+1 oy
714 göst.
Aile kategorisinde (650 puan) tarafından
Gecenlerde belki hatirlayan vardir polisi arasammi diye sormustum bazi arkadaslar goruntu al dedi ama baskasinin evinde gizli cekim suc oldugu icin yapamadik eslerimizle konuştuk  4 arkadasimizin esi ve benim esim kadinin kocasini kahveye cagirip bak durum bu bir kisi soyler belki inanmazsin ama herkes soylerse insan bi dusunur sen babasinin evin diregi sensin cocuklarina yazik vs cok konusup anlatmislar adamda tamam ben ilgilenecm demis o aksam gidip ikitane hatsiz telefon almis birini mutfaga birini oturma odasina kayitta saklamis ertesi gun gelip izlemis ve gercekleri sukur gormus kadini cok kotu dovdu keske dovmeseydi buna karsiyim tabiki ama cocuklarina dayanamadi ve yalan soyledigini anladigi icin sinir küpüne  döndu ama kadin hamile sonucta keske yapmasaydi hemen hem kendi anne babasini hemde kizin ailesini arayip ucak bileti kesip kendi evine getirdi kizin anne babasina izletmis esyalarini toplayip goturun boşanacam demis kadini yolladi adam bu sabah cocuklarida kendi anne babasina duzen kurana kadar burda kalin anne sen bak diye annesini babasini yollamadi memlekete insallah bundan sonra hersey guzel olur giden kadin bizlere tum mahalleye beddua ederek etti ama biz onu defalarca uyardik yapmasaydi adamin anne babasida bizlere okadar dua ediyorki allah razi olsun biz bilmiyorduk diye umarim cocuklar artik guzel bakilir

20 Cevaplar

+3 oy
(1,576 puan) tarafından
Bilmiyorum ama niyeyse üzüldüm açıkcası. Adam da masum değil,n o kuluçka makinesi gibi yapmış kadını. Üstelik bir pişik meselesi vardı. Bunun geçmediğinin farkında depilmiydi. Belli ki birşeyler ters gidiyor. Sanki onun da eş,baba işlerinden sıvıştığını düşünüyorum. İnşAllah her iki tarafada bu olay ders olur. Benim derdim çocuklar 
(7,374 puan) tarafından
Bı benmiyim diyecektim böyle düşünen yorumunu gördüm
(7,157 puan) tarafından
Kesinlikle baba da suç var çocuk ağlar sızlar yani canı yandığı için hiç mi neden diye sorgulamamış
(1,576 puan) tarafından
Aynen, hakkılarında afiyetlisi olur inşAllah
-Reklam-
+1 oy
(1,215 puan) tarafından
Bir anne evladından ayrıldı buna sevinemeyecegim ama her kadına da anne denmemeli sevindim çocuklar adına 
(650 puan) tarafından
Ya dusunsenize annesiniz ve hemen yani basinizda baska cocuk eziyet goruyor buna vicdan  sahibi herkes dayanamaz
(1,215 puan) tarafından
Diyorum ya çocuklar adına çok sevindim adamın da bu zamana kadar fark etmemiş olması bile bı garip
+1 oy
(161 puan) tarafından
Postunu hatırlıyorum en iyisi en doğrusu olmuş. Adamı takdir ettim ben şahsen Bakamıyorsa doğurmucaklar sonra el kadar bebeler rezil oluyor. Yazık günah ben sevindim o çocuklarin kurtulduğuna yoksa 3 tane çocuğun geleceği mahvolacaktı. Hamile olmasaymış daha iyi olabilirmiş ama hayırlısı yanındaki yavrusuna bakmayan kadın yeni doğan bebeğe de bakmaz sanmıyorum Allah o adamın yardımcısı olsun sokaktaki kedi köpek de ana oluyor ama yavrularını atmıyor işte.  
(650 puan) tarafından
Insallah akli basina gelir bu saatten sonra
+1 oy
(525 puan) tarafından
Kaç gündür bende o cocuklari düşünüyordum.Karnındaki bebek insallah aynı şeyleri yaşamaz.Kadina da biraz üzüldüm ama bakmıyorsun dogurmasaydin üzücü bir durum ya
(650 puan) tarafından
Sicaklardan biz bile uyuyamiyoruzki bebeler napsin yok canim 7 olan kiz ama yeminle 4 cocuga bedel bes dk oturmuyo hep dagitiykr
(541 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım benimkilerde dağıtmayı sevmıyo oyuncakları döküp oynamıyorlar keşke dağıtsalar bendenmi kaynaklı nedense olincaklar istigli duruyo oynamıyorlar 9 yaşındaki kızım sürekli kayan halı koltukların kırlenti fon perdeleri fln düzeltir bende bundan şikayetçiyim
(525 puan) tarafından
Zencom sen ne yapıyorsun nasılsın
tarafından
Iyiym kuzum sen
(525 puan) tarafından
Iyim bende çok şükür
+1 oy
(2,642 puan) tarafından
Şimdi girdim o posta da. Allah razı olsun sizden. Adamın de elleri dert görmesin. Şükür ki karnındaki bebeğe bisey olmamış dayak yerken 
+1 oy
(9,129 puan) tarafından
Belkide kadın cok yalnız bırakıldı kim bilir. Yaptıgı asla kabul edilemez ama sevilen değer verilen bir kadın olsa yapmazdı. Umarım bir ders olur bosanmaya kalkmadan iki tarafta hatasını fark eder. 
0 oy
(28,275 puan) tarafından

Yani hak etmiş beddua etmesin boşuna

Üzülmedim yediği dayağa çocuk var arada çünkü.

