0 oy
613 göst.
Aile kategorisinde (417 puan) tarafından
Kizlar bugün aksinede evde dün de gündüz evdeydi hicbirsey yapamiyorum bana fikir verin bebegimizle gelen ilk doğum günü ne süpriz yapsa sevinir diye usunuyorum bebegimle olan herseye duygulaniyor da ama ne yapabilirim o da var 

6 Cevaplar

0 oy
(417 puan) tarafından
?????????????
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canım evden cıkamıyorsan evde malzrme varsa pasta gbi bişi yapıp üstüne  bebeginin agzından bililer yazabikirsin. İyki dogdun babacm vs. Yada güzel bi yemek hazırla tabagı aüsle masayı filan notlar yaz
(417 puan) tarafından
Tmmdir onu yaparim kuzum ama pasta daha dun aldik oylrsine yemek icin tüh olmazsa ona mum takarim filan ama simdi demesin bu kolaya kacti yaa bu bebeklerin konsept fotolari oluyor aklima geldi onu nasil yapicaz iyiki dogdun babacim diye
(1,175 puan) tarafından
Bebeğin var canm dısarı cıkamıyorsun oda farkındadır kolaya kaçmıssıngibi düşünmez bnce:)  valla cnm elindeki mazemeleri bilmedigimden. Sen bebeişini şık bi şeklde giydir. İlk önce ymek yap masayı süsle peçeteleri kalp gibi filan katla çiçegn varsa yapay onu koy kuru gül yapkları varsa filan en azından özenli bi yemek masası olsun  o sırada esin bebeişle ilgilenir eline verirrsn baksn diye. Hazır ednce bebeişin üstünü degişirsin mumların varsa yemek masasına kadar yere mum yolu yapabilrsn bebişin kıyafetinede arkasına not tuttrursun cengelli igneyle filan ona bebişin agzından bişiler yazarsın iyiki benm babamsın bu yıl kidogum günü hediyen benim filan diye sonra annem sana kendi elleriyle yemek hazırladı icerde bekliyo gibisinden. Notu okuyunca da mumlu yolu takip eder gelir sende pastanın mumunuda yakar iyki dogdun dersin güzel bi yemek yersiniz. Evden dısarı cıkamaynca imkanlar bole canm baskada filir gelmiyor aklıma:)
(417 puan) tarafından
Cok iyi fikir sagolasin
(1,175 puan) tarafından
Rica ederm canım
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Benim komsu pasta yaptı kendi
(417 puan) tarafından
Pasta var evde yaa :((
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Bebişle olan herşeye duygulanıyor dedin video yap bence arka fono da bsna bir masal anlat babayı koy ikisinin resimlerini süper olur
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Bebek kız mı erkek mi 
0 oy
(105 puan) tarafından
Ben dışarı çıkamıyordum çiçek sepetinden pasta hediye siparişi verdim...masa hazırladım bebegimin eline pankart yaptım iyiki doğdun babacım seni seviyorum die  resmini çekip eşime yolladim..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 527 göst.
0 oy
6 cevap 154 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ayse Duran (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.
18 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu