0 oy
192 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar selam, Rabbim kısmet ederse inşallah kızım olacak. Çok zor hamile kaldım ve ilk gebeliğim düşüktü. Tabiki hep sağlıklısını diledik gönlümüzden de kız çocuğu geçiyordu yalan yok. Gönlümüze göre verdi Rabbim tamamına erdirsin inşallah.

Mesele şu. Eltimin 2 kızı var. Büyüdüler. Eşimin akraba çevresi anlaşılan erkek bekliyordu zaten 2 tane kız olduğu için. Bana direkt kimse diyemez ama konuşmalarından hissettiriyolar. Oo kızlar çoğaldı falan diyolar. Manipüle ediliyor gibi hissediyorum. İnsanoğlu işte sinirime dokunuyor. Bi de toksik bir eltim var ki sormayın. Benim arkamdan ailenin ilk geliniyim diye gezinen bir tip. Eminim benim erkek olmadı diye havalara uçtu. Ortaokula gidiyor kızları ve şimdi tekrar çocuk yapmaya karar vermişler. Beni ilgilendirmez elbet ama sırf erkek olması için yapılacağı çok aşikar. 

İçimi dökmek istedim işte öyle...... asla böyle şeylere takılmayan ben bi anda kendimi nasıl böyle bi etki altında buldum bilmiyorum. 

5 Cevaplar

0 oy
(19,270 puan) tarafından
Ailenin ilk gelini olunca noluyo ya çok saçma bi tip boşver benim görümce var bitane oda erkek olsun diye çok uğraştı Allah hep kız verdi 
(7 puan) tarafından
Rabbim çok büyük kötü niyetten hayır gelmez elbet , teşekkür ederim ♡
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından
4yil hamile kalamadim Allah için hep kız istiyorduk eşimde bende kaynananın 2oglu var eltimin bir oğlu var bana hep kız olmaz bu aile de şöyle böyle dedi en son doğunca kızım hasta oldu yaaa erkek olsaydı hasta olmaZdi dedi boşver millet ne derse desin Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin 
(7 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim Rabbim korusun bu kötü niyetli düşüncelerden hepimizi
0 oy
(4,007 puan) tarafından
Malesef yalnız değilsin bütün kadınlar aşağı yukarı aynı şeyi yaşıyorlar hamile kaldığım andan itibaren kaynanam erkek olacak diye tutturdu iyi ya sana ima ediyolarnış benim yüzüme karşı benim iki tane kız torunum var bunu erkek istiyorum dedi sanki ben seçiyorum cinsiyeti 
(7 puan) tarafından
Azalarak biterler inşallah bu zihniyetteki insanlar :(
0 oy
(490 puan) tarafından
Demekki onun da sinanmasi oyle olacak bosver, Her zaman evladin kiz erkek farketmez hayirlisini istemek lazim.Uzak dur, muhatap olma. Arkadasimin eltisi de arkadasim hamile kalinca ,hemen hamile kalmis bir de doguma kadar gizledi 2.erkegi dogurdu diye nispet yapti.Bu tipler hep vardi var olacakta malesef.
(7 puan) tarafından
Şaka gibi ya nasıl içleri böyle kötülükle dolu olabiliyor inanılmaz :(
0 oy
(8,715 puan) tarafından
Ailenin ilk gelini olunca madalya mi takiyolar bokk yeseydimde ilk gelin ben olmasaydım keşke 
(7 puan) tarafından
Demekki kendisi madalya takılmış hissediyor var böyleleri ah ah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 246 göst.
15 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
5 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alpingo!!45 (637 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
15 Haziran 2024 Aile kategorisinde Yagmur01 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 617 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 12345ebe (873 puan) tarafından soruldu

393,731 soru

11,774,230 cevap

35,789 kullanıcı

...