0 oy
909 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Konuya gireyim bir kaç post açmıştım ben çocuğum konusmuyor bir kaç kelimesi var diye her neyse.. bir kaç gündür çocuğu dil terapisti veya psikologa götürelim o baksın bı belki bizim bilmediğimiz bir sıkıntısı var diyorum gelmiş bana sen çok takıntılisin çocuk iki yaşında ne bekliyorsun herşeyi anlıyor ve yapıyor arada da kelime çıkarıyor diyor bende ona tamam çocuk zeki olabilir öylede ama konuşmaması sıkıntı diyorum kendini ifade etmesi lazım diyorum ben götürmem filan diyor bugünde aynı konudan tartıştık biz gurbetteyiz arkadaşlar çevremiz yok oğlumun yaşıtı yok kreşe gönderecek maddi gucumuz de yok ee benle akşama kadar evde oyun oynarız kitap okuruz ama belli bir yere kadar ki oğlum babasına çok düşkün benden asla bişey almaz ama babasından herşeyi öğrenir.. gerizekalı kocama diyorum ki sen ozaman ilgileneceksin benimle zitlasiyor inatlasiyo sen oturup konus kitap oku vs. dediği laf oyun oynuyorum ya ilgileniyorum ya ilgilenmesi 10 dkyi geçmez elinde telefon oyun oynar Allah rızası için ben takintili olmayayimda kim olsun kendisi gamsızsin bencilin teki degilmi ya ben akşama kadar uğraşıyorum konuşması için uğraşıyorum araştırma yapıyorum+ yemek temizlik falan + oğlumla da ilgileniyorum ne yapayım daha ya tahammülüm kalmadı sıfır sanki karşımda duvar var benim artık sinirim yiprandi ne yapacağımı bilemiyorum akıl verin bana kardeşlerim 

24 Cevaplar

0 oy
(490 puan) tarafından
Instagramda bi cocuk doktoru gormustum en fazla 2 3 ay olurmus erkek kiz cocuk arasindaki konusma farki.En guzeli bir doktora gidin icinizde rahatlamis olur,her cocuk farklidir. Ayrica cocuk konusmadan yapilan iletisimi azaltinki kendini ifade etmek icin konusmaya tesvik etmis olursunuz.
-Reklam-
0 oy
(5,257 puan) tarafından
Hepimizin kocasinda az cok zeka geriligi var.d.d.d
(21 puan) tarafından
Erkek genleri sıkıntılı bencede :)
0 oy
(2,441 puan) tarafından
Benim kocamda gerizekalı kızım 3 yaşında anlamaz diyo parka cikaralım anlamaz daha küçük diyor o yüzden laf anlatmayı bıraktım ben bazen duvarla konuşuyorum beni anlıyor gibi 

Bu arada nerde oturuyosun 
(21 puan) tarafından
Edirne kesandayim canım allah bize sabır versin
(2,441 puan) tarafından
Aman boşver canım erkek milleti işte ne kadar anlatsanda anlamıyolar
0 oy
(983 puan) tarafından
Bence haklısınız, babasının da sizin kadar ilgilenmesi şart. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 230 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Semos (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 473 göst.
9 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur8 (2,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 350 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 511 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (11,017 puan) tarafından soruldu

393,731 soru

11,774,238 cevap

35,789 kullanıcı

...