döverim diyo çalışmak istediğimi söyledim annem dur sen kardeşine çocuğuna bak diyo ama ben calismassam babam beni durdurmaz burada eminim şimdiden sürekli dolaptan bir şey eksilse kim yedi diye bagiriyo bas bas aç gözlüler diyo ben geldiğimden beri bir lokma bir şey yemedim Yememde annem kızıma makarna yaptı sürekli ondan veriyorum eşime hakkımı helal etmiyorum burada babamın böyle yaptigini biliyo beni buraya birakiyo babam sürekli saçma sapan kelimeler kullaniyo bize karşı kızımı korkutup aglatiyo kızım sessiz sessiz kucağıma gelip agliyo ne yapicagimi bilmiyorum resmen bir cikmazdayim eşimin tek artı yönü yenilene laf etmeyen istedigimizi alan birisiydi

28 Cevaplar

0 oy
(127 puan) tarafından
Tek çaren çocuklarını da al git karakola şikayetçi ol uzaklaştırma al ve kadın sığınma evi talep et seni hemen götürüyorlar ve hiç kimse seninle sen istemediğin sürece görüşmüyorsun çok kötü yorumlar yapılıyor ama ben daha önce defalarca kez kaldım çok iyi bir yer kurallara uyduğun sürece tek sıkıntı telefon ve belli bir süre kadar dışarı çıkmak yasak onun dışında çocuklar için içerde kreş herşey düşünülmüş ben yerinde olsam ne o babaya nede o kocaya tahammül etmezdim bı dk daha eğer soruların tereddütlerin varsa bana sorabilirsin 
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından
Bunu okurken kendi dertlerimden utandım. Allah kocanı da babanı da kayinvalideni de bildiği gibi yapsın. Hele ki özellikle o kocan. Rezil herif, kendinden utanmıyorsa o çocuklardan utansın. Allah yardımcın olsun bacım gerçekten. Ama okuduklarimdan çıkardığım ne kocan ne baban adam olacak gibi değiller. Devlete sığın al çocuklarını da, bu şekilde senin hayatın mahvoluyor o çocuklara da yazık. Yarın Allah korusun sana bir şey olsa ne yaparlar. Rabbim yardimcin olsun, sana öyle hayırlı kapılar açsın ki, şu gunleri tez zamanda atlat inşallah 
0 oy
(1 puan) tarafından
Öncelikle Allah yardımcın olsun kendin ve çocukların ruh sağlığı için kendi ailen ve eşinin ailesinden kac bu devirde heryerde iş var çalışır kendine çocuğuna bakarsın ama öyle bi adamla ömür geçmez belliki yaşın küçük ya Kadın sığınmaya Git bi şekilde kurtul oglunuda almaya çalış bunların hic birini yapamıyorsan bi hocaya git esine dua etsin eve sana bağlasın bakara suresi arası bozuk eşler yuvalar için çok iyi olmazsa onu evde aç sesli şekilde okunsun inşallah iyi olursunuz 
0 oy
(287 puan) tarafından
Ah canım çok üzüldüm adına Rabbım yar ve yardımcın olsun seni okadar iyi anlıyorum ki benim babamda aynı böyle anneme yapiyo annemde diyo sırf çocuklar için gitmiyorum ben 21 yaşındayım annem tam 24 senedir bu adamın elinden çekiyor anneme okadar dedim git polise devlete sığın onlar sana çok iyi bakar yol dinlemiyo çocuklarım diyo başka bisey demiyo çocuklar büyüdüğünde sen onların umrjnda bile olmicaksin Rabbım kadınlara sabır versin valla sabır taşı olsa şimdiye dek catlamisti siz dua edin Allaha havale edin Rabbım bh dünyada olmasa bile öbür dünyada hakkından gelir 
0 oy
(11 puan) tarafından
Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal misali seninkisi çalışman en doğrusu olur ama kızını o adamla bırakman doğru olmaz canım kocana Allah akıl fikir versin inşallah kadın sığınma evine gidebilirsin babandan kocandan iyidir
0 oy
(52 puan) tarafından
Rabbim eşine hidayet versin hidayet olmayacaksa perperisan olsun
0 oy
(383 puan) tarafından

İki tarafta b oklu degnek resmen :(( Allahım yardımcın olsun feraha kavustursun hayırlı kapılar acsın sana insallah

0 oy
(1,626 puan) tarafından

Çok üzüldüm sana ya cnk annemde senin kdr çekti keşke insanın arkasında dağ gibi duran bir ailesi olsa keşke belki de bunların hiçbiri yaşanmayacakti:(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 351 göst.
21 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 865 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 332 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (1,168 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 682 göst.