0 oy
491 göst.
Aile kategorisinde (927 puan) tarafından
Kızlar yarın miyomdan ameliyata alıncam kızım 4 buçuk yaşında 2 yıldır çalışıyorum annem bakıyor babaannesi bı gün bakmadı destek olayım diye . Çocuk haliyle alışık değil durmuyor biz olmadan onunla neyse geçen hafta deli gibi eşimle temizlik yaptık. Kimse gelmedi annem yine her zamanki gibi çocuğa baktı pazar günü komşumun düğünü vardi kaynanam da geldi bizde çocuğu götürmedik gece anneme kaynanam burda bakar diye dün sabah da 6 da ilk köy dolmusuyla kaçtı gitti evine biz sabah 8 de çocuğu kaldırıp anneme götürdük. 

O giderken eşim uyuyordu 6 da eşimde aramış geç mi kaldın diye laf söylemiş bizim hastaneye gitcegimizi bilmiyor musun diye . Neyse e belli olsun geliriz ne acelesi var demis eşim de çalışıyor canı çıktı iş güç bide düğün vardı mahvoldu en azından bugün cocuga bak dedi bağırdı çağırdı. Hastanede yatinca bakarım demiş durmayacağini bile bile 

Neyse bugün de arıyor ben çocuğun yanına gelcem çocuk bende değil annem de eve getirmedik bensiz durmaz dedim çünkü az çok çocuk ameliyat mevzusunun farkında ee ben bakarım dedi annnem bakıyor her zamanki gibi gerek yok yarın hastaneye gel yanıma dedim 

Neyse hemen eşimi aramış ağlıyormus  karın beni istemedi diye eşim de sen ne dedin anneme ağlıyor dedi ben kötü bı şey demedim ki çocuğu ben bakayım dedi bende annem den başkasında kalmaz hem eve getirmedik durmaz diye dedim hastaneye gelsin dedim ben ona . Neyse bende aradım ben sana gelme demedim istemiyorum hastaneye de gelme kocam refakatçi kalır bana dedim kapattim 

Bu söylediğim de kötü bı söz yok sırf eşimi doldurmak icin o laf söylemesin diye çocuğu bakayım diyor çocuk gelmiş 5 yaşına 1 gün seninle gün geçirmemiş durur mu ??

Sizce haksız mıyım kızlar ?

9 Cevaplar

+2 oy
(2,744 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla iyi yapmışsın. Bakacak insan gitmez durur bakar. Hem cocuk alışır ne olacak. Sırf eşini doldurmak için ayip. 
(927 puan) tarafından
Ayy Allah korusun aynen gülüm sorsan en güzel o bakar her şeyi o bilir . Ayy demicem görümce de sinir etti zaten
(2,744 puan) tarafından
Boşver görme duyma. Hiç onlar icin canını sıktığına deymez.
(927 puan) tarafından
Değmez gerçekten ben sağ salim atlatayim su günleri de
(2,744 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun insallah.
(927 puan) tarafından
Amin canım çok sağol
-Reklam-
0 oy
(14,209 puan) tarafından
yoo sonuna kadar haklisin geldi mi size simdi 
(927 puan) tarafından
Gelmedi gelme dedi gelmem demiş bende gelmesin aglayip sizlayip çıkıyor işin icinden dedim hastaneye de gelmesin gerek yok dedim
(14,209 puan) tarafından
haaa anlasildi gelmemek icjn bahane iste sanki ne zaman yarali parmaga isediyse
(927 puan) tarafından
Aman valla bide eşim anasına kızıp görümcemi aramış insan olan yardıma gelir diye geçen yıl hanımefendi tadilat yaptırdı ben 3 ay pislik içinde durdum karın geldi mi demiş ben tadilat a napcam
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Kaynananda hastaneyle gittin ona birakmayacaginizi bile bile iyi görünmek niyetine aramış sizi 
(927 puan) tarafından
Aynen öyle . Çünkü durmaz geçen köye gönderdim eşimle kal burda demiş ortalığı yıkmış kalmam.ben seni istemiyorum diye
0 oy
(576 puan) tarafından
kac yasinda kaynanan
(927 puan) tarafından
60 var  herhalde bilmiyorum ki
0 oy
(8,674 puan) tarafından
iyi yapmışsın boşver. ameliyat olacaksın seni düşürdüğü hale bak
(927 puan) tarafından
Hemen var ya kendini haklı çıkaracak . Boşver gelsin diyor eşimde gelmesin uzak dursun benden dedim
(8,674 puan) tarafından
hasta halinle hiç çekemezsin ben de gelsin istemezdim bu durumda. sen orda yatacan ameliyatlı kesin laf falan sokar
(927 puan) tarafından
Zaten yarın gör sen lafını sokar durur beni delirtir oralarda bende dedim eşime annen gelmesin eşim izin aldı 1 hafta diyorum niye alıyor bakilmadin mi sen diyor normal doğum yaptım 2 gün sancı çektim sözde bana refakat için kaldı devrildi uyudu o gece çocuğa bı kere noldu demedi
0 oy
(3,350 puan) tarafından
Yarin bigun de ben bakiyim dedim esin istemedi olur. Bosver iyi yapmissin bakicak insan hic yonlendirmeden atlar gelir durur oyle git gel yapmaz eger ki mecburi bi isi yoksa.
(927 puan) tarafından
Bahçe sulamak bahanesi . Pazar günü kızınin arkadasi hayır yaptı oraya gitti akşam da benim ev sahibinin düğüne geldi dün kismis bahçesi sulamak için hep bahane hep
0 oy
(701 puan) tarafından
Anlamadım köye kaçan kaynanan mi ?
(927 puan) tarafından
Evet canım erkenden gitti evine
0 oy
(2,528 puan) tarafından
Ben sana hak verdjm valla çok haklısın.simdiden geçmiş olsun 
(927 puan) tarafından
Yarın der gari beni o halde delirtir çok ağladım çok üzüldüm bilmem ne yıkarım o hastaneyi başına hele bı açsın ağzını bak bı daha görebiliyor mu yüzümü
(2,528 puan) tarafından
Gelmez be hastaneye o sanmıyorum :))
(927 puan) tarafından
Gelir oda oğlu laf söylemesin diye gelir
(2,528 puan) tarafından
Eşine soyle ağzını actittirmasin baştan uyar .canını sıkmaya hakları yok o halde.destek olmuyorsa köstek olmaya da gelmesin hastaneye bı zahmet .nefret geldi bu tür yaratiklardan ya
(927 puan) tarafından
Ahh sen bide bana sor ahh
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Sevdiklerinden, paylaşamadıklarından değilde sırf ananeden geri kalmasınlar. Koskoca kadın yaptığına bak yazık, olgunlaşamamış 
(927 puan) tarafından
Her seferinde aynı ağlıyor sızlıyor ayilıp bayılıp işin içinden çıkıyor eşim derdi neymiş gidip öğreneyim dedim hele bu kapıdan çık ananın evinden gelme yanima karım var diye ohh ne güzel çocuk gibi ağla cik işin içinden ben ne haldeyim nasıl bı psikolojideyim yaptığına bak dedim
(2,705 puan) tarafından
Annelerin psikolojisini düşünen yok. İdare ettikçe iyiyiz sanıyorlar. Anaları iki naz yapıyor tamam
(927 puan) tarafından
Bugün de utanmadan diyor ben çocuk bakmayı bilmiyor musum diye laf sokuyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
13 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 251 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Asyaaaa (7 puan) tarafından soruldu

393,731 soru

11,774,242 cevap

35,789 kullanıcı

...