0 oy
1,141 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Kızlar arkadasım 3 senelik evli ikinci cocuguna hamile ..eşinin kötü alışkanlıkları siniri şiddeti filan yok ama gelgelelimki aşırı aileci oglan 3 nişandandan ayrılmıs hatta biri dügüne bir kac gun kala kaynanasının herseye karışmasına artık daynanamıs atmış nişanı ..arkadasım bunları bilerek evlendi etrafta duyan hatta demis oglanı iyi tanıyanlar oglan özünde cok iyidir ama aşırı aileci sözlerinden cıkmaz eger evlenincede devam böyle olursa mutlu olamaz demisti öylede oldu arkadasım cok mutsuz evde asker arkadası gibiler oglana varsa yoksa annesi babası evin tek oglu bide bacıları evin tüm sorumlulugu arkadasımda marketi bebegin eşyaları oglan hic bisey alıp satmazmıs bunun hic bir işine koşmuyor herseyini arkadasım kendi hallediyor arabası bozuldu kocası aylardır ilgilenmiyormus kendi ailesine gelince anında koşuyor her gün annesi gilde oglan evdede arkadasımla hic bir muhabbetti yokmus annesi herseyi burnunu soktugu icin arkadasım geri cekti kendini arkadasımın annesi kanser hastası her gün annesine yemek yapmaya gidiyor evi temizliyor oglanın annesi istemiyor oraya gitmesini oglunuda doldurmus oglanda hic gelip gitmiyor kayanansına hal hatır bile sormuyormus inadına arkadasımın cok zoruna gidiyor hic mutlu degilim diyor kac kere konusmaya calıstım ama olmuyor diyor herkese güller acıyor ama benle sıfır muhabbet hic bisi yok diyor eve gelip sadece yatmaktan baska bi faydası yok bosanıcam kararlıyım diyor bende bekle degişir diyorum ama 3 senedir bir tık yok diyor sırf kaynanasıyla arası kötü diye oglan arkadasıma aylarca yaklasmıyormus anneme kötü davranıyorsun senden sogudum demis bu cocuk olmasıda inanın sadece bir kac defalık biseyde olmus anlıcagınız asker arkadası gibiler ..bana kızıyor sen daha nasıl böyle o tarafı savunursun beni desteklemessin diyor bacım gibidir kendisi ondan ne dicegimi şaşırdım sırf oglanın kötü alışkanlıkları yok diye bu evlilik devam edermi sizce 

47 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından
Kötü alışkanlıklari yok ama ilgi alâka da yoksa o evlilik nasıl yürüsün kadın biter tükenir. Allah' ıslah etsin 
-Reklam-
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Öyle insanla 2 çocuklu bir kadın nasıl ömrünü bitirsin bence karışma bence fikrini tek sefer söylemen yeterliydi....
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence arkadaşın eşiyle beraber senide boşaması lazım. Dost olan biri boşansın diye ikna eder
(383 puan) tarafından
Aşk olsun ya ben kendimden onu cok düsünüyorum kendimdende daha iyi tanıyorum bosanınca daha cok depresyona girer bide kücük bebek olucak lohusa iyice piskolijisi bozulur diye korkuyorum
(1,939 puan) tarafından
Arkadaş demek zor gününde yanında olan demek. Mutsuz evliliği sürdürsün istiyorsun sen. Onun yerine boşanınca yanında ol
0 oy
(983 puan) tarafından
Bile bile kendini ateşe atmış. Sevmiyorsa katlanmak zorunda değil. Oğlan da ailesi de kendine çeki düzen vermeli. Baktılar dikiş tutmuyor sorunu biraz kendilerinde arasalar ya. 
(383 puan) tarafından
Kendilerine hic sorun bulmazlar hep arkadasım suclu sogukmus guya hep annesine gidiyormus bin ton laf ediyorlar
(983 puan) tarafından
Oğlan ailesine gidince problem yok da kadın gidince mi varmış? İlginç insanlar yaa
0 oy
(86 puan) tarafından
Birincisi empati yap sen dayanirmiydin, ikincisi arkadaşının özel bir mevzusunu neden buraya soruyorsun biz nereden bilelim devammi eder devammi etmez devam eder dediklerin devam etmez devam etmez dediklerin devam eder bilemeyiz
(383 puan) tarafından
Empati yapıyorum hatta onada dedim ama bebekde olacagı icin biraz daha beklesin dedim oda öyle yapacak
0 oy
(7,022 puan) tarafından

Bacım sen en iyisi karışma, olan arada kalan sen olursun:ninja:

(383 puan) tarafından
İnan hic karısmak istemiyorum ama illaki bi yorum yapıyorum
0 oy
(8,351 puan) tarafından
Dün gördüm postuda uzun die okumadım.Sen iyimisin bacım arkadaşının iyliginimi isdion kotulugunumu bu kadının ruhu aç bedeni aç evlenmiş ama bekar zaten.
(383 puan) tarafından
Canım ben dogumdan sonraki sürecide düsnüyorum lohusa depresyona daha cok girer piskolijisi iyice bozulur diye korkuyorum

İlgili sorular

+10 oy
8 cevap 483 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,142 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 290 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 554 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Acemi annee (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,898 göst.