Hak etmiş hak ettiğini yasamis

(650 puan) tarafından
Ne biliyim ya hamileydi hani o yuzden uzuldum ama insallah akli basina gelirde tekrar evlatlarinin basina gelir tabi bundan bir ders cikartirsa
0 oy
tarafından
Hamileymiş doğan çocuk nolcak?
(650 puan) tarafından
Ya insallah akli basina gelirde duzelir pisman olur barisirlar
tarafından
Kadin çocukları  , adam kadını dovuyormus ne  biçim aile Allah hidayet versin.
(650 puan) tarafından
Ya adam normalde sessiz sakin cok iyi birisi ama cocuklari gorunce buyuk ihtimal cileden cikti
0 oy
(8,674 puan) tarafından
keşke dayak atmasaydı adam haklıyken haksız oldu. anneleri evladından ayırmak doğru değil ama bu annenin biraz akıllanması lazım. umarım uzun sürmez 
(650 puan) tarafından
Aynen dayak kismina bende uzuldum ama sanirim cileden cikti yoksa sessiz sakin bi adam insallah akillanir alir dersini
(8,674 puan) tarafından
o anki psikolojisini tahmin etmek zor. kendimi adamın yerine koyamıyorum bile eşim ben yokken böyle davransa çocuğuma kafayı yerdim herhalde. inşallah ikisi de ders alır, çocuklar arada helak olmasın
0 oy
(541 puan) tarafından
Evet konuşmuştuk postunda .benim çocuğun pişik olarak bezle ğezmesi hafızama kazınmıştı.behce iyi olmuş sonrası ne olur bilemem ama.beddua ederek ğitmişya itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı...
(650 puan) tarafından
Valla biz onu cok uyardik artik son care eslerimiz girdi araya inanki cocuktan kan geliyordu birak pisik olmayi hep yarilmisti popusu bilmiyorum cok beddua etti allah hayra cevirsin
0 oy
(7,374 puan) tarafından
Adam aklı basindaysa keşke o korunsaymis arka arkaya kaç tane çocuk bide hamileymis çocuklara yazık 
0 oy
(2,045 puan) tarafından
İnşallah çocuklar artık güzel bakılır, ve umarım adam bebek doğduğunda da bebeği de eşinden alır. Yoksa o kadın olanların hıncını o bebekten falan alır ona da kötü davranır, Allah korusun. Kadının tedavi olması lazım bence çünkü sağlıklı bir psikolojisi olsa öyle şeyleri öz evlatlarına yapmaz. Allah bundan sonra o günahsız çocukların yanında olsun. İnşallah adam her zaman çocuklarının yanında olur, böyle güzel babalığa devam eder. 
(650 puan) tarafından
Annesi babasi simdilik burda şükür  bakilir insallah rabbim cocuklarin yuzune baksin
0 oy
tarafından
Anne evladından ayrıldığı için üzüldüm ama inan bana çocuklar için çok sevindim . İnşallah kadın bundan ders alır çocuklarının kıymetini anlar ve herşey normale döner 
(650 puan) tarafından
Insallah canim aminnn
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Doğum yaptığı zaman doğan bebek ne olucak peki öle bir annede yeni doğan bir bebek kalmamalı diye düşünüyorum heleki su durumda 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
İlkkez bir kadinin çocuklarından ayrılmasına içim rahat ettim diyebilirim 
(650 puan) tarafından
Rabbim bu saatten sonra hayirlisini versin insallah
0 oy
(496 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cok sevindim yeminle icimden oyle bir oh cektimki tabi ki hamile kadınin şiddet gormesi iyi olmamis ama esi surekli cocuk istiyorsa ve bakmiyorsa gizlice korunabilir yada anne olmak istemedigini bildirip o sekilde ayrilabilirdi 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Ben de o pişikli cocuk hiç aklımdan çıkmadı çok üzülüyordum. Dayağa karşı olsakta hak etti
(650 puan) tarafından
Belki böylesi  daha hayirlisi oldu
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Ne ekersen onu biçersin kesinlikle üzülmedim kadını evden kovduğuna VS çocuklara çok sevindim adamın gözleri ile görüp inanmasına da çok sevindim 
0 oy
(1,514 puan) tarafından
Şimdi burdakiler demiş anneden ayrilmamami bakılmıyor dovuluyor sorumsuz bir annenin yanında kalmak mı iyi bence iyi olmuş en azından. Nesneleri iyi bakar kadın hamile diye üzüldüm ama olmasaydın bir kadın olarak ben iki tane vurmak isterdim bakamicagin çocuğu niye dogururuyorsun şiddet var yemek birşeyde yapıp vermiyor öyleyse üreme 
(650 puan) tarafından
Valla cok uyardik dinlemedi bizde anneyiz ne olursa olsun o cocuklari oyle gormek olmuyordu ha benim evladim ha baska bi cocuj
(1,514 puan) tarafından
Aynn öyle çok iyi yapmişsiniz kadının inşallah aklı basina gelir doguracagina da bakamiyorsa versin kaynanası baksın
Vallhi çocuklara üzüldüm sonra nenelerine kadın yaşli şimdi diyor evimde oturayım dinleneyim bu yaşta çocuk bakcak
(650 puan) tarafından
Napsin kadin mecbur bakacak oda kendi evladinin cani
0 oy
(187 puan) tarafından
Ohh çok iyi olmuş eziyet etmeseydi cocuklarina inşallah boşanırlar da o eziyet ettiği çocukların yüzünü bir daha göremez. Ben direk kestirip atan bir insan olduğum için çok sinirim bozuldu o anne bozuntusuna
(650 puan) tarafından
Inanki anne umrumda degil cocuklar kurtardi bizde anneyiz gordukce icim gidiyordu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 185 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,768 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 767 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emine zerrin (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 430 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Annelerrr (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 262 göst.

393,735 soru

11,774,257 cevap

35,789 kullanıcı

...