0 oy
278 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (349 puan) tarafından
Kaç gündür post açıp duruyorum ama bu sefer endişe verici. Kızım sırt üstü kafasının arkasını çarparak düştü. Herhangi bir belirti bir şey yok. Hemen acile götüreyim mı? Gurbetteyim. Eşimde annemlerde boşa evham yaptığımı , her çocuğun düşebileceğini, bir şey olmayacağını söylüyor ama için rahat değil 

11 Cevaplar

0 oy
(298 puan) tarafından
Ne kadarlık kızını
(349 puan) tarafından
11 aylık
(298 puan) tarafından
Benım oğlum da çok düşüyor geçen bazadan düştü aklım gitti eşimin kuzeni çocuk doktor ona sorduk gözlemle dedi bişey olmadı şükür sende uyutma gözlemle kusma göz kayması uykuya meyil varmı bak yoksa sıkıntı yok
-Reklam-
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Sert vurduysa tabiki götür 
(349 puan) tarafından
Yani yerler fayans. Halının üzerinde sırt üstü düştü kafası arkası
(1,208 puan) tarafından
Ben olsam götürürdüm Allah korusun ihmale gelmez  kafa sonuçta aşağıda okudum uyumuş bide keşke uyutmasaydın
(349 puan) tarafından
Teşekkür ederim götürdüm doktora
0 oy
(19,270 puan) tarafından
Canım bekle gözleri kayarsa kusarsa götür benim oğlan düşmüştü doktor zaten gözlemle diycek sana
(349 puan) tarafından
Uyudu şimdi ne yapayım ben. Off elim ayağım birbirine dolandı iyice ne yapacağımı bilemedim
(19,270 puan) tarafından
Uyutmasaydın keşke bi saat uyumasa iyi olurdu nasıl peki şuan varmı bi sıkıntı inşallah hiç bişeyi yoktur
0 oy
(103 puan) tarafından
Üzerinden ne kadar süre geçti Kusma ilk belirtidir takip edin 
(349 puan) tarafından
20 dk oldu ama uyuyup kaldı
(651 puan) tarafından
Ya sen sakami yapiyosun 20 dk olmus ne uyumasi uyandir hemen ve gozlemle sert dustu diyorsun
(349 puan) tarafından
Teşekkür ederim doktora götürdüm
(651 puan) tarafından
Gecmis olsun ama postlarina baktimda bircok kez bazadan dustu yuzune tel dustu karnina tel dustu vs paylasim yapmisin bi kac kez daha dustu diye dr a goturursen sosyal hizmetlerin kapini calmasi yakindir canim daha cok dikkat et
(349 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim.
0 oy
(351 puan) tarafından
Kaynanamın komşusunun torunu vardı. sehpaya tutunurken arkaya düşmüş. Sanırım kafatasında çatlak olmuş çok zor zamanlar geçirdi. Geçen sene bu şekülde vefat eden çocuk haberi de okudum. ön tarafı pek rikli değil ama arka tarafı çok riskli. korkutmak için değil, ihmal etmeyin diye söylüyorum. Benim de kızım tatildeyken banyoda kafasının arkası üzerine düşmüştü ama çok şükür bizde bişey olmadı 
(349 puan) tarafından
O zaman kucaklayıp götüreyim ben en iyisi. Ay elim ayağım birbirine karıştı iyice
(351 puan) tarafından
Yani götürsen de belki gözlemleyin derler. uyutmayın, gözlerine dikkat edin. Gözlerde kayma, uyku,kusma olursa sıkıntı
(349 puan) tarafından
(351 puan) tarafından
İyi etmişsin yine uyutmamaya çalış oyala
(349 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kimi cocuk 5.inci kattan düşer bisey olmaz kimi cocuk yolda yürürken düşer ciddi sonuçlar doğurur. İhmalin eşeğini kurt yemiş hesabı ihmal etme ve götür. İçin rahatlasın.
(349 puan) tarafından
Kendi kendine uyudu ben uyutmak için hiçbir şey yapmadım. Götürdüm doktora herhangi bir şey yok ama 8 saat gözlemle dedi. Kusması zaten alerjisine bağlı var olduğu için emin olamamıştım
(1,576 puan) tarafından
Niye uyuttun demedik zaten. Tahmin ediliyor,uyumasına engel olsaydın keşke Geçmiş olsun
(349 puan) tarafından
Teşekkür ederim kusura bakmayın tek başıma olunca aşırı endişeli ve gerginim;stresim size yönelik değil.
tarafından
Bununla geçmiş olsun canim
(349 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,940 puan) tarafından
Benim kızım bir kaç ay önce kafa üstü çok kötü düştü ama hemen tepki gösterdi gözlerde kayma ve bayılma oldu en sonunda tabi koşarak acile gittim , düşünce genelde bunlar oluyor birşey olmadıysa yoktur inşaallah 
(349 puan) tarafından
Benim kızım alerjik olduğu için kusması falan benim için normal. Götürdüm hemencecik doktora
0 oy
(137 puan) tarafından
Bızde aktif kanama oldugu ıcın gotururdm ama olmasa takıp eder kusarsa baygınlık gecırırse gotururdm
(349 puan) tarafından
Teşekkür ederim hemen götürdüm doktora
0 oy
(1,559 puan) tarafından
2 saat uyutma göz bebeklerinde eşitsizlik büyüklük küçüklük varmı bak ışığa duyarlılığına bak sese duyarlılığa bak kulak arkasında bak morarma var mı ve kusarsa bunların içinde bu belirti görürsen hiç durma götür hemen 
(349 puan) tarafından
Kusması alerjik bir bebek olduğu için hep var. Ama diğer belirtirler yok. Teşekkür ederim götürdüm
0 oy
(3,391 puan) tarafından
Korkma kendini de korkutma.Kolay kolay birsey olmaz sen gozlemle  sert bir darbe alarak dustuyse ,gözlerde kayma kusma hiriltili nefes ani ateş yükselmesi saati olmamasına rağmen uyku hali ,hareketlerde değişme vs dikkatli ol.Ama içinin rahat etmesi için en güzeli Dr götürüp baktırmak ,ustluk 6 saate yakın kontrol altında tutuyorlar.Korkma kötüyü çağırma, Dr götür.
(349 puan) tarafından
0 oy
(692 puan) tarafından
Kızının son durumu ne canım? Kafa filmi fln cektirseydin garanti olsun diye 
(349 puan) tarafından
Tomografi, röntgen vs çekildi. Elhamdülillah bir sıkıntı çıkmadı. Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
0 oy
2 cevap 176 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
8 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,538 puan) tarafından soruldu

393,737 soru

11,774,350 cevap

35,789 kullanıcı

